Parayı Evinize Çekmenin En Etkili Yolu

Herkes para kazanmanın oldukça zor olduğunu biliyor. Bir kişinin iyi bir işi ve istikrarlı bir geliri olduğu zamanlar vardır, ama parasız kaldığı zamanlar da vardır. Finansal ihtiyaç genellikle para kanallarının engellenmesinden kaynaklanmaktadır. Bu durumda, finansal başarıyı çekmek için diğer yöntemlere dikkat etmeniz gerekir.

Evinize Para Çekmek İçin Ritüel Nasıl Hazırlanır

Öncelikle evin kir, toz ve eski eşyalardan arındırılması gerekir. Bunlar finansal akışı engellemenin nedenlerinden biridir. Ek olarak, eski kullanılmayan şeyler negatif enerjiyi çeker, yani onlardan kurtulmak, yalnızca zenginlik elde etmekle kalmaz, aynı zamanda evinizde uyum sağlar.

En önemlisi, ritüelin gücüne ve etkisine inanmaya çalışmanızdır. Çoğu zaman insanlar bu tür uygulamaları yalnızca etkinlik olsun diye yaparlar, etkinliklerine inanmazlar. Bu durumda başarılı olamazlar.

Kötü bir ruh halindeyken bu ritüeli gerçekleştiremezsiniz. Ritüele başlamadan önce, olumsuz düşüncelerden kurtulmanız gerekir, aksi takdirde eylemlerinizin sonucu tam tersi olacaktır.

Ritüeli uygulamadan önce, yeni bir cüzdan almanız gerekir. Gerçek bir para tılsımı olması için seçimi ciddiye almanız gerekir. Bir cüzdan seçerken, sadece görünüşünü değil, aynı zamanda enerji özelliklerini de dikkate almak önemlidir. Cüzdanınızı seçerken soğuk mavi tonlarında almayın. Kırmızı,kahverengi veya siyah cüzdan parayı çekmenizde size yardımcı olacaktır. Ayrıca cüzdanı seçerken dikkatlice kontrol edin cüzdanda yırtıklar,delikler olmamalıdır.

Gece yarısından birkaç dakika önce ayrı bir odaya çekilin, bir masada oturun ve karşınıza bir ayna yerleştirin. Bundan sonra önünüze bir cüzdan, madeni para ve banknot koyun. Birkaç dakika boyunca yansımanıza bakın ve sonra gözlerinizi kapatın ve elinizde istediğiniz miktarda para bulunduğunu hayal edin. Zihinsel olarak hayalinize mümkün olduğunca yaklaşırsanız gözlerinizi açın. Bulmak istediğiniz miktarı kağıda yazın ve sonra şunları söyleyin:

“Para hayatıma girsin. İstediğim miktarda kazanabileceğime inanıyorum ve hiçbir şey hedefime yaklaşmamı engelleyemez. ”

Your Page Title

Bu kelimeleri telaffuz eder etmez önünüzdeki tüm parayı sayın ve sonra yeni cüzdanınıza koyun. İstenilen miktarın yazıldığı kağıt en görünür yere yerleştirilmelidir, böylece cüzdanı her açtığınızda ana hedefinizi hatırlar ve geri adım atmazsınız.