Bir Dönüşümün Eşiğinde Olduğunuzun 7 İşareti (Bu Kıvılcımı Nasıl Kucaklayacaksınız)

Birden kendimizi nereye gideceğimizi açıkça göstermeyen bir yolda buluyoruz. Hayatımız parçalanıyor. İnsanları, ilişkileri, işleri ve kimliğimizi kaybediyoruz. Korkuyoruz ve acı hissediyoruz.

Aniden ortaya çıkan tüm değişiklikleri kabul etmek için mücadele ediyoruz. Bizim üzerimizde gücü olan bir şey olarak, dönüşümümüzü ilahi bir yaşam döngüsü olarak kabul etmek için mücadele ediyoruz.

Bunu yaptığımızda, onun gerçek ruhsal büyüsünü hissedebileceğiz. Dönüşüm bize varlığımızın gerçek amacını gösterecek. Ve her şey doğru yere düşecek.

İşte bir dönüşümün eşiğinde olduğunuzu gösteren 7 işaret

1.Hiç Bir Şey Sizin Lehinize Çalışmıyor

Hiçbir şey sizin lehinize sonuç vermez. Düzgün bir iş bulamıyorsunuz, partneriniz sizi anlamıyor, başkaları kendini sizin yerinize koymuyor, siz kendinizi zar zor anlıyorsunuz. Sanki bütün dünya size karşı ve sıkışırsınız.

Zorluklar hiç bitmeyecek gibi görünüyor. Her köşeden gizleniyorlar. Bir şeyleri olması için zorluyorsunuz ve bunu ne kadar çok yaparsanız, sonuçlardan o kadar çok hayal kırıklığına uğrarsınız. Hiçbir şey kolay yoldan size gelmez.

Nefes alın, rahatlayın ve her şeyin kendi kendine olmasına izin verin. Olması gerekiyorsa olur.

2.Bunalmış Ve Şaşkın Hissediyorsunuz

Pek çok şey sizi rahatsız ediyor gibi görünüyor. İnsanların yanında olmaya da dayanamazsınız. Kötü insanlardan, sahte durumlardan ve haberlerden bıktınız. Tüm dünya ile sürekli bir kavga içindesiniz.

Gerçeği kabul etmekte zorluk çekiyorsunuz. Gerçek sahtedir. Sık sık kendinizi ‘Ben kimim?’, ‘Ne istiyorum?’, ‘Yaşam amacım ne?’ Gibