Daha İyi Bir Yaşam İçin Topraklama

Eminim daha önce “topraklanın” sözünü duymuşsundur. Bilmeyenler için topraklama çok uzun zamandır yapılan bir tekniktir. Kendini şimdiki anda demirleme ve yaşam gücünün olması gerektiği gibi akmasını sağlama eylemidir. Topraklama yoluyla, çevrendeki dünyanın daha fazla farkındasın ve manevi mesajlara daha açıksın.

Topraklama yaparken, negatifleri filtreliyor ve pozitifin gitgide daha da büyümesine izin veriyorsun. Burada, kendini nasıl topraklayacağından bahsedeceğim.

Topraklama Tekniği

İhtiyaç Duyulan Şeyler:

Güzel sessiz bir yer, en sevdiğin kristaller ve seçtiğiniz mumlar

Talimatlar:

İçeride veya dışarıda güzel, sessiz bir yer bul ve meditasyon yapmak için otur. En sevdiğin kristalleri tut ve hoşuna giden kokulara sahip mumları yak. Çok olumlu bir atmosfer yarat, böylece kendini temel alırken, sana fayda sağlayacak bir şeye topraklanacaksın.

Buradan, vücudundaki tüm toksik veya negatif enerjilerin senden dışarı aktığını görselleştir. Bunu bir kez yaptıktan sonra beyaz bir ışık düşün ve bunun ruhunun iç çekirdeğinden yayılmasına izin ver ve tuttuğun tüm olumsuz şeyleri zorla. Tüm o karanlık enerjiyi dışarı çıkarmayı başardığında, uygun şekilde topraklanırsın.

Your Page Title

Evet, bu kadar basit. Bu tür şeylerin çalışması için ayrıntılı olması gerekmez. Süslü ekipmana veya benzeri bir şeye ihtiyacın yok, tek ihtiyacın olan zihnin ve vücudun. Çevrendeki dünyada ne kadar topraklanmış olursan, senin için o kadar iyi.