Para Kanallarını Açmak İçin Basit Ama Etkili Bir Ritüel

 

Çoğu zaman, yapılan tüm çabalara rağmen, sabahın erken saatlerinden akşamın geç saatlerine kadar çalışarak, sadece zengin olmakla kalmayıp, rahat bir hayat için para kazanmanın imkânsız olduğu görülür. Kural olarak, bu bir kişinin kazançlı bir para kanalı engellendiği için olur. Bu umutsuzluk açılabilir.

Her şeyden önce, sürekli olarak hatırlattığımız ana koşul – olumlu bir sonuca inanmaktır.

Bu ritüeli yapmak için cam ve pirinç gereklidir. Bu ritüele yeni ayda başlamak gerekir. İki cam tabağın üçte ikisini pirinçle doldurup evimizin koridoruna yerleştiriyoruz. Her gün, eve geldiğimizde, sağ elimizle saat yönünde pirinçleri karıştırıyoruz ve içine para atıyoruz.

Aynı zamanda onaylama da belirtilmelidir, yani. Birkaç kez tekrarlandığında, bilinçaltımızda istenilen ayarı düzelten bir formül içeren bir ifade. Bunlar şu tür ifadeler olabilir: “Hayatım boyunca çok para çekiyorum”, “Büyük para için doğdum” gibi.

Bu ritüeli 29 gün boyunca gerçekleştiriyor olmalısınız. Ardından pirinçten tüm paraları seçin ve yeniden hesaplayın. Miktarın onda birini bağışlamanız gerekiyor. Paranın geri kalanıyla da lezzetli bir şeyler alıp yiyebilirsiniz.

Hepsi bu kadar. İsterseniz, bu ritüeli birkaç kez tekrarlayabilirsiniz.

Ve unutmayın bu tür ritüellerin gerçekleşmesini istiyorsanız her şeyden önce olumlu düşünün ve gerçekten inanın.

Your Page Title

Sevgiyle Kalın…