Evrene Güvendiğinizde Gerçekleşen 12 Harika Şey

Evrene güvenmek, sıkıntılı zamanlarda oldukça zor olabilir, ama çoğu zaman içgüdüsel olarak yapmamız gerektiğini biliyoruz. Ne kadar kötü zamanlar olursa olsun, evrene güvenmeyi öğrendiğimizde, işlerin çözüleceğini gerçekten anlıyor muyuz?

Evrene güvenmek çoğu durumda zor olabilir, çünkü hepimiz yaralandık. Hepimiz keder ve kayıp yaşadık, ama tüm bunlar evrene güvenemediğimiz için olmadı.

Bunu düşündüğünüzde, tüm iyi şeylerin bir gün sona ereceğini anlarsınız, ancak bu sonlarda bize yepyeni ve daha büyük pencereler açılır. Bu büyük pencereler bize yeni aşk, yeni iş ve başarı getirir.

Bize yeni başlangıçlar veriliyor ve bu bir trajedi değildir, bu dünyanın işleyişidir. Kabul etmeyi öğrendiğimizde, hayatımızda her şeyi değiştiren bir dizi harika şey olur.

1. Hayat Hakkında İyimser Hissediyorsunuz:

Evrene güvenmeyi öğrendiğinizde, bir zamanlar bizi derin bir depresyona sürükleyecek şeyleri kabul etmek daha kolay hale gelir. Sadece bu şeylere güvenmekle kalmaz, aynı zamanda tünelin sonundaki ışığıda görebiliriz.

2. Geçmişiminizi Geride Bıraktınız

Birçoğumuz, yaşamlarımız boyunca, geçmişimizde başımıza gelen her şeyden pişmanlık duyuyoruz. “Ya öyleyse?” Diye düşünerek tekrar tekrar yaşamaya devam edebiliriz. Bununla birlikte, evrene güvenmeyi öğrendiğinizde, nihayet geri dönme niyeti olmadan geçmişten kaçıyorsunuz.

3. Hayatı, Kucaklamaya Başlıyorsunuz:

Her zaman geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek için endişelenmek yerine, evrene güvenmeyi öğrendiğinizde sonunda yaşayabilirsiniz. Ve hayatın en iyi yanı, onu doğduğumuz inanılmaz yolculuk haline getiren deneyimdir.

4. Başkalarına Güvenmeyi Öğrenirsiniz:

Herkese güvenmek imkansız olsa da, hayatımızdaki insanlar tarafından yaralandığımızda, herşeye olan güvenimizi kaybedebiliriz. Fakat evrene güvenmeyi öğrendiğimizde ve hayatın sonunda daha iyi olacağını anladığımızda, kalplerimiz başkaları için tekrar yumuşayacaktır.

5. İhtiyaçlarınızın Ve Arzularınızın Önemini Anlayacaksınız:

Evrene güvendiğimizde, evrenin bize istediğimiz şey yerine ihtiyacımız olanı vereceğini anlamaya başlarız. İlk başta, sinir bozucu olabilir, ancak olgunlaştıkça, sadece evrenin bu yönünü kucaklamayı değil, aynı zamanda onu sevmeyi de öğreneceğiz.

6. İyi Titreşimler Yaymayı Öğreniriz:

Evrene güvenmek, hayatımızda olanlara daha dikkatli olmak anlamına gelir. Bunu yaparken, karmayı görebilirsiniz. Buna karşılık, olumsuzluk yerine dünyaya iyilik getirme potansiyelimizi besleyebiliriz.

7. Çekim Yasasına Uymaya Başlıyorsunuz

Olumsuz tıkanıklıklarınızı terk edebilir ve sadece harika şeyler beklemeyi öğrenebilirsiniz.

8. Hayatınız İçin Sorumluluk Alırsınız:

Eylemlerimiz ve seçimlerimiz, sorumlu olduğumuz her şeydir. Yanıldığımızda, hatalarımızı kabul etmek tamamen normaldir, böylece evren bizi daha iyi bir yere taşıyabilir.

9.Endişeleriniz Ortadan Kalkar

Kaygılarınızı kaldırmanın, evrene güvenmeyi öğrenmekten daha iyi bir yolu var mı? Endişe, kaygı ve depresyonda kaybolmak yerine, işlerin yoluna gireceğine inanmayı öğrendiğimizde, sanki omuzlarımızdan büyük bir ağırlık kaldırılmış gibi hissetmeye başlayabiliriz.

10. Hayatlarımız Kolaylaşır:

Evrene karşı sürekli savaştığımızda, hayatlarımız kaos haline gelebilir. Hayatımızı iç karartıcı, zor ve kederle dolu kılan bu kaostur. Bunun yerine, hayatınızı olduğu gibi kucaklamayı öğrenin.

11. Sizi Mutlu Eden Şeyler Yapabilirsiniz:

Çocukken ve en çok takdir ettiğiniz şeyleri sadece sizi mutlu ettikleri için yaptığınızı hatırlıyor musunuz? Yetişkin olmak, eğlencemizin çoğunu hayattan çıkarabilir. Ancak, evrene güvendiğimizde, en çok sevdiğimiz şeyleri takdir etmeye başlayabiliriz.

12. Daha Az Yapıyoruz Ama Daha Fazla Oluyoruz:

Yetişkinliğin bir başka özelliği olarak, yaşamın yeniden düzenlenmesinde sıklıkla kaybolabiliriz. Eğer yapmazsak, kendimizi tembel ya da zaman kaybetmiş gibi hissederiz. Ancak, evrene olan güvenin bir kısmı sürekli işte olmak zorunda olmadığımızı öğrenmektir. Bunun yerine, gerçekten üretken faaliyetlerle mola verebilir ve boşlukları doldurabiliriz.

Your Page Title

Bu arada, evren bizi daima doğru yönde yönlendirecektir.