Geçmiş Yaşamınızı Keşfetmenin 8 Kolay Yolu

Kaç geçmiş hayatım vardı? Geçmiş yaşamımda kimdim? Neden tekrar tekrar dönüyoruz? Geçmiş yaşamımdan biriyle ilgili şu anda sorunum mu var?

Bunlar, kendimizi sorduğumuz sorulardan sadece birkaçı. Reenkarnasyon konusu birçok kişiyi büyülüyor. Geçmiş yaşam bilgilerine erişebileceğiniz sayısız yol var. Bugün sizlere geçmiş yaşamlarınızı keşfedebileceğiniz 8 yolu paylaşacağım. Geçmiş yaşam regresyonuyla açığa çıkarılabilecek bilgiler, korkuların, güçlerin, çıkarların ve inançların nereden kaynaklandığının anlaşılmasına yardımcı olabilir.

Geçmiş Hayatınızı Keşfetmenin 8 Kolay Yolu

1. Eğitimli bir hipnoterapist veya geçmiş yaşam regresyon uzmanı ile bir seans planlayın.

2. Geçmiş yaşam regresyonlarını dinleyin.

3. Rüyalarınıza dikkat edin. Çoğu zaman geçmiş hayat anıları rüyalarınızdan gelir. Bir defteri yatağınızda tutmanız, rüya durumunda aldığınız mesajları sıralamanıza yardımcı olacaktır. Yatmadan önce, Yüksek Benliğinizden, mevcut yaşamınızda size yardımcı olacak geçmiş yaşam deneyimlerini size göstermesini isteyin.

4. Düzenli bir meditasyon pratiği, bir zaman öncesindeki bir yaşam hakkında soru sormak ve kendinizi meditasyon yoluyla gelecek olan bilgileri anlama ve hatırlama konusunda doğal bir sürece izin vererek bilgi açığa çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

5. Bir oturumu güvenilir bir psişik veya yetenekli Akaşik Kayıt Okuyucusu ile zamanlayabilirsiniz. Akaşik Kayıtlar, yeryüzünde yaşamış olan her bireyin bilgilerini saklayan bir boyutta (varoluşun düzlemi) mevcuttur.

6. Sizin için zahmetsiz olan becerilere bakın. Herhangi bir resmi eğitim almadan belirli alanlarda mükemmel misiniz? Bazı insanlar eğitim almadan bir enstrüman çalabilir, şarkı söyleyebilir, başka bir dili konuşabilir, bu yetenekler başka bir yaşamdan taşınır.

7. Regresyon süreci boyunca aldığınız bilgilerle kendinize güvenin. Böylece her şeyi yapıyormuş gibi hissedeceksiniz. Muhtemelen gelen bilgilerle doğru ayrıntıları alıyorsunuz.

8. Eğitimli bir şamanla şamanik bir yolculuk, geçmiş yaşamlarınıza yolculuk etmenize yardımcı olabilir. Çoğunlukla bu tür bir yolculuk çok iyileştiricidir, çünkü geçmiş yaşam deneyimlerinden travma geçirmiş ruhunuzun parçalanmış yönlerini almanıza yardımcı olabilir. Lütfen bu uygulama için biraz zaman ayırın.

Yol boyunca size yardımcı olacak küçük bir tavsiye

Bilgi ve hikayenin size doğru “hissettirdiğinden” emin olun. Geçmiş yaşam okuyucusu, belirli bir yaşamı “gördüklerini” söyleyebilir ve ayrıntıların sizinle rezonansa girdiğinden emin olamazsınız – içgüdülerinizi dinleyin. Sadece bir başkasının “gördüklerini” söyledikleri için, söylediklerinin doğru olduğu anlamına gelmez. Herşeyden önce kendinize güvenin!

Bazı yaşamlar keyifli değildir ve bu yaşamda kişisel gelişiminiz için faydalı olmaktan daha zararlı olabilir. Bu durumlarda, bu alanda eğitimli bir uzmana gitmek en iyisidir. Durumun böyle olup olmadığını nasıl anlarsınız? Kendi meditasyonlarınızla biraz direnç gösterebilir veya hatta tüm reenkarnasyon süreci hakkında endişeniz olabilir.

Bilgiyi aşırı analiz etmemeye çalışın. Bazen tüm parçalar bize tek oturumda verilmez.

Your Page Title

En önemli yaşam süresi şu an yaşadığınızdır. Unutkanlık perdesine sahibiz, böylece her seferinde bir ömür boyu odaklanabiliriz. Şu an yaşadığınız hayatın kişiliği olarak büyümek için buradasınız. Önceden kim olduğunuz artık neredeyse kim olduğunuz kadar önemli değildir. Deneyimlemek için buradasınız. Geçmiş yaşamlarınız sizi bu yaşamda etkiler ve aynı zamanda yaşamın, geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek gibi diğer yaşamlar üzerinde de etkisi vardır. Buradaki ve şimdi ruhunuzu güçlendirmek ve iyileştirmek için diğer yaşamlarınızı açığa çıkarmanın getireceği bilgeliği kullanmaya teşvik ediyorum.