Bu 32 İşaretten Herhangi Birini Tecrübe Ettiyseniz, Doğuştan Bir Ruhsal Şifacısınız.

Pek çok insan manevi şifacıların eski ve gelmesinin zor olduğuna inanmaktadır, ancak gerçek şu ki manevi şifacılar herkes olabilir. Onlar aslında en beklenmedik bireylerdir.

Aslında ruhsal şifacı bu dünyaya özel bir şey getiren bir çeşit şamandır. Başkalarının ruhlarını iyileştirme yeteneğine sahiptirler ve etraflarındakilerin yaşamlarında gerçekten bir fark yaratırlar.

Eğer manevi bir şifacıysanız, bunun farkında olmanız gerekir. Buradaki özelliklerin çoğunu tecrübe ettiyseniz, manevi şifacı olmanız oldukça yüksektir.

Doğuştan Bir Ruhsal Şifacı Olduğunuzu Gösteren İşaretler:

1. Farklı Düşünürsünüz.

Yakın çevrenizdeki kişilerle aynı zihniyete sahip değilsiniz ve sizinki gibi bir perspektiften düşünmüyorlar. Bu dünyanın geri kalanından çok daha açık ve özverilisiniz.

2. İnsanlar Tavsiye Almak İçin Her zaman Size Gelir

İnsanlar herhangi bir sebepten dolayı size gelmek ister. Bu bir arkadaş veya bir yabancı olabilir ve bunun nedeni sıcak bir karşılama havanızın olmasıdır.

3. Kolayca Başkalarını Okuyabilirsiniz.

İnsanlar sizden bir şeyler gizleyemezler, çünkü açık bir kitap gibi onları okuyabilirsiniz. Bir şey birini rahatsız ettiğinde, bunu sadece siz bilirsiniz.

4. Büyük resme bakıyorsunuz.

Sen bütün bu küçük şeylere kapışan biri değilsin. Detaylar sizin forte değil; sen büyük bir resim türsün.

5. Kendinizi Dışlanmış Gibi Hissedersiniz

Uyum sağlıyorsunuz ama sanki buraya ait değilmiş gibi hissediyorsunuz. Buradaki yeriniz oldukça açıktır, ancak bu gerçekten farklı olduğunuz gerçeğinden uzaklaşmaz. Bazılarına göre, bu kötü bir şey gibi görünebilir, ama sizin için çok iyi bir şeydir.

6. Hayata Saygı Duyuyorsunuz.

Hayatın tüm yönlerine saygı duyuyorsunuz. Bütün canlılara yardım edersiniz. Çünkü size göre bu gezegende ki herşey iyliği ve yardımı hak ediyor.

7. Yardıma İhtiyacı Olan İnsanları Kendinize Çekme Eğilimindesiniz.

Hayatınıza giren insanların çoğu yardıma ihtiyaç duyan insanlardır. Başkalarının sorunlarını çözme konusunda son derece yeteneklisiniz. Ancak, kendinize zaman ayırmayı sık sık ihmal edersiniz.

8. Her Zaman Yardım Etmeye Hazır Olduğunuzu Hissediyorsunuz.

Ne olursa olsun kim olduğu ya da ne kadar paranın olduğu önemli değil. Özgürce yardım etmeye hazırsınız ve karşılığında hiçbir şey beklemiyorsunuz.

9. Mücadelelerdeki adil payınızla geçtiniz.

Hayatınızda çok şey yaşadınız. Zor zamanlar sizi şifacıya dönüştürdü; hikayeniz ne olursa olsun, sizi durduğunuz yere getirdi.

10. Şifa Alanında Çalışmak İstersiniz.

Başkalarına yardım edebileceğiniz konumlara çekilirsiniz. Bu bir doktor pozisyonu, hatta bir sosyal hizmet uzmanı olabilir. Tutkunuzun ne olduğunu anladınız ve buna devam etmek istiyorsunuz.

11.Enerjinizi Tükettiği İçin Büyük Gruplar Halinde Olmayı Sevmiyorsunuz.

Enerjisel olarak çok duyarlısınız, büyük gruplarda olmak enerjinizi tüketiyor. Olduğunuz gibi daha içe dönüksünüz ve olabildiğince yalnız zaman geçirmeyi tercih ediyorsunuz.

12. Doğayı Seviyorsunuz

Doğa sizi sakinleştiriyor ve siz dışarıda olmayı seviyorsunuz. Zamanınızın çoğunu uygun şekilde topraklanmanızı sağlamak için harcıyorsunuz.

13. İnsanlar Size Kolaylıkla Açılıyor.

İnsanların size açılmakta herhangi bir sıkıntısı yok. Çok misafirperver ve konuşması kolay bir kişisiniz. Sadece diğer insanların sahip olmadığı bir şeye sahipsiniz.

14. Birinin Hasta Olduğunu Anlayabilirsiniz.

Birisi kendini iyi hissetmediğinde anlayabilirsiniz. Sanki kişisel bir hastalık radarınız varmış gibi. Sizden de bir şey kaçmaz.

15. Başkalarına Yardım Etmeyi Seviyorsunuz.

Başkalarına yardım etmek size büyük neşe getirir. İnsanların ihtiyaç duydukları ve hak ettikleri şeyleri almasını görmekten hoşlanıyorsunuz.

