Sonsuz Aşk: Nadiren Ayrılan Çiftlerin 7 Alışkanlığı

Psikologlar, mutlu çiftlerin hepsinin benzer olduğuna ve herkesin benzer alışkanlıklara sahip olduğuna inanırlar, bu da bu ilişkinin kelimenin tam anlamıyla «sonsuza dek» olduğunun anahtarı haline gelir. Kontrol edelim mi?

1. Aynı şakalar sizi güldürürse, bu zaten başarının % 50’sidir. Kural olarak, benzer bir mizah anlayışı olan çiftler çok daha mutludur. Belki zıtlıklar çekicidir, ama eğlenceyle ilgili her şeyde benzer görüşlere sahip olmak daha iyidir. Birlikte komedi izlemek, internette komik videolara gülmek ilişkinizi güçlendiren bir alışkanlıktır.

2. Eğer partnerinizle temas halinde olursanız ve hayatında neler olup bittiğinin her zaman farkındaysanız (ve bu karşılıklı olarak), önümüzdeki 100 yıl içinde ayrılma olasılığınız olmaz.

Bununla birlikte, her iki tarafta da temas istenmelidir. Bu, bir eşin hayatının tamamen kontrol edilmesi ve her saat başı yapılan çağrılarla ilgili değildir. Partnerinin nasıl hissettiğini, ne için endişelendiğini veya neyi planladığını merak ediyorsan ve sırayla tüm bu bilgileri seninle paylaşmaktan korkmuyorsa, tebrikler, bu çok yüksek bir samimiyet seviyesidir.

3. Eğer utangaç değilsen ve eşine duygularını hatırlatmaktan korkmuyorsan (ve aynı şeyi oda yapıyorsa), o zaman bu sadece iyi bir şeydir. Bir kez daha birbirlerine hoş sözler söylemekten korkmayan çiftler çok güçlüdür.

Ancak bir partneri aşk itirafları veya iltifatlarla manipüle edenler, hiçbir şeyle kalma riskiyle karşı karşıya kalırlar.

4. Ortak küçük gelenekleriniz varsa, «sizin» şarkınız, «sizin» kafeniz vb. sizi ayırmak o kadar da kolay değildir. Psikologlar, aile geleneklerine, favori yerlere, eşyalara vb. Sahip olan sevgililerin bilinçaltında birbirlerini kaybetmekten korktuklarını belirtiyorlar.

5. En gizli şeyleri paylaşmaktan korkmayan çiftler zaman içinde birbirlerinin yanında kendilerini çok rahat hissederler … İlişkilerine “ateş” eklemek için tembel olmayan çiftler diğerlerinden daha güçlüdür. “Ateş” ile yenilik kastedilmektedir: Görünüşte ve giyinme biçiminde, samimi yaşamda. Birlikte seyahat etmenin yanı sıra, eşine yeni bir şekilde açıldığında, birbirinizden asla sıkılmayacaksınız.

6. Partnerinin sensiz bir yere gitmesine izin vermekten korkmuyorsan, bu büyük bir başarıdır. Birbirlerine güvenen, herkesin kendi çıkarları olduğu, arkadaşlarının olduğu çiftler, tüm çabalarıyla birbirlerini kontrol etmeye çalışanlardan ve hatta tamamen kadınsı (veya erkeksi) karşılaşmalarda bir araya gelenlerden çok daha güçlüdür.

Your Page Title

7. Uykuya dalmakta olan (ya da en azından aynı anda yatağa giren) çiftler mutlu ve uzun yaşarlar. Bu sıradan bir istatistik.
Bu arada, aynı anda uyananlar da öyle. Bu nedenle, erken kalkmanız gerekmese de, onu işe götürmek için sevdiklerinizle birlikte uyansanız bile, olağanüstü bir karmik bonus kazanmayla karşı karşıya kalırsınız.