Evde Sevgiyi Ve İlişkiyi Yok Eden 5 Şey

Evdeki her şeyin belirli bir enerjiye sahip olduğunu biliyor muydunuz? Aşkın enerjisini yayan nesneler ve onu yok eden nesneler vardır.

Atalarımız, evin, sahiplerini olumlu enerjiyle dolduran, olumsuzları ortadan kaldıran ve mutluluk veren bir yer olduğuna inanıyordu. Ancak, birçok dairede problem yaratan enerjiler var. Tabii ki, her ailede zor zamanlar vardır: hiç kimse kavgalardan, problemlerden, çatışmalardan hoşlanmaz. Ancak biyoenerji açısından bakıldığında, bu tür şeylerin evde bulunması nedeniyle ilişkiler bozulmuştur. Onlardan kurtularak, sevginizi koruyabilirsiniz.

1. Mutsuz Kıyafetler

Dolabınızda şanssız olduğunu düşündüğünüz veya sevdiklerinizle birkaç kez kavga ettiğiniz şeyler varsa, pişmanlık duymadan onlardan kurtulun. Mutsuz bir tişört, kavga ederken üzerinizde olan pantolonlar, çok rahat olsa da, ilişkinizdeki sorunları tekrar ve tekrar çekecektir.

Her eşyanın kişinin enerjisini ve ruh halini uzun süre koruyabileceğini unutmayın. Bu nedenle, zaman zaman dolapların temizlenmesi ve uzun zamandır unutulan kıyafetlerin çıkarılmasında fayda vardır. Eski olan her şey sadece alanı tıkamaz, ilişkiyi yok eder, onları güçlendirmez, mutlu değişimlerin yolunu engeller, her zaman unutmanın zamanı geldiğini hatırlamaya zorlar.

2. Yapay Çiçekler

Taze çiçekler, büyüme, mutluluk, gelişme ve refahın simgesidir. Yapay olanlar, ölüm enerjisini taşıyor ve sorunları evin içine çekiyor. Evet, harika bir tasarım olabilirler, ancak Feng Shui uzmanlarına göre, böyle bir güzellik aşıklara çok pahalıya mal olabilir. Bu tür buketler, ortaklardan tutku, hassasiyet ve sevgiyi emerek solma enerjisini taşırlar.

3. Eski Hediyeler

İlişkiniz kötü gidiyorsa veya uzun bir süre iyi bir arkadaş bulamazsanız, dairede bir denetim yapmanın zamanı geldi demektir. Aramanın amacı, eski ilişkilerinizden kalan kişisel eşyalar, hediyeler ve fotoğraflardır. Biyoenerji uzmanlarına göre, sizi geçmişte tutan, bloklar yaratan ve enerjiyi tıkayan, içtenlikle sevmenize izin vermeyen şeylerdir.

En yıkıcı enerji, eski ilişkinizden kalan eşyalardır. İlişkinin sonunda, bu tür eşyaları geri vermek veya atmak daha iyidir.

4. Kiler veya Balkonda Duran Çöpler

Birçok kişi karton kutuları, eski kitapları, kırık şeyleri saklıyor, uygun bir durum sağlandığında hepsini atmayı umuyor ve kendilerini istemeden sorunlara ve mutsuzluğa sürüklüyorlar. Aşk saflığı, güzelliği, uyumu sever, umutsuzluk ve kaosun hüküm sürdüğü yerde ilişkiniz düzgün gitmez. Kilerdeki veya balkondaki gereksiz her şeyden kurtulursanız mutluluk akışını hissedeceksiniz.

Your Page Title

5. Kırık Sofra Takımı

Kırık, yontulmuş veya çatlak bulaşıkları muhafaza etmek enerji açısından çok tehlikelidir. Yapıştırmayı başarsanız bile, tüm haneleri tahrip edici şekilde etkilemeye devam eder. Bu tür şeyler yoksulluk ve yalnızlık için bir mıknatıs gibidir. Bu yüzden onları evde saklarsanız, aile mutluluğunu, refahı ve sevgiyi unutabilirsiniz.