Ruh Rehberlerinize Bağlanmak için 10 Basit Yol

Ruh rehberleri neyi temsil ediyor? Cevap çok basit. İnsanlara yardım etmek ve desteklemek için çaba sarf etmekte ve hatta bazen onlara yaşamda bir amaç kazandırmaktadırlar. Onları sadece sizin için seçilen ve tamamen kendi kişisel ruhsal gelişiminize adamış koruyucu melekler olarak düşünebilirsiniz.

Hayattaki iniş ve çıkışlar kendi paylarına sahip olsalar bile, onlar sizin için oradalar ve yapmanız gereken tek şey onlara sormaktır. Ruhsal rehberlerinizle bağlantı kurabileceğiniz birçok yol vardır ve burada tam olarak bunu yapmanıza yardımcı olabilecek bazı ipuçlarından bahsedeceğiz.

1. Bir işaret isteyin

Ruh rehberiniz ile iletişim kurmanın bir yolu olacak bazı özel nesneler seçin.Örneğin bir kalem ya da anahtar ve hissettiğiniz şeyler hakkında çekinmeyin size rehberlik etmesini isteyin.

2. Kendi iletişim kutunuzu yapın

Özel küçük bir kutu bulun ve iletişim aracınızın bir mail gibi olmasını sağlayın ve yardım almak istediğinizde bir parça kağıda yazın ve kutuya koyun.

3. Kendinizi açıkça ifade edin

Sebep için varlar ve onların ana nedeninin bize yardım etmek olduğunu biliyoruz. Belli bir sıkıntı, üzüntü, kayıp ve hayatınızda amaçsız bir şey hissettiğinizde, hatta sevdiğiniz bir kişi hakkında yardımcı olacak bir şey. Biliyorum kulağa fantastik ve gerçek olamayacak kadar iyi geliyor. Ama en iyi kısmı, göründüğü kadar gerçek. Tek yağmanız gereken onlara içtenlikle kalbinden sormak ve hak ettiğin yardımı almak.

4. Sonuçtan bağımsız olun

Manevi yolunuzun daima uzun, zor ve karmaşık olduğunu anlamalısınız. Ruhsal temizliğinizin veya kendi GERÇEĞİNİZİN sonucu, hayal gücünüzün ötesinde acı verici veya neşeli olabilir. Ancak, gerçeği aradıktan sonra, modern toplumun zincirlerinde asla “hapsedilmeyeceksiniz”. Hareketlerimizin ve varoluşumuzun sonuçlarını ve ödüllerini nasıl kabul edeceğini bilen akıllı ve ruhsal olarak gelişmiş bir birey olacaksınız.

5. Ciddiyetle meditasyon yapın ve daima kararlı kalın

Meditasyon, ruhunuzu her zaman doğru yolda tutmak için en güçlü aracınızdır. Sıklıkla gündelik hayatın ve kafamızın endişeleriyle baş edebilecek konuların ilgisini çekebiliriz, ancak meditasyon süreci sizi daima iyi durumda tutar.

6. Özel bir alan yaratın

Özel mekanınız, siz ve diğer boyutlar arasındaki en iyi bağlantıyı sağlayacaktır. Ruhsal yaşamınızdaki ritüellerin, mistik güçleri nedeniyle ve aynı zamanda bir alışkanlık ve gelenek yarattığınız için çok önemli olduğunu anlamalısınız. Özel mekanınız ritüelinizin en önemli parçası olmalı. Seçtiğiniz alan her zaman dikkatli seçilmelidir – maksimum manevi kapasitenizi kullanabileceğiniz bir yer olmalıdır.

7. Sezgisel yazı

Daha yüksek alemlerle bağlantı kurmam için en iyi yöntemlerden biri, sezgisel yazma yoludur. Bir mum yakıp, temiz bir kağıt ve iki farklı renkli kalemle oturun. İlk kalemle sorunuzu yazınız. Ardından, ikinci renkli kalemi alın ve kılavuzlarınızın yanıt vermesini ve yanıtın elinizden sayfaya akmasını sağlayın.

8. Ruh rehberlerinizi kaçırmayın

Daima saygılı olun ve ruhsal rehberlerinizi takdir edin. Bir yanlış hamle her şeyi mahvedebilir. Ne olduğunuzu ve nihai hedefinizin ne olduğunu hatırlayın.

9. Notlar tutun

Bu da çok önemlidir. Bağlantılarınızdaki notları ve öğrendiğiniz dersleri tutmak, gelecekte bir noktada çok yararlı olabilir. Maneviyat çok çalışma, sabır, kararlılık, dikkat ve güven gerektirir. Bu notları alarak güçlü bir güven inşa edersiniz ve aynı zamanda notları bir sorunla uğraşırken iyi tavsiyeler olarak kullanabilirsiniz.

Your Page Title

10. Tatlı rüyalar

Rüyalar, ruh rehberlerinizle bağlantı kurmanın en iyi yolu olabilir. Rüyalar, boyutlar ve ruhlar arasındaki en önemli araçlardan biri olarak kabul edilir. Daha yüksek bir bilinç seviyesine ulaştığınız zaman, rüyalarınızda yaptığınız şey üzerinde daha fazla etkiye sahip olacaksınız. Ayrıca, ruhunuzu diğer ruhlardan mesaj almak için rüya yoluyla etkinleştirebilirsiniz.