Daha Mutlu Bir Yaşam İçin Basit Sırlar

Mutluluk koltuğuna düşen bir şey değildir. Tesadüf ya da şans eseri gelmiyor, ama üzerinde çalışabilirsin. Mutluluk nihai yaşam hedefinse ancak ulaşılamıyor gibi görünüyorsa, gerçekten böyle değil. Hayatının bazı yönlerini değiştirerek, hissettiğin şekilde hayatını değiştiren sonuçları deneyimleyeceksin. Hayatını daha iyi hale getirmek istiyorsan, daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam için seni kesinlikle yükseltecek şu anda yapabileceğin birkaç küçük şey var.

Değişim zamanının geldiğini tam olarak nasıl anlarsın? Aşağıdaki 11 işaretten herhangi birini yaşıyorsan, bunlar Evrenden bir şeyleri değiştirme zamanının geldiğine dair devasa işaretlerdir.

Mevcut ortamından memnun değilsin.

Psişik, duygusal ve ruhsal bir rutubete sıkışıp kaldın.

Huzursuz içgüdü hisleri yaşıyorsun.

Sezgin sana bir şeylerin yanlış olduğunu söylüyor.

Boş hissediyorsun.

Hayatında bir şeylerin eksik olduğunu hissediyorsun.

Duygusal ve ruhsal olarak dengesiz hissediyorsun.

Her zaman harici doğrulama ararsın.

Yaptığın her şeyde tutkunu kaybettin.

Kimliğini, yeteneklerini ve diğer ilişkilerini sorgulamaya başlarsın.

Hayatın seni geri tuttuğunu hissediyorsun.

Bu 11 işaretten birini veya herhangi birini yaşıyorsan, kritik durumdasın ve bir yaşam değişikliğine ihtiyacın var demektir. Daha mutlu bir hayat yaşamak için bir plana sahip olmak en iyisidir. İlk olarak, neyin değiştirilmesi gerektiğini belirle. Şu anki ortamın mı? İşin mi? İlişkin mi? Sezgine kulak ver ve sana ne yapman gerektiğini söylemesine izin ver. Sezginle ne kadar temas halinde olursan, Evrenden gelen mesajları o kadar iyi duyabilirsin. Sezginin sana söylediklerine göre bir plan oluştur ve hayatında dönüştürmek istediğin her şeyin bir listesini yap, ardından bunları önem ve gerçekçi zaman çizelgelerine göre numaralandır. Elde edilmesi daha kolay ve daha makul olan üzerinde çalışmak istiyorsun. Bir sonraki adım, bunları başarabileceğine inanmaktır! Olumlu eylemde bulun ve kendine odaklan.

Kalbinin, zihninin ve bedeninin ihtiyaçlarını her şeyin üzerine koy, gerisi yerine oturacaktır. Kendini 10 veya 20 yıl sonra hayal ederek kendine yatırım yapmaya başla. Kendini mutlu ve sağlıklı görüyor musun? İleriye bakmak, şimdi neyi değiştirmen gerektiğini belirlemene yardımcı olur. Daha mutlu bir yaşam için çalışırken pratik ve nazik olmak çok önemlidir, bu yüzden her seferinde bir adım at ve ilerlemeni takip ettiğinden emin ol. Bir pozitiflik ritüeli başlat.

Planını oluşturduktan sonra, zihnini dönüştürmenin ve olumluyu gerçeğe dönüştürmenin zamanı geldi. Bu, kendin için yapabileceğin inanılmaz derecede güçlü bir şeydir.

Bir pozitiflik ritüeli başlatmak için düşüncelerini ve kendinle nasıl konuştuğunu gözlemle. Kendini olumsuz mu yoksa olumlu mu düşünürken buluyorsun? Sürekli kendi kendine mi konuşuyorsun yoksa her gün kendini mi yükseltiyorsun?

Düşüncelerin ve sözlerin realiteni yaratır, dolayısıyla pozitifsen, Evren hayatına daha fazla pozitifliği çeker. Olumlu konuşmanı günlük bir alışkanlığa dönüştür ve daha mutlu bir hayatın tadını çıkar!

Bir rutine takılıp kaldıysan veya sürekli geçmişinin peşini bırakmadıysan, kendini affetmek en iyisidir çünkü olumsuz bir zihniyetle ilerlemek zor bir zamandır. Evrenden seni suçluluk duygusundan kurtarmasını, kendinle ve diğer insanlarla aranı düzeltmesini iste. Evrenin yolun her adımında sana rehberlik etmesine izin ver. Hayat değiştiremeyeceğin şeyler yüzünden endişelenmen için çok kısa.

Ayrıca, kendini, kendinin en iyi versiyonu olman için yükseltecek pozitif insanlarla çevrele. Negatif insanlarla iç içeysen, bu toksik ilişkileri kesmek ve hayatını emen enerji vampirlerinden uzak durmak en iyisidir.

Zihnini iyimser olmaya programla, böylece sana her ne atılırsa, otomatik olarak kendini negatif enerjiden korur ve hayatını seni tatmin eden şeylerle doldurursun. Sana mutluluk getirmeyen şeylere harcadığın tüm zamanları düşün ve değerli dakikalarını bundan sonra pozitif düşünmeye ayırmaya başla.

Düşünceni dönüştürdükçe, pozitif enerjini başkalarına da yaymaya başlayacaksın. Sevdiğin insanlara sevildiklerini söylemek için her fırsatı değerlendir, özellikle de senden kilometrelerce uzakta yaşıyorlarsa. İlişkilerine değer ver ve senin için ne kadar önemli olduklarını şimdi onlara bildir. Her an ne olabileceğini asla bilemezsin.

1.Karmanı Değiştir

Karmanı değiştirerek hayatını yeniden başlatmaya başla. Geçmiş yaşamlarından gelen karman, istediğin yaşama ulaşmanı engelleyebilir ve olumsuz bir döngüde kalmana neden olabilir. Karmanı tersine çevirmek için tek yapman gereken kötülükten çok iyilik yapmaktır. Unutma, beğeni beğenileri çeker, bu yüzden iyi şeyler yaparsan, başına iyi şeyler gelecektir!

2.Meditasyon Yoluyla Kendini Dengele

Meditasyon, herkesin rutininin düzenli bir parçası olmalıdır. Daha mutlu bir yaşam içine bakmak ve kendine dikkat etmekle başlar. Meditasyon seni Evrene yeniden bağlayarak daha fazla işaret duymanı ve görmeni sağlar. Aynı zamanda gerçek yaşam amacını keşfetmene yardımcı olur ve başkalarıyla olan ilişkilerini uyumlu hale getirir.

Kristallerle meditasyon yap, çünkü kristaller meditasyonunu geliştirir ve sana inanılmaz şifa faydaları getirebilecek ve hayatını güçlendirebilecek Ruh Rehberlerin ve Koruyucu Meleklerinle daha fazla bağlantı kurmana yardımcı olur. İşte hayatında değişikliği davet etmek için meditasyon sırasında kullanabileceğin en iyi kristaller:

1. Malakit, Dönüşüm Taşıdır. Her türlü rahatlık, şifa ve dönüşüm getirir. Kalbinin arzularını tezahür ettirmeye yardımcı olur.

2. Krizopras, Mutluluk ve Şifa Taşıdır. Depresyon ve kaygıyı mutluluğa dönüştürür ve ayrıca Evrenle yeniden bağlantı kurmana yardımcı olur.

3. Gül Kuvars, Aşkın Taşıdır. Hayatının tüm yönlerine uyum ve pozitif enerji getirir.

Your Page Title