Ruh Rehberlerinizle Bağlantı Kurmanın Yolları

Hepimizin ruh rehberleri var ve onlarla bağlantı kurduğunuzda, hayatınızın her alanında size yardımcı olacak akıllıca ve açık bir rehberliğe sahip olabilirsiniz.

Varlıkları, sizi destekleyebilecek, size netlik kazandırabilecek ve kendi başınıza bulamadığınızda yön verebilecek bir rehberlik ve arkadaşlık haline gelebilir. Başkasından alamayacağınız rahatlığı yaşamak için hayatınızın en karanlık saatlerinde onlara bile dönebilirsiniz.

Rehberiniz tüm hayatınız boyunca sizinle kalabilir, bazıları ise ara sıra gelip ulaşmaya çalıştığınız hedeflerinize yardımcı olabilir.


Ruh Rehberlerinizle Bağlantı Kurun

Rehberlerinizle bağlantı kurmak çok derin bir deneyim olabilir. Görselleştirme, meditasyon ve yazma teknikleri, bir amaç ve yön duygusuna sahip olmak için onlarla iletişim kurmanın ve rehberlik etmenin harika yollarıdır.

Rehberlerinizle bağlantı kurmak için önce onlara sahip olduğunuza inanmalısınız. Rehberleriniz zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu dinleyebilmeniz için birçok şekilde size gelir. Durgunluk anlarınız olduğunda, onlardan mesajlar alabileceğiniz zamandır.


Ruh Rehberleriyle Nasıl İletişim Kurulur

Rehberlerinizle olan bağlantınızı derinleştirebilir ve istediğiniz zaman onları nasıl arayacağınızı öğrenebilirsiniz. Rehberlerinizle bağlantı kurmak için açık fikirli olmanız önemlidir. Burada, rehberlerinizle bağlantı kurmanıza yardımcı olacak bazı yollardan bahsedeceğim.


Sorular Sorun

Rehberiniz, günlük görevlerinizi yapmaktan, ilişkilerinizi iyileştirmekten, işinizde neşe bulmaktan, gelecekteki eşinizle tanışmaktan, sizi en karanlık zamanlarınızdan geçirmekten veya kariyerinize adım atmak için cesaret bulmaktan, kısacası her konuda size yardımcı olabilir. Çok spesifik veya çok geniş, çok büyük veya çok küçük talepler yoktur. Özgür irade dolu bir dünyada yaşadığımıza göre, rehberlerinizin devreye girmesi için önce sormalısınız.


Dinleyin

Rehberlerinizin tüm olanaklarına açık olmalısınız, böylece iletişim kolayca sağlanabilir. Rehberlerinizle ilişkinizi geliştirmenin en iyi yollarından biri onların söylediklerine güvenmek ve onları dinlemektir. Tavsiyeleri varsa ve bu sizi iyiye götürecek gibi görünüyorsa, yapın. Sonunda bunun rehberlerinizin sesi mi yoksa sadece egonuzun konuşması mı olduğunu deşifre etmeyi öğreneceksiniz.


Ruh Rehberlerinize Yazın

Rehberlerinizle bağlantı kurmanın en iyi yollarından biri sezgisel yazmaktır. Deneyebileceğiniz basit bir strateji, gözlerinizi kapatıp meditasyon yapmaktır. Kendinizi bilinçaltı zihninize sürükleyin ve gözlerinizi açarken yazmaya başlayın. Rehberlerinizin devralmasına izin vererek aklınıza gelen her şeyi yazın. Bu pratik gerektirebilir, ancak sonunda rehberlerinizin size gönderdiği mesajları okumaya başlayacaksınız.


Bir İşaret İsteyin

Özellikle inanan bir kişi değilseniz, rehberinizden bir işaret isteyebilirsiniz. Rehberleriniz gün boyunca yanınızda ve hayatınızda size rehberlik etmek ve sizi korumak için yanınızda olduklarını anlamanızı istiyorlar.

Her gün onların varlığını kabul etme arzunuzu ifade edin. Şüpheli olduğunuzu ve orada olduklarını bilmek için bir işaret istediğinizi onlara bildirebilirsiniz. Rehberleriniz size bir mesaj göndererek orada olduklarını gösterecekler.


Ne Aldığınıza Dikkat Edin

Her zaman rehberlerinizden gelen rehberliğe dikkat edin ve sizi çevreleyen sevgiye hayran kalın. Bu önemli olabilir.

Onlardan gelen inanılmaz desteğe şahit olduğunuzda bu güzel duyguya sahip olabilirsiniz. Bir ışık kıvılcımı, radyodaki bir şarkı veya biri size tam olarak duymanız gereken şeyi söylemesi gibi, bilmediğiniz bazı şekillerde bile onların rehberliği beklenmedik şekillerde ortaya çıkabilir. Rehberleriniz, çevrenizdeki diğer insanlar üzerinde bile çalışır. Çocuklar, arkadaşlar ve hatta yabancılar aracılığıyla çalışırlar.


Minnettarlık Enerjisinde Kalın

Rehberinizden size rehberlik etmesini istemeniz önemlidir, ancak yaptıkları için onlara her zaman teşekkür etmek de önemlidir. Her birimiz takdir edilmek istiyoruz ve bu sizin rehberleriniz için bir istisna değil. Teşekkür ederek onlarla ilişkinizi geliştirebilir ve hatta bağınızı güçlendirebilirsiniz.


Kendi Psişik Yeteneğinize Güvenin

Kendinize ve rehberlerinizi çağırma kapasitenize inanmayı öğrenin. Rehberlerinizle bağlantı kurma yeteneğiniz var ve ihtiyacınız olan tek şey kendinize güvenmektir. Her zaman içinizde sizi destekleyen ve rehberlik eden sevgi enerjisine sahip olduğunuza inanın. Kendi psişik yeteneğinize güveniyorsanız, rehberlerinizin varlığını kolayca duyabilir ve hissedebilirsiniz.

Rehberleriniz, yaşamda yolunuza devam etmenize, hayattaki yolculuğunuzu kolaylaştırmanıza ve yüksek benliğinizin farkındalığını genişletmenize yardımcı olmaktan sorumludur. Rehberleriniz ayrıca sizi rahatlatacak, tavsiye verecek ve tabii ki size rehberlik edecektir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Sizin için bir şeyler yapmak veya kararlarınızı vermek için var değiller. Ama sizi bilgilendirmek ve yönlendirmek için oradalar. Rehberlerinizin, tek endişesi kendi iyiliğinizdir. Öyleyse, varlıklarını takdir etmeyi ve ruh rehberlerinizle daha yakın bir ilişki kurmayı öğrenin, böylece çok daha huzurlu bir yaşama sahip olabilirsiniz.