Altının Büyülü Özellikleri

Etkileyici ve zengin görünmek isteyenlerin en sevdiği metal altındır. Mücevherlerin çoğu ondan yapılır. Bu nedenle, belirli bir metalin ne tür bir enerjiye sahip olduğunu bilmek önemlidir.

Altının Temel Özellikleri

Altın, motivasyonumuzu arttırdığı için kazananların metalidir. Bu, herkesin hatırlaması gereken en önemli özelliğidir. Bu tür süslemeler ilerlemeni sağlar, sana şevk ve çalışma isteği verir. Bu nedenle işleri sürekli erteleyen insanlar altın takı takmalıdır.

Altın, zaten güçlü olan insanlar için daha da iyi bir müttefik olur. Enerji akışını doğru yöne yönlendirmeye yardımcı olur. Bu nedenle bu metalin genellikle Koç, Boğa, Aslan, Yay, Oğlak ve Kova burcundaki insanların kullanması tavsiye edilir.

Antik çağlardan beri altın üç kelimeyle ilişkilendirilmiştir: bilgelik, para ve başarı. Altın, kararlı insanlara ek olarak yaratıcı insanları da sever. Liderlerin konumlarını güçlendirmelerine ve daha fazla saygı kazanmalarına yardımcı olur. Açgözlü insanlar için iyi bir şey yapmaz.

Kendinde güçlü bir enerji hissetmiyorsan, yatmadan önce altın takılarını çıkardığından emin ol. Onları özellikle Pazar günleri takmak çok faydalıdır, çünkü bu Güneş’in günüdür ve Güneş, Ateş elementinin bir temsilcisidir. Ayrıca Çarşamba günü, finans gezegeni Merkür’ün saltanatının günü olduğu için güvenle altın takabilirsin.

Altın, insanların komplekslerden ve korkulardan kurtulmasına yardımcı olur, ancak bu sürecin doğru ve aşamalı olarak gerçekleşmesi için belirli bir sıklıkta kullanmak daha iyidir.

Diğer Metaller Ve Taşlarla Altın Uyumluluğu

Bu metalin elementi Ateştir. İnsanlarda tutkuyu alevlendirir, ancak bu tutkuyu yönetmeye yardımcı olmaz. Bu nedenle altın, enerji titreşimlerini hafifçe dengeleyen platin ile çok iyi uyumludur.

Elması altın ile kullandığında, güçlü enerji akışları seni rahatsız etmez. Altının zaten güçlü olan enerjisini arttırmak için Ateş elementlerinin taşlarını kullanabilirsin: amber, karnelyan, yakut, sitrin ve kaplan gözü. Bunlara dikkat etmelisin, çünkü sıklıkla altın takılarla birlikte kullanıldığında seni pervasız ve agresif yapabilirler.

Ayrıca altının gümüşle kesinlikle uyumsuz olduğunu da unutma. Bunlar sadece iki farklı metal değildir. Enerjileri birbirini bloke eder. Aynısı, titanyum, seramik takılar ve ahşap ürünlerin karakteristiğidir. Bütün bunlarla altın geçinemez.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Mücevherlerini akıllıca seç çünkü sana zarar verebilir. Bu dünyadaki her şeyin kendi enerjisi ve kendi titreşimleri vardır. Metaller değiştirilemez ama seni değiştirebilirler. Altının diğer finansal tılsımlarla birlikte doğru kullanımı ile daha zengin ve daha başarılı olabilirsin.