Kelebek, Balık Veya Sonsuzluk – Ellerdeki Karmik İşaretler Bir İnsanın Hayatında Ne İfade Eder

Elimizde inanılmaz sayıda ilginç işaret var. Bazılarının yorumlanması oldukça kolaydır ve iyi görülebilir, diğerleri ise pratik olarak okunaksızdır ve ayrıca oldukça nadirdirler. Bu, bir kelebeği, sekizi veya sonsuzluğu taklit eden bir işaret olarak kabul edilir. Bir balık da avucunun içinde ilginç bir işaret olarak kabul edilir.

Adı ne olursa olsun özünde aynı kalıbı oluşturan kelebek, sonsuzluk ve kum saati gibi işaretleri alırsak, genellikle zenginlik, toplumdaki konum ve başarının bir ipucu olarak yorumlanırlar. Kesin olarak bilinen bir şey var, sunulan işaretler, özellikle her iki elinde de bulunursa, yetenekli bir kişi olduğunu gösterir. Ama böyle bir insan yeteneğini fark edebilecek mi? Bu tamamen farklı bir soru.

Birçok avuç içi uzmanı, “kelebek”, “kum saati”, sekiz veya sonsuzluk işaretlerinin karmik işaretlerden başka bir şey olmadığı konusunda hemfikirdir. Avucunun içinde bu tür işaretler olan kişilerin hayatlarında ayrı bir olay vardır veya tüm yaşamları önceden belirlenmiş ve hiçbir şeyi değiştirmeye güçleri yoktur.

Peki eldeki balık işareti ne söyleyebilir? Küçük kuyruklu bir balık şekli, kolun hemen her yerine yerleştirilebilir. İşaret küçükse, doğrudan belirli bir yaşam dönemini etkiler. Ancak büyük balık işareti son derece nadirdir ve başarılı bir insan olduğunu gösterir.

Your Page Title

Balık işareti genellikle yaratıcılık veya bilimle uğraşan kişilerde görülebilir. Eğer bu işaret yaşam çizgisinde bulunursa, bir hastalığa işaret edebilir.