Aslan Kapısı Yeni Ay Ritüeli Ağustos 2021

8 Ağustos 2021, Aslan Kapısı 88 Portalı, tezahür etmek ve yüksek benliğimizle bağlantı kurmak için kullanabileceğimiz yüksek titreşimli enerjiye bir kapı açıyor.

Aslan Kapısı Portalı, Spiritüel Güneşimiz ve daha yüksek alemlere açılan kapı olarak kabul edilen Sirius’un yükselişidir. Sirius aynı zamanda yeniden doğuş ve bolluk ile eş anlamlıdır ve yılın bu zamanında yükseldiğinde, kendi bilincimizin ve ruhsal farkındalığımızın yükselişini gösterdiğine inanılır.

Yeni Aylar, yeni bir başlangıç ​​zamanıdır ve yeni bir ay döngüsünü temsil eder. Niyetler belirleme, yeni bir başlangıç ​​yapma ve önümüzdeki haftalar için hangi yeni eylemleri yapmak istediğimizi düşünme zamanıdır. Aslan burcuna giren bu Yeni Ay, son derece yaratıcı ve cesur, bize hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için ihtiyaç duyduğumuz güven desteğini veriyor.

Tüm bu enerjinin birleşimi, süper şarjlı bir gün ve ritüeller için mükemmel bir gün sağlar. İşte sana bu enerjilerde rehberlik edecek bir ritüel.

Aslan Kapısı Yeni Ay Ritüeli

Bu ritüel en iyi 8 Ağustos 2021’de yapılır, ancak 7-21 Ağustos 2021 arasında herhangi bir zamanda da yapılabilir.

İhtiyacın Olacaklar:

Aura Temizleme Aracı Tercihi (bitki çubukları, tütsüler, yağlar, vb.)

Karton ve renkli kalemler

Mum

Meditasyon sırasında kullanabileceğin 3 kristal veya tılsım

Talimatlar:

Seçtiğin aracı ve ardından çevreni kullanarak auranı temizle. Auranı temizlerken şunları söylemeyi unutma.

“Vücudum, kalbim huzur dolu, zihnim açık ve salıvermeye hazırım. Ağır olan her şeyi bırakıyorum, ruhuma ağır gelen her şeyi bırakıyorum. Gitmesine izin verdim. Yenilendim ve bütün oldum, enerjim akıyor. Gücümdeyim ve bu yerden ışığı kendim ve dünya için tutuyorum. Teşekkürler. Teşekkürler. Teşekkürler.’

Çevreni temizlerkende şunları söylemelisin.

Çevreni temizlerken, daha yoğun enerjilerin çıkabilmesi için bir kapı veya pencerenin açık olduğundan emin ol.

“Mekanım sevginin ve ışığın gücüyle temizleniyor. Benim alanım ilahi olarak korunuyor. Her şey güvenli, her şey yolunda. Bu alanın enerjisi, giren herkese barış getirsin. Sakinlik, anlayış ve şefkatin titreşimleri bugün ve tüm günler için bu alandan aksın. Teşekkürler. Teşekkürler. Teşekkürler.’

Ardından, meditasyon yapmaya hazırlan. Bu meditasyon için üç kristale ihtiyacın olacak, ancak bunları taze çiçekler veya seçtiğin herhangi bir tılsımla da değiştirebilirsin. Meditasyonda enerji alanını yeniden şarj etmek ve temizlemek için yönlendirileceksin, aynı zamanda niyet ayarının gücünü artırmak için enerji merkezlerini açmana yardımcı olacaktır.

Meditasyondan sonra mumunu yak, karton ve renkli kalemlerini al. Kartona hayatına çekmek istediğin ve minnettar hissettiğin her şeyi çizmeye, semboller oluşturmaya veya sözcükleri yazmaya başla. Yaratıcılığının seni ele geçirmesine izin ver. Sadece baktığın zaman seni iyi hissettiren bir şey yarat.

Kartonla işin bittiğinde iki elinle tut ve mumunu yakıp, ışığının önünde şunları söyle.

“Ağustos Yeni Ayının altında, tüm herşey için şükrediyorum. Bu kartonda yarattığım her şeyin sadece benim en yüksek iyiliğim için, onları hayatımda olmasını istiyorum. Arzularımı gerçeğe dönüştürmek için adımlar atma konusunda rehberlik istiyorum. Sonraki en iyi adımlar bana kolaylıkla görünsün. Her şeyin mükemmel bir zamanlamayla ve benim en yüksek hayrım için gelişeceğini anlıyorum. Evrene sevgi göderiyorum. Teşekkür ederim.

Your Page Title

Daha sonra oluşturduğun kartonu düzenli olarak görebileceğin bir yere koy. Onunla işin bittiğinde, onu yakmaktan veya atmaktan çekinme.