16. Bazen Başkalarının Göremediği Şeyleri Görürsünüz veya Hissedersiniz.

Mistik olaylar yaşarsınız. Evren sizinle konuşur. Ancak, konuştuğunuzda kimse bunu duyamaz.

17. Çok Sezgiselsiniz.

Sezginiz, diğer kişilerinkilerle karşılaştırıldığında oldukça aktiftir. Tabii, hepimiz bir düzeyde sezgi var, ama seninki gerçek dışı!

18. Canlı Rüyalar Görürsünüz

Rüyalarınız genellikle olması gerektiğinden daha gerçektir. Bunun nedeni, evrenin size rüyalarınız yoluyla mesajlar göndermesidir. Uyurken bu tür şeylere daha açık olursunuz.

19. Enerjiniz Etrafınızdakileri Etkiler.

İyimser olduğunuzda etrafınızdaki insanlar da öyle olur. Kendinizi kötü hissederseniz yakınınızdakiler kötü hisseder.Çoğunlukla, bu hemen hemen her zaman yüksek ruhları korumak için iyi bir şey.

20. Diğer İnsanları Derinden Önemsiyorsunuz.

Diğer insanları her şeyden daha çok önemsiyorsunuz. İnsanları mutlu görmeyi seviyorsunuz ve onları mutlu etmek için elinizden geleni yapıyorsunuz.

21. Bu Dünyayı Olduğu Gibi Görüyorsunuz

Bu dünya da ne olduğunu ve insanları olduğu gibi görüyorsunuz. Bir şey Sizin için onları tanımlamanın başka bir yolu yoktur.

22. Çevrenize Çok Dikkat Ediyorsunuz.

Her şeye dikkat ediyorsunuz. Duyularınız aşırı derecede yüksek. Hiçbir şey sizi geçemez.

23. Hayvanlar Sizi Seviyor

Hayvanlar sizin etrafınızda olmayı seviyor. Ruhunuz kibar olduğunu bildikleri için yanınızda rahatlarlar. Fark etmediyseniz, hayvanlar hızlıca bu tür şeyleri yakalarlar.

24. Başkalarının Duygularını Hissediyorsunuz.

Birisi kendini kötü hissediyorsa bunu hemen anlarsınız. Duyguları onlardan size doğru yayılır. Tam olarak ne hissettiğini hissedebiliyorsunuz.

25. Sana En Yakın Olanlar Sık ​​Sık Hasta Olmazlar.

Bunları bilmeden en yakın çevrenizi koruyorsunuz. Hastalığı önlemek ve onları mutlu etmek için elinizden geleni yaparsınız. Bu oldukça uzun zamandır yapmış olduğunuz bir şey.

26. Şifa Veren Kristalleri Seversiniz

Şifa kristalleri, her zaman hayran olduğunuz bir şeydir. Kendinizi onlarla kuşatmanın gereğini hissediyorsunuz. Bunun nedeni, içsel varlığınızın zaman zaman artmaya ihtiyacınız olduğunu bilmesi ve kristallerin kendinize bunu yapmanın en iyi yollarından biri olduğudur.

27. Enerjilere Çok Duyarlısınız.

Enerjilere etrafınızdaki insanlardan çok daha duyarlısınız. Onların hissedemediği şeyleri hissedebilirsiniz. Birbirlerini önemseyebildikleri halde, bunu sizin yaptığınız düzeyde yapamazlar.

28. Başkalarını Rahat Ettirmek İçin Yoldan Çıkarsınız

Başkasına yardım etmek söz konusu olduğunuda, rahatlık alanınızdan çıkmaktan korkmazsınız. Diğer insanların memnun kaldıklarından ve bazen de kendilerini ikinci sıraya koyduklarından emin olmak istersiniz. Dürüst olmak gerekirse, kendinize biraz daha fazla odaklanmalısınız.

29. Bazen Empati Yaşarken, Fiziksel Bir Acı Olarak Kendini Gösterir.

Siz son derece empatiksiniz ve bu bazen kötü bir şey olabilir. Başkalarının acısını fiziksel olarak kendiniz üzerinde hissedebilirsiniz.Yoğun hazırlıklar olmadan bunu önleyemezsiniz.

30. Size Anksiyete ya da Benzeri Bir Şey Teşhisi Kondu.

Bu kadar derin bir seviyede tecrübe ettiğiniz için kaygı gibi rahatsızlıklara neden olabilir. Bazen bu, yeteneğinizi kontrol altına aldığınızda, ancak her zaman değil, kendini çözer. Ancak, başa çıkabileceğin bir şey.

31. Çocuklar Size Çekilir.

Hayvanları çok seven çocuklar, birinin de gerçek olduğunu hissedebilirler. Genellikle doğuştan şifacı olanlara yapışacaklar. Bunun nedeni, hayatlarında böyle birine ihtiyaç duymalarıdır.

32. Harika Bir Dinleyicisiniz.

Çok iyi dinlersiniz ve bazen konuşmadan sorunları çözebilirsiniz. Bu hayatta çoğu zaman ağlamak için bir omuza ihtiyacımız var. Siz tam da olarak böyle birisiniz.

Your Page Title

Eğer bu şeyler sizi tarif ederse, o zaman kendinizden bir parçalarını bırakmadan başkalarına yardım edebilmek için çabalamanız gerekir. Sağlığınız ve iyiliğiniz de aynı derecede önemlidir. Size bir şey olursa, sevdiğiniz ve ilgilendiğiniz kişilere kim yardım edecek?