Üçüncü Gözünüzün Açık Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

İnsanlar Üçüncü gözü duyduklarında, bazıları otomatik olarak hayaletleri veya diğer görünmez varlıkları gören bir kişiyi hayal eder.

Üçüncü Göz genellikle doğaüstü ve mistik ile ilişkilendirilse de, çoğu insanın düşündüğünden daha ruhanidir.

Aslında, çoğu insan, tüm insanların Üçüncü Gözlerini sıradan algılarının ötesinde bir şeyleri hissetmek için kullanma yeteneğine sahip olmasına şaşıracak!

Üçüncü Gözünüzü açmak kolay bir başarı olsa da, içinde yaşadığımız fiziksel düzlemde var olan görünmez dünyayı görmek için onu kullanmadan önce uzun yıllar alıştırma ve psişik gelişim gerekebilir.


Üçüncü Göz Nedir?

Medeniyetin doğuşundan beri İnsanoğlu Üçüncü Göz ile büyülendi.

Üçüncü Göz, insan beyninin merkezinde bulunan ve çam kozalağı şeklinde olan Epifiz Bezinin içinde yer alır. Epifiz bezi “Aydınlanma Merkezi” ve “Ruhun Yeri” olarak bilinir.

Üçüncü Göz aynı zamanda Üçüncü Çakra veya Üçüncü Göz Çakrası olarak da adlandırılır ve alnın merkezinde, kaşların tam arasında yer alır. Vücudunuzun her yerinde bulunan çakralar, ruhsal gücünüzün aktığı güçlü enerji merkezleridir.

Üçüncü Göz Çakrası en çok psişik yeteneklerle bağlantılıdır ve gelecekte meydana gelen şeylerin vizyonlarının yanı sıra auraları ve çakraları gözlemleyebilmekten sorumludur.

Üçüncü Göz’ü canlandırmak için genellikle bol miktarda meditasyon ve eğitim gerekse de, sezgisel yönlerine daha fazla uyum sağlamış olan ve uykuda olan Üçüncü Gözü uyandıran insanlar vardır.


Üçüncü Gözünüz Açık Olduğunda Ne Olur?

Hayatında açıklayamayacağın değişiklikler var mı? Bir rüyadan uyanmış ve dünyayı yeni gözlerle görüyormuş gibi hissediyor musunuz?

Halihazırda aktif Üçüncü Göz belirtileri yaşıyor olabilirsiniz. Aktif bir Üçüncü Gözün belirtileri şunlardır:

1.Kaşlar arasında donuk bir baskı hissi veya kafanızda artan bir basınç hissi hissedebilirsiniz. Bu his, beklenmedik bir şekilde, biri aniden alnınıza dokunmuş gibi görünebilir.

2.Ruhsal göz açıklığınızın neden olduğu artan baskı nedeniyle sık sık baş ağrınız olabilir. Bu baş ağrılarına Üçüncü Gözünüzün saldığı artan enerji de neden olabilir.

3.Üçüncü Göz açılırken ışık hassasiyeti yaşanabilir. Daha parlak ve daha canlı renkler görmek gibi yeni bir ışık farkındalığına sahip olmaya başlayacaksınız.

4.Belirli ton türlerine karşı ses hassasiyeti geliştirebilirsiniz veya müzik zevkiniz değişebilir. Bazı insanlar yüksek tonları duyduklarında derin bir duygu dalgası yaşarken, düşük tonlar yatıştırıcı ve sakinleştiricidir.

5.Üçüncü Gözünüz açıldıktan sonra diyetinizde bir değişiklik fark edebilirsiniz. Vücudunuz, sizi yiyeceklerden aldığınız enerji konusunda daha bilinçli hale getirecek bir uyanma sürecinden geçecek.

6.Açık bir Üçüncü Göz, genellikle kişiliğinizde ve hayata bakış açınızda kademeli ve sürekli bir değişim hissine yol açar. Aktif Üçüncü Gözü olan kişiler, yükselen maneviyatları nedeniyle daha az bencil ve daha hoşgörülü hale gelirler.

7.İç benliğinizle daha derin bağlantınız nedeniyle düşünce kalıplarında bir değişiklik yaşayabilirsiniz. Aktif bir Üçüncü Göz, gerçek benliğinizle özdeşleşmenizi sağlayarak size yeni bir güven ve güç duygusu getirir. Potansiyelinizin sınırsız olduğunu ve dünyanın size açık olduğunu hissedecek ve bileceksiniz.

8.Açık bir Üçüncü Göz ile, durugörü yeteneğiniz veya geleceği görme yeteneğiniz gelişmeye başlayabilir. Üçüncü Gözünüz açık olduğunda, artan sezginiz nedeniyle Ruh Rehberlerine karşı daha duyarlı hale gelirsiniz.

9.Artan öngörü, Üçüncü Gözünüzün açıldığının veya açılmakta olduğunun en belirgin ve kesin işaretlerinden biridir. Artan sezgiyi deneyimlemeye başlayabilirsiniz, örneğin, insanların ne yapmak istediklerini yapmadan önce söyleyebilir veya kötü bir şey olacağını hissedebilirsiniz.

Üçüncü Gözünüzün açık olduğunun farkında değilseniz, özellikle aktif Üçüncü Göz belirtileri yaşıyorsanız, kafanız karışabilir ve hatta korkabilirsiniz.

Yeni keşfedilen psişik yeteneklerinizi düzgün bir şekilde geliştirmezseniz, Üçüncü Gözünüz de aşırı derecede aktif hale gelebilir.


Üçüncü Gözünüz Aşırı Aktif Olabilir mi?

Açık ve aktif Üçüncü Göz korkmanız gereken bir şey olmasa da, aşırı aktif Üçüncü Göz’e sahip olma konusunda dikkatli olmalısınız.

Aniden deneyimlediğiniz enerjilerin ve vizyonların kontrolden çıktığını hissedebilirsiniz. Aldığınız bilgiler üstesinden gelemeyeceğiniz kadar fazla olabilir.

Aşırı aktif Üçüncü Göz’ün belirtileri şunlardır:

1. Fiziksel Belirtiler

– Baş Ağrısı
– Görüş Problemleri
– Nöbetler
– Uykusuzluk Hastalığı
– Mide Bulantısı
– Sinüs Sorunları

2. Fiziksel olmayan belirtiler

– Halüsinasyonlar
– Yargılayıcı Olmak
– Kaygı
– Zihinsel Sis
– Bunalmış Hissetmek
– Paranoya ve / veya Sanrılar

Üçüncü Gözünüzün şu anda idare edebileceğinizden daha aktif olduğunu düşünüyorsanız, aşırı aktif bir Üçüncü Göz’ü yönetmek için yapabileceğiniz şeyler vardır:

Meditasyon, aşırı aktif Üçüncü Göz’e karşı koymanın en iyi yoludur. Meditasyon yaptığınızda sessizliği beslersiniz, bu da Üçüncü Gözünüzün bilgeliğini duymanızı sağlar.

Günde en az 30 dakika doğada ya da bahçenizde yürüyün, çimlere veya doğal toprağa oturun. Doğaya yakın olmak sizi temel alır, vizyonlarınız ve diğer psişik yetenekleriniz tarafından bunalmadan Üçüncü Gözünüzü tam olarak geliştirmenize izin verir.


Psişik Doğanızı Kucaklayın

Çevremizdeki dünyayı anlamaya başladığımız andan itibaren psişik olan her şeyin kapısını kapatan bir dünyada yaşıyoruz. Çoğu insana maneviyatı görmezden gelmeleri ve benlik ile ruh arasında bir ayrım inşa etmeleri öğretilir.

Üçüncü Gözlerini uyandırmayanlar, neredeyse aşırı aktif Üçüncü Göz kadar veya hatta ondan daha kötü olan tıkanmış bir Üçüncü Göz çakrası geliştirme riski taşır.

Sık sık karamsar, kıskanç veya kafanız karışmış hissediyorsanız, Üçüncü Gözünüz tıkanmış olabilir. Bu olumsuz duygulara neden olabilecek blokları kaldırmak için Üçüncü Göz çakranızı taramalısınız.

Your Page Title

Aşırı aktif Üçüncü Göz için, enerji merkezlerinize ve genel sağlığınıza stabiliteyi geri kazanmaya yardımcı olmak için bir Çakra Dengeleyiciye ve Aurik Temizlemeye sahip olmalısınız.