08.08 Aslan Kapısı Portalı

2021’de Aslan Kapısı Portalı, Aslan Yeni Ayı ile aynı zamana denk geliyor.

Aslan Kapısı 8.8 Portalı, 8/8 numerolojisi, Aslan Mevsiminde Güneş ve yıldız Sirius’un yükselişi ile aktive edilir. Bu enerji kombinasyonu, hepimizin uyum sağlayabileceği ve bağlantı kurabileceğimiz yüksek titreşimli enerjinin Dünya’ya gönderilmesine izin veren bir galaktik portal açar.

Aslan Kapısı 88 Portal 8. ayın 8. gününde doruğa çıkıyor, ancak bu tarihten önce ve sonra da enerjisinin akımını hissetmemiz muhtemel.

Nümerolojide, 8. ayın 8. günü oldukça manevi ve yüklü bir zamandır.

8 sayısı sonsuzluğu temsil eder – olduğumuz sonsuz ruh ve yaptığımız sonsuz yolculuk. Ruhumuzun “sonsuza dek bilinçli” kısmını temsil eder; Bu enkarnasyondan çok sonra yaşamış ve yaşamaya devam edecek olan ruhtur.

8 aynı zamanda DNA aktivasyonu, bolluk, güç ve bilincin daha yüksek alemleri ile ilişkili sayıdır ve 8/8’i almak için enerjimizi şarj etmek ve temizlemek için süper güçlü bir zaman yapar.

Aslan Kapısı, sadece numeroloji ile ilgili değil, aynı zamanda astroloji ile de ilgilidir ve Güneş’i yönetici burcu Aslan’a ve yıldız Sirius’un yükselişine dahil eder.

Sirius, gökyüzündeki en parlak yıldızlardan biridir ve Ruhsal Güneşimiz olarak bilinir. Dünyevi Güneşimiz bir illüzyon olan fiziksel dünyamızı aydınlatırken, Spiritüel Güneşimiz zamansız ruhumuzun gerçeğini aydınlatır.

Kadimler, onun cennete açılan kapı ve daha yüksek titreşimli varlıkların evi olduğuna inandıkları için yıldız Sirus ile çok uyumluydu. Sirius’un enerjisinin, Sirius’un gökyüzünde güçlü olduğu her zaman faydalanabileceğimiz ve kullanabileceğimiz son derece gelişmiş bir bilgelik taşıdığına inanıyorlardı.

Yılın bu zamanında Yükselen Sirius, özel bir olaydı ve birçok kültürde yeni yılın başlangıcını işaret ediyordu. Kadimler ayrıca Toprak Ana’nın başına gelenleri de gözlemlerlerdi.

Piramitlerin, mesajlarını daha kolay kanalize etmek için Sirius’un enerjisini yükseltmeye yardımcı olan vericiler olarak hareket edeceğine dair teoriler de var.

Mayalardan Sümerlere ve Babillere kadar dünyanın her yerinde Sirius’a saygı duyan sadece Mısırlılar değildi, bu parlak mavi yıldızla güçlü bir bağlantı var.

Güneşimiz, özellikle de yönetici burcundayken, fiziksel bedenlerimiz için yaşam ışınlamaktan sorumluyken, Sirius ruhsal bedenlerimiz için yaşam ışınlamaktan sorumludur.

Aslan Kapısı Portalının açılmasının uyanışları getirmesinin ve bilincimizi yeni zirvelere taşımasının nedeni budur.

Aslan Kapısı altında deneyimleme niyetini belirleyebileceğimiz birkaç şey:

– Kalp Şifaları: Aslan Kapısı portalı kalp çakrasını harekete geçirir. Kalbin eski ve hatta mevcut yaraları iyileşmek için yükselebilir. Sonunda, kalplerimize yük olan herhangi bir keder veya üzüntüden kurtulabiliriz.

– Üçüncü Göz Uyanmaları: Aslan Kapısı portalı ayrıca üçüncü göz çakrasını da harekete geçirir. Sezgimizin bizimle konuşma şekli hakkında daha sezgisel hissedebilir veya yeni bir şeyler öğrenebiliriz. Sezgimizin güçlü olması muhtemeldir ve bu daha fazla çalışmak istediğimiz bir şeyse, Aslan Kapısı portalı başlamak için harika bir zamandır.

– Daha Yüksek Çakra Açıklıkları: Bedenimizde yedi ana çakramız veya enerji merkezimiz olsa da, Aslan Kapısı Portalı sırasında etkinleştirilebilen ve uyandırılabilen yüzlerce daha küçük, daha hassas çakramız da vardır. Bu, yeni bilgeliğe ve daha yüksek ruhsal bilgiye erişmemize yardımcı olur.

– Psişik Mesajlar: Sirus’tan gelen yüksek titreşim enerjisinin yolumuza yansımasıyla, psişik mesajlar alma olasılığımız daha yüksektir. Bunlar rüyalarımız, vizyonlarımız,ruh rehberlerimiz ve meleklerimiz aracılığıyla ya da bir rahatlama durumundayken sadece bir şeyler duymak yoluyla gelebilir. Meditasyon ve otomatik yazma, bu enerjiye açılmanın ve rehberlik almanın harika yollarıdır.

– Ziyaretler: Eski zamanlarda, Sirius’un cennete, meleklere ve diğer dünyevi varlıklara ev sahipliği yaptığına inanıyordu. Aslan Kapısı Portal enerjisi altında, geçmiş sevdiklerimizden, ruh rehberlerimiz ve koruyucu meleklerimizden mesajlar, rüyalar, işaretler ve ziyaretler almamız daha olasıdır. Yabancı varlıklarla karşılaşmak da daha olası olabilir.

– Özgürlük: Sirius’un en güçlü titreşimlerinden biri bu özgürlük enerjisidir. Buradaki fikir, dünyevi Güneşimizin bir yanılsama olan bu fiziksel dünyayı aydınlatmasıdır. Ama Sirius ruhumuzu ve ruhsal bedenlerimizi aydınlatır, ki bu gerçektir. Bunu anlayarak, bir özgürlük duygusu kazanırız.

– Barış: Sirius’un da çok huzurlu titreşimleri vardır, bu yüzden doğada ve meditasyonda vakit geçirmek bu barışçıl enerjiden yararlanmanın ve onu zihnini, bedenini ve ruhunu iyileştirmek ve yenilemek için kullanmanın harika bir yoludur.

– Teknoloji: Sirius ayrıca son derece ileri teknoloji ile ilişkilidir. Yeni bir teknolojik yeniliğin varsa veya bir web sitesi, blog, uygulama veya teknolojiyle ilgili başka bir şey başlatmak istiyorsan, bu enerjiyi kendi yararına kullanmak için harika bir enerji olacaktır.

– Yaratıcılık: Aslan Kapısı aynı zamanda son derece yaratıcı bir dönemdir ve yeni bir yaratıcı proje denemek ya da hayata geçirmek istediğin yaratıcı bir proje üzerinde harekete geçmek için mükemmel bir fırsattır.

Aslan Kapısının enerjisi bizi kozmik gökyüzü, galaktik frekanslar, daha yüksek boyutlu varlıklar ve kendi sezgimizle bağlayabilir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Aynı zamanda kalp şifalarını, ruhsal bilgeliğin genişlemesini harekete geçirebilir ve gerçek potansiyelimize uyanmamıza yardımcı olabilir.