Manevi Bağlantılar: Karmik Arkadaşlarınızı Gerçek İkiz Alevinizle Karıştırmayın

Bu Dünya’da defalarca hatırlamadığımız, ancak birçok yaşamda tanıdığımız insanlarla karşılaşıyoruz. Bu insanlar bizim için çok farklı olabilir, ancak ilerlememiz için bunun önemli olduğunu anlamaya çalışmalıyız.

Bu gezegendeki diğer ruhlarla yapabileceğimiz birçok farklı manevi bağlantı vardır. Bu yazıda sadece birkaç tanesinden bahsederken, geri kalanını aramanızı tavsiye ediyorum. Bu hayatta “Gerçek bağlantılar” ikiz alev birliği, ruh eşi bağlantısı ve karmik ilişkidir.

En çok duyduğunuz veya öğrendiğiniz şey ruh eşidir, ancak son zamanlarda ikiz alev popülerlik kazanmıştır ve birçoğu bu konuda kendilerini eğitmeye daha istekli hale gelmiştir. Bununla birlikte, ikiz alevi bilmeyenler için, bu dünyada ruhunuzun kendinizden ayrı bir fiziksel tezahürüdür. Bu hayatta bedenleri farklı ruhları ve zihinleri aynı iki kişisiniz.

İkiziniz sensin ve bu nedenle birbiriniz için bir aynasınız. Bu nihai ‘romantik ilişki’ değil, aynı zamanda iş yapmak ve hatta içine girmek için son derece zor bir ilişkidir. İkizlerimiz aynalarımız olduğu için bazen içimizde görmek istemediğimiz şeyleri onlardan görebiliriz.

Öte yandan, ruh arkadaşları her zaman romantik değildir ve arkadaşlıklar, aile üyeleri veya başka türden şeyler olabilir. Bazı ruhsal bağlantıların her biri romantik değildir. Bu ilişkilerle yüzleşmek daha kolaydır ve genellikle büyüme ile doludur. Bu bağlantılardan çok şey öğreniyoruz ve onların yaşam boyu arkadaşlık haline gelip gelmediklerini, ruh arkadaşımız olan insanlarla geçirdiğimiz zaman değil, bu gezegende gelişimimize yardımcı olmaları önemlidir.

Şimdi, karmik ilişki, romantik olsa da, olmak zorunda değil. Bu, geçmiş yaşamda olan bir şey yüzünden karşılaştığımız için daha zor bir durumdur. Derslerinizi birlikte öğrenerek nihayet bir şeyler koparabilir ve gelecekteki yaşamlarda ihtiyaç duyduğunuz bağları kesebilirsiniz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

İkiz alev kulağa farklı gelse de, farklılıklarınızı bilen ve birbirinden ayırabilen bir ruh eşi olabileceği gibi uzun vadede size yardımcı olacaktır. Bağlantılar hakkında ne kadar çok şey öğrenirseniz, gelecek şeylere o kadar iyi hazırlanırsınız. Karmik bir ortağı hızlı bir şekilde tanımlayabiliyorsanız, karmik borçların da hızlı bir şekilde çözülmesine yardımcı olabilirsiniz.