Üçüncü Gözünüzü Açmanın Yaşamınıza Etki Eden 7 Faydası

Üçüncü göz nedir?

Sanskritçe’de ajna çakra olarak da bilinen üçüncü göz çakrası, ruhun gözüne oturur. Tamamen aktifleştirilmiş üçüncü göz, dünyayı daha yüksek bir perspektiften algılamanıza izin verir. Enerjik formları beş duyu ile algılayabileceğinizi düşünün. Enerjiyi hissetmek, görmek ve hatta titreşimini duymak. Psişik algılama sadece uyanmış bir üçüncü gözle mümkündür.

Üçüncü göz, psişik algıyı etkileyen beyinin ön frontal loblarına bağlı bir sinir kümesidir. Epifiz bezi bu sinir kümesinin merkezinde bulunur ve aktive edildiğinde, beş duyuya enerjiyi algılama yeteneği verir. Bu aktivasyon, üçüncü göz çakranın büyümesi ve uyarılması ile mümkündür.

Binlerce yıl boyunca, ezoterik okullar ve çeşitli dinler, epifiz bezini fiziksel ve ruhsal alan arasındaki bağlantı bağı olarak gördüler. Ancak epifiz bezini harekete geçirmek için bu gizemli okulların aylar, yıllar süren zorlu eğitimler başlattılar.

Bu hızlı hareket eden modern çağda, bu enerjik programlanmış sesi sürekli olarak dinleyerek haftalar içinde aktif hale getirebilirsiniz.

Üçüncü Göz Çakrası İlk Etapta Neden Kapanıyor?

Aslında üçüncü göz çakrası kapalı değildir, az çalışıyordur. Çakralar kapalıysa büyük problemler yaşayacaksınız, vücut ve organlarla birlikte çalışacak ve enerjiyi doğru bir şekilde dağıtarak / filtreleyerek / değiştirerek yaşamı sürdürmede önemli bir rol oynayacaksınız.

Zihnin önceden ayarlanması, enerji tıkanıklıkları, negatif enerji, sınırlayıcı inançlar ve epifiz bezinin kalsifikasyonu gibi çeşitli nedenlerle yetersiz kalmaktadır.

Epifiz bezindeki florür birikmesi, daha az melatonin üretmesini, uyanıklık düzenini bozmasını ve psişik algıyı sağlama yeteneğini kesmesini sağlayan sertleşmesine neden olur.

Bu nedenle üçüncü göz çakranızın tıkanıklıklarını temizlemek ve üçüncü gözünüzü uyandırmayı planlamanız durumunda epifiz bezinizi temizlemek önemlidir. Üçüncü gözünüzü erken uyanmaya zorlarsanız, negatif varlıkları çekmeniz ve psişik saldırılara karşı çok savunmasız olmanız muhtemeldir.

Şimdi, herkes üçüncü gözünü açtıktan sonra farklı faydalar yaşar, ancak bunları açıp bekledikten sonra yapabileceğiniz pratikler yoluyla yeteneklerinizi geliştirirsiniz.

Üçüncü Gözünüzün Açılmasının Yararları

1. Stres, Endişe Veya Endişeden Arınmış Yüksek Bilinç Seviyesi

Açık bir üçüncü göz çakrası, düşüncelerinizin titreşimini arttıracak ve daha yüksek titreşimsel düşünme, şu ana odaklanacaktır. Anksiyete ve endişe geleceğe odaklanır ve stres geçmişe odaklanır. Kaygı ve stres zincirleri artık sizi aşağı çekmeyecek ve bunun yerine şimdiki zamanda olma mutluluğunu yaşayacaksınız.

2. Yüksek Sezgileriniz Uyanır

Üçüncü gözü açmak, bilmediğiniz başka bir gerçeklik boyutunu ortaya çıkarmak gibidir. Muhtemelen astral varlıkları ve auraları görebileceğinizi duymuşsunuzdur, fakat bu varlıkların iletişim kurduklarını ve bu auraların birinin hakkında ne söylediğini anlayabileceksiniz

Evet

Üçüncü göz çakrası da sezginin yeridir ve daha yüksek bir anlayış seviyesine erişmenizi sağlar. Her şey esasen ruhunuzla bilinir ve uyanmış bir üçüncü göz, ruhunuz ve bilinçli zihniniz arasındaki bağlantıyı köprüler.

Bu daha yüksek düzeyde bir anlayışa sahip olduğunuzda, hepimizin nasıl bağlandığımızı ve evrensel bir bilincin bir parçası olduğumuzu fark etmeye başlayacaksınız. Sezgileriniz, hayatınızdaki bazı olayların nedenlerini ve bugün olduğunuz kişi olduğunuzu açıklayacaktır. Ama en önemlisi, bunların hepsini siz yapacaksınız.

3. Gerçek Yolunuza Yönlendirilirsiniz

Sezginize doğrudan erişimle, hayatınızda ilerlemek için tam olarak ne yapmanız gerektiğini bilirsiniz. Daha da iyisi, ruhunuzun yönünüzde olacak ve sizi en çok tatmin edecek olan yola yönlendirileceksiniz.

Daha fazla karışıklık yok. Daha fazla cevap aramak yok. Hepsi her zaman olduğu gibi içerideler. Ama şimdi onları nasıl bulacağınızı öğreneceksiniz.

4. Gizli Psişik Yeteneklerinize Dokunacak Ve Keskin İçgüdüler Elde Edeceksiniz

Üçüncü göz çakramız uzay / zamanı aşar ve bu gerçekle uyumludur. Bu nedenle medyumlar (açık üçüncü gözlerle), gelecekte ne olacağını genellikle söylerler. Gelecek, üçüncü göz çakrasıyla birleştirilebilecek sezgisel bilgidir.

Ayrıca, etrafta yaşayan insanların aurasını ve astral varlıklarını da görebileceksiniz. Bahsettiğim gibi, bir gerçeklik katmanını soyup gerçekte ne olduğunu görmek için görüyorsunuz. Biz enerjik varlıklarız ve birbirimizle bağlantılıyız. Düşüncelerimiz astralde kendini gösterir. Bunlar, açık bir üçüncü gözle kendiniz için anlamaya ve deneyimlemeye başlayacağınız şeylerden bazılarıdır.

5. Çekim Yasasının Gücünden Yararlanın Ve Arzu Ettiğiniz Hayatı Ortaya Çıkarın.

Daha yüksek titreşimsel düşünceler daha fazla güç verir ve çok daha çabuk ortaya çıkar. Düşünceleriniz sıklıkla “tesadüflere” işaret ettiği için açık bir üçüncü göz çakrasıyla birçok eşzamanlılık fark etmeye başlayacaksınız.

Bu düşünce seviyesi şu an üzerinde odaklanır ve şu an evrendeki tüm enerjinin kaynağıdır.

Sahip olduğunuzu hayal ederek arzularınızı göstermeye çalıştıysanız, hayal gücünüz, istediğiniz şeyi elde etmek için endişeniz ve sahip olmamanın stresi nedeniyle başarısız olabilirsiniz. Aslında, ne istediğinizi açıkça görselleştirmek bile mümkün olmayabilir.

Siz açık bir üçüncü göz ile şimdiki anda merkezli ve nihayet çekim yasasından yararlanmayı çok daha canlı bir şekilde bekleyebilirsiniz

6. Çocuksu Hayal Gücünüzü Uyandırırsınız Ve Sınırsız Yaratıcılık Seviyelerine Sahip Olursunuz.

Genel olarak, aktif üçüncü göz çakraları olan insanlar çok net bir şekilde görselleştirebilir ve büyük bir hayal gücüne sahip olabilirler. Çünkü üçüncü göz, astral alemde görülebilir ve düşüncelerimiz astralde kendini gösterir. Açık bir üçüncü göz, hayal gücünüzle mutlak bir açıklık verir ve bir çocuk olarak yaptığınız gibi düşüncelerinizi yaşamanızı sağlar.

Bilinçli zihninizle daha fazla astral uyum içinde, gerçekliğin sonsuz olasılıkları ile daha uyumludur. Yaratılışın kaynağı ile bağlantı kurmak, hayal gücünü harekete geçirir.

7. Rüya ve Astral Seyahat Etmenin Kabiliyetini Kazanırsınız

Üçüncü göz, varlıkları, auraları gördüğünüzde veya hayal ettiğiniz şeyleri canlı gördüğünüzde, astrallere bilinçli bir şekilde bakmanızı sağlar. Aynı zamanda size, eterik bedeninizdeki astral alemi bilinçli olarak ziyaret etme yeteneği verir.

Uyandırılmış bir üçüncü göz, vücuda bağlı olan egoik zihnin ötesine geçen daha yüksek bir farkındalık seviyesi ile sonuçlanır. Vücudunuz uykuya daldığında ve astral kişiliğinize astral olarak girmenize izin verdiğinde bile, enerji bedeninizin farkındalığı sizi uyandırabilir.

Bu bilinç seviyesi, hayallerinizde de bilinçli kalmanızı sağlar.

Üçüncü Gözünüzü Açmalı mısınız?

Ruhsal gelişim konusunda ciddiyseniz ve bu yolda ilerlemeye devam ederseniz, üçüncü gözünüz nihayetinde kendi isteğiyle açılacaktır. Açık bir üçüncü göz, kendiniz ve evren ile daha fazla uyum sağlamanıza izin vererek, spiritüel evriminiz için çok önemlidir. Bu gerçeğin daha derin katmanlarını algılama yeteneği ile, bir insan olarak çok daha sürükleyici ve tatmin edici bir deneyime sahip olacaksınız.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Ruhsal evriminizin bu önemli adımına atılmaya hazır olduğunuzu düşünüyorsanız, bu üçüncü göz açılış sesini dinlemenizi şiddetle tavsiye ederim.