Hayatınızdaki Tüm Sorunlardan Ve Olumsuzluklardan Kurtulabileceğiniz 3 Tuz Banyosu

Her gün çevremizdeki ve içimizdeki enerjilerle ve titreşimlerle etkileşiriz. Bu titreşimler çeşitlidir. Bazıları yüksek ve pozitif olup hayatımıza ışık getirirler, bazıları da düşük ve negatif olup, kendimiz ve etrafımızdakiler hakkında kötü ve sinirli hissetmemize neden olur.

Sonuç olarak, auralarımızın durumuna oldukça dikkat etmemiz önemlidir. Düşündüğümüzden daha sık temizlememiz gerekir. Bu bizi manevi uyum ve iyilikle dolu bir yaşam sürmemizi sağlayan pozitiflik durumunda tutar.

Manevi Banyo Nedir?

Auralarımıza bakmanın yolu manevi bir banyo yapmaktır. Bunu daha önce hiç duymadıysanız, manevi bir banyo hakkında bilebileceğiniz en önemli şey, normal bir banyodan farklı olmasıdır.

Manevi bir banyoya başlamadan önce planlama ve hazırlık önemlidir.

– Enerjinizi arındırmak ve tadını çıkarmak için manevi banyonuzu dolunayla zamanlamak en iyisidir.

– Ardından, küvetinizin temiz olduğundan, sabun veya yağ içermediğinden emin olmalısınız.

– Ayrıca vücudunuzunda temiz olduğundan emin olmalısınız. Bu banyo ruhsal temizlik içindir, fiziksel temizlik için değildir.

Manevi banyonun güzelliği, bedeninize ve ruhunuza getirdiği birliktir. Negatif enerjileri ruhunuzdan temizlemekle kalmaz, aynı zamanda vücudunuzu da gençleştirir.

3 Tür Ruhsal Temizlik Banyosu

1. Tuz Banyosu

Tuz banyosu yapmak için, küvetinizi ılık ama sıcak olmayan suyla doldurun. Suya Himalaya tuzu gibi yüksek kaliteli bir tuz ekleyin. Epsom tuzu da kullanabilirsiniz. Tuz, vücudunuza denge sağlamak için güçlü bir şekilde çalışır ve vücudunuzun yüzeyine yapışır, böylece banyodan çıktıktan sonra bile auranızın sürekli temizlenmesini sağlar.

Banyonuzu hazırladıktan sonra, bir niyet belirleyin veya tüm negatif enerjiyi çıkarın. Bu, başkaları tarafından sizinle paylaşılan enerjiyi ve kendinize getirdiğiniz enerjiyi içerir.

En az yirmi ila otuz dakika küvetin içinde bekleyin, sadece olumlu ve yükselen düşünceler üzerine odaklanın. Tuz banyosunu bitirdikten sonra dışarı çıkın ve kurulama isteğine karşı koyun. Mümkünse vücudunuzun kendi kendine kurumasına izin verin. Tuz banyoları en fazla haftada bir kez, tercihen ayda bir kez yapılmalıdır.

2. Karbonat Banyosu

Pozitif enerjilerinizi bir karbonat banyosu ile şarj etmek için, bir küvete sıcak su doldurun ardından bir bardak karbonat ekleyin.

Karbanot banyoları vücut için güçlü detoksifikasyon ajanlarıdır. Karbonat yumuşak cildinizi ortaya çıkarmak için ölü cilt hücrelerini giderir, aynı zamanda gözeneklerinize girer ve vücudunuzdaki toksinleri dışarı atar.

Auranız için temizleyici bir güç ajanıdır. Tuz banyosunda olduğu gibi, yirmi ila otuz dakika beklemeniz gereklidir. Olumsuzluğun gücünü serbest bırakın, zihninizin ve bedeninizin güzel ve temiz bir auranın pozitif titreşimleriyle doldurulmasını isteyin.

3.Elma Sirkesi Banyosu

Elma sirkesi banyoları uzun zamandır iyileştirici hastalık ile ilişkilendirilmiştir. Soğuk algınlığı veya grip uzunluğunu kısalttıkları bilinmektedir. Islandıkça gözeneklerin girişinden vücudunuza vitamin ekledikleri iyi bilinir.

Bununla birlikte, elma sirkesi banyoları da güçlü aura temizleyicileridir. Banyonuza sadece birkaç damla elma sirkesi ekleyerek, hem bedenin hem de ruhun iyileştirici ve arındırıcı birleşik gücünü yaşayabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen manevi banyolara benzer şekilde, fiziksel faydaları harika olsa da, odaklanmak istediğiniz ruhun temizlenmesidir. Bunu yapmak için, meditasyon yapın veya dua edin, bir niyet belirleyin veya nefesinize odaklanın. Yaşamınızdaki pozitif ve güzel şeylere odaklanın, pozitif enerjiler rezervinizi oluşturun ve negatifleri serbest bırakın.

Uçucu Yağlar Kullanmalı mısınız?

Uçucu yağlar, ruhsal bir banyonun hoş bir parçasıdır, güçlü ve olumlu bir şekilde koku ile hareket ettirilirsiniz.

Lavanta, tuz, karbonat ve elma sirkesi ile iyi karışan güvenli ve sakinleştirici bir yağdır. Hem bedeninizi hem de zihninizi rahatlatır ve ruhunuzda sağlam bir pozitif enerji bolluğu yaratır.

Your Page Title

Ruhsal banyolar, auranıza uygun bakımın önemli bir parçasıdır. Onları ritüelleştirdikçe, daha tutarlı ve yükseltilmiş bir ruhsal enerji bulacaksınız.