Nazara karşı korunmanın eski bir yolu, bileğe bağlı kırmızı bir ipliktir. Sevdiklerinizi olumsuzluk, hastalık ve başarısızlıktan koruyun!

Bu tılsım birçok ülke tarafından kullanılmış ve inanılmıştır. Şimdi yeniden canlanıyor ve atalarımızın bilgeliğini giderek daha fazla dinliyoruz. Bileğe sevgi ile bağlanan kırmızı iplik, kullanıcısını enerji saldırısından ve kötü niyetli kişilerin enerjilerinden korur.

Sevdiklerinizi ve akrabalarınızı olumsuzluk, hastalık ve başarısızlıktan korumak istiyorsanız, sadece bileğinize kırmızı bir iplik örün!

Kırmızı iplikten yapılmış bir iplik nasıl giyilir

Bileğe takılan bu basit tılsım geleneği eski inançlarla açıklanmaktadır: insanlar bileğin, olumsuz bir etki için en savunmasız yer olduğu konusunda ikna olmuşlardı. Tılsımın yerleştirileceği elin seçimi özel amaca bağlıdır.

Nazara karşı koruyan kırmızı iplik sol bileğe giyilir, çünkü bunun sayesinde diğer dünya güçleri ile temas oluşur.

Negatif her zaman sol tarafa bağlıdır: Vücudun bu tarafı olumsuz etkiye duyarlıdır. Sağ bileğe kırmızı iplik takılması çok daha az yaygındır. Bu pozisyonda maddi zenginlik çektiği, ancak tılsım işlevini yitirdiğine inanılmaktadır.

Gerçek yün ipliği gereklidir: Yünün herhangi bir olumsuz etkiye yol açmamasına ek olarak, vücut üzerinde de faydalı bir etkisi vardır. Yün ipliğinin koruyucu işlevinden habersiz birçok insan, eklem ağrısından kurtulmak, kan dolaşımını iyileştirmek ve yara iyileşmesini teşvik etmek için bileğe bağlarlardı.

Kırmızı ipliğe nazardan gelen bir olumsuzluğu dönüştürmeye başlamak için ruhunuzda saf düşüncelere ve huzura ihtiyacınız var. Aksi takdirde, materyal duygularını “hatırlar” ve kendi olumsuzluklarını verir. Bir ipteki düğüm sayısı tek olmalı ve yedi düğüm sayısını geçmemelidir. Her düğüm bilinçli bir şekilde yapılmalıdır. Dokuma sırasında, düğümün neye adandığını zihinsel olarak telaffuz etmelisiniz.

Örneğin:
1.düğüm: “Kendimi kötü gözlerden koruyorum”
2.düğüm: “Hastalıklar benden uzak olsun”
3.düğüm: “Sıkıntıların hayatıma girmesine izin vermiyorum”.

En önemli şey istenenleri net bir şekilde telaffuz etmektir ve daha sonra her düğüm enerjiyle yüklenecektir. Kırmızı ipliğin özelliklerini korumak ve hatta size zarar vermeyecek şekilde daha fazlasını korumak için sevilen birinden onu bağlamasını isteyin. Bunu şu sözlerle yapmalı: “Sorun sana dokunmayacak. Kötü enerjiler senden uzak olacak.

Your Page Title

İplik, takıldıktan sonra uzun bir süre sonra kaybolur veya koparsa, sizi koruyacaktır ve yeni bir tane bağlamanın zamanı gelecektir. İplik tılsımını yapmak için çok zaman ve çaba harcamak gerekmez. Ama, sizin ve sevdikleriniz için güvenilir bir koruma olacaktır.