Aynaların Enerji Özellikleri: Tehlikeleri Ve Faydaları

Aynalar en mistik ve bazen de en tehlikeli nesnedir. Herhangi bir enerjinin yükselticisi ve hatta diğer dünya için bir rehber görevi görür. Bazı inançlar, karanlık ruhların dünyamıza bir ayna verdiğini, böylece insanların yalnızlığı tanımadığını söylüyor.

Eski zamanlarda insanlar aynalardan korkarlardı, onları cadıların ve kötü ruhların bir özelliği olarak görürlerdi. Karanlık güçlerin insanlara bu büyülü nesneyi verdiği efsanesi ağızdan ağza geçti. Bir ayna yardımıyla kötü varlıkların bir kişinin her adımını gözlemlediğine ve ona boyun eğdirebilecek zayıflıkları ortaya çıkardığına inanılıyordu.

Günümüzde ayna artık böyle bir paniğe neden olmuyor ve günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası. Ama bu kadar zararsız mı? Aynaların enerji yararlarının ve tehlikelerinin ne olduğunu anlamaya çalışalım.

Enerji Faydaları

Bazı kültürlerde ayna, kendini tanımanın bir sembolü olarak kabul edilir. Japon öğretisi, gerçeğin onda saklı olduğunu söylüyor. Eğitimsiz bir kişinin Japonların yaptığını yapması tehlikelidir. Ancak bilgelere göre, aynada uzun ve ısrarlı çalışma sayesinde ruhsal özünü görebilir, heyecan verici sorulara cevaplar bulabilir ve doğal korumayı güçlendirebilirsin. Birkaç saat aynaya bakan insanlar trans durumuna düşerler: böyle bir meditasyondan sonra dünyanın sınırları silinir ve kendi yansımaları tanınmayacak kadar değişir.

Ayna yüzeylerinin enerjinin bir kısmını soğurabildiği bilinmektedir. Aynanın, yansıtıcı düzlemi aşağı bakacak şekilde yatağın altına yerleştirilirse bu faydalı olacaktır. Bu şekilde herhangi bir negatif radyasyonu azaltacaktır. Evde huzur ve sükunet hüküm sürecek ve iç uyum hayatının ayrılmaz bir parçası olacaktır.

Çok sayıda sihir ritüeli, aşk büyüsü ve falcılık aynalarla ilişkilendirilir. Onların yardımı ile insanlar günlük sorunlarını çözer, refah, sevgi, başarı ve zenginlik elde eder. Ancak diğer herhangi bir enerjik nesne gibi, her seferinde olası bir olumsuzluk birikiminden arındırılmalıdır.

Ayrıca Oval veya yuvarlak aynalı bir yüzey, evindeki pozitif enerji akışını artırabilir.

Aynaların Enerji Tehlikesi

Ezoterik uygulamalarda çok az deneyimi olan bir kişinin falcılıktan sakınması tavsiye edilir. Geleceğe böyle bir bakışın zihinsel delilik, sinir krizi veya şiddetli şokla sonuçlandığı durumlar vardır. En tehlikeli olanı, aynalı bir koridor oluşturmanın gerekli olduğu, yani aynaları birbirinin karşısına koymanın gerekli olduğu falcılıktır. Daha önce, bekar kızlar bunu nişanlılarına bakmak için yapardı. Bir noktada, bir kişinin silüetini seçebiliyor, hatta gelecek şeylerin bir resmini görebiliyorlardı. Ancak ayna eskiyse veya daha önce benzer ritüellerde kullanılmışsa, içinden karanlık bir varlık çıkabilir ve onu sonsuza dek huzurdan mahrum edebilir.

Bunlar aynaların büyülü özellikleridir: sadece ezoterik ve durugörü ile uğraşan insanların görebileceği hem görünen hem de erişilemeyen dünyayı kendi içlerinde yansıtabilirler. Bu nedenle, ritüelleri için sıklıkla ayna kullanırlar. Bununla birlikte, bu belirli bir tehlike ile doludur: mistik iletkenden negatif enerji geçebilir.

Enerjimizin iyileşebilecek, pozitif yüklenebilecek veya tersine bozabilecek belirli bir gücü vardır. Bildiğin gibi kendimize baktığımızda enerjimizin bir kısmı aynaya gidiyor, kalanı da geri yansıyor. Bu nedenle, büyülü bir nesnenin önündeki şikayet veya öfke, büyük miktarda enerji, sağlık ve hatta birkaç yıl ömrü alabilir. Aynanın önünde başarısızlığı çekebilecek olumsuz sözler söylenmeside önerilmez.

Yatağın önünde, özellikle ayaklarda ayna olması kötü bir alamettir. Bir kişi yeni uyandığında, kelimenin tam anlamıyla iki dünya arasındadır ve ayna yüzeyine baktığında, mükemmel bir iletken olan korkutucu bir şey fark edebilir. Bu onun hayatını değiştirebilir ve çeşitli hastalıkları çekebilir.

Aynaların bir özelliği de enerji depolamasıdır. Evinde huzur ve sükunetin hüküm sürmesi ve aynaya sadece gülümseyerek bakman harika. Pozitif yüklü bir nesne sana enerjisinin bir kısmını verecek ve pratikte bir güç ve ilham kaynağı olacaktır. Ayna yüzeyinin şiddet, kavga, ölüm sahnelerine tanık olması çok daha kötüdür. Böyle bir ayna olumsuz bir etkiye sahip olacak ve evine çok fazla acı getirecek, özellikle genç aile üyelerinde ruhu, karakter özelliklerini değiştirecektir.

Your Page Title

Aynaların mistisizmi ve enerjik özellikleri batıl inançlarla büyümüştür. Ancak ateş olmayan yerden duman çıkmaz ve aynalarla ilgili çeşitli inanışlarda bunun doğru mu yanlış mı olduğuna karar vermek tamamen sana kalmış.