Geçmiş Hayatınızdan Biriyle Tanıştığınıza Dair 5 İşaret

Hayatınızda, ilk kez birisiyle tanıştığınız zaman bir an gelir, ancak onunla doğrudan bir bağ hissedersiniz.

Kendiniz olabilirsiniz. Kendinizi güvende ve rahat hissedersiniz. Ama hepsinden önemlisi, inanılmaz kolaylıkla iletişim kurmayı başarmanızdır. Bunun için en iyi açıklama, daha önce geçmiş yaşamınızda tanıştığınızdır!

Bir kişiyi geçmiş yaşamdan tanıyıp tanımadığınızı anlamak istiyorsanız, dikkat etmeniz gereken 5 işaret var!

1.Anında İletişim Kurarsınız

Her şey doğaldır. Temas kurmak o kadar hızlı ki her şey ve herkes hakkında konuşabilirsiniz. Konfor seviyeniz yüksektir. Ancak en iyi şey, konuşmaların çok kolay olması ve asla sıkılmamanızdır!

2.Zaman Hiçbir Şey İfade Etmez

Einstein, “göreliliği” açıklayarak, sevdiğiniz kişiyle birlikte olduğunuz da zamanın nasıl geçtiğini açıkladı. Aynısı siz ve özel muhataplarınız için de geçerlidir. Sadece birlikte olduğunuz zamanları unutuyorsunuz. Bir süre görüşmeseniz bile her şey aynı kalıyor.

3.Bu İnsanın Gözünün İçine Baktığınızda Kendinizi Evinizde Gibi Hissediyorsunuz.

Bu kişiyle birlikteyken her gün insanların giydiği maskeler kayboluyor. Sizi yargılamasından korkmuyorsunuz. O kadar derin bir bağlantı hissedersiniz ki, onun gözlerine baktığınızda sanki kendi ruhunuza bakıyormuş gibi hissedersiniz.

4.Buluşmalarınızda Dejavu Yaşarsınız

Eğer deja vu yaşarsanız ve belirli olayların veya durumların tekrarlandığını hissederseniz, korkmayın. Büyük olasılıkla, bu anları gerçekten geçmiş yaşamınızda deneyimlediniz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

5.Hemen Pozitif Veya Negatif Bağlantı Hissedersiniz

Her şey yolunda giderse, o kişiyle olumlu bir ilişki hissedeceksiniz ve siz birlikte kalmalısınız. Ancak olumsuzluk hissederseniz, dikkatli olun ve sezginize güvenin. Belki de önceki hayatında, bu kişi size acı ya da mutsuzluk verdi. Yani dikkatli olun!