Sihirli İğne Yardımıyla Bir Dilek Nasıl Yerine Getirilir Ve İyi Şans Çekilir

Arzuları yerine getirmek ve iyi şansı çekmek, kesinlikle her insanın arzusudur. Burada, dileklerini daha sık gerçekleştirmene ve hayatına daha fazla şans çekmene yardımcı olacak basit bir ritüelden bahsedeceğim.

İki iğneye, ipliğe ve yapışkanlı kağıda ihtiyacın olacak. Bu uygulamanın özü, kağıtları bir iplikle birlikte dikmen gerektiğidir, bu nedenle her şeyin güzel ve düzenli olduğundan emin olmalısın.

Uygulamayı birden fazla kez yapabilirsin, bu nedenle eylemlerin sırasını ve konuşulan kelimeleri hatırlaman gerekir.

Dileklerin Yerine Getirilmesi Ve İyi Şans Çekme Uygulaması

Diyelim ki bir tür arzun veya amacın var. Bu ritüel söz konusu olduğunda, arzuları ve hedefleri daha basit olanlara bölmek daha iyidir. Örneğin, bir ruh eşi bulmak istediğini varsayalım. Önce bir hedef belirleyebilir ve bir dilek tutabilirsin. Bir kağıdı yırtıp üzerine şunu yazıyorsun: “İyi bir insanla tanışmak istiyorum.” Bundan sonra, bir iğne alıp iğneyle çıkartmayı duvara, tahtaya veya kitaba yapıştırıyorsun. Sonra şunu söyle: “Hedefimi ve arzumu belirledim. Dileğim, açıkça görülür, gizlenmez.”

Şimdi yerine getirilmesini beklemen gerekiyor. Arzunun gerçekleştiğini anladıktan sonra, çıkartmayı çıkar, ikinci bir iğne al ve yerine getirilen arzuyu daha önce yerine getirilmiş olan başka bir etikete dik. Her zaman sağ üst köşeden dikmen gerekir. Eğer arzun ilk ise ve dikmek için bir şey yoksa, onu kimsenin bulamayacağı tenha bir yere koy. Arzunun gerçekleşmesinden sonra şunu söylemen önemlidir: “Yardımı kabul ediyorum, bunun için minnetarım. Mutluluk ve başarı buluyorum.”

Your Page Title

Gerçekleşen dilekleri biriktir. Bunun üzerinde güçlü bir psikolojik etkisi olacaktır. Gerçek şu ki, bir kişi ne kadar çok arzu ve hedefe ulaştığını görürse, daha başarılı ve daha özgüvenli hale gelir. Bu, zihindeki viral programlarla savaşmaya yardımcı olur. Zamanla, şansın seni es geçtiğini ve daha iyisini hak etmediğini düşünmeyi bırakacaksın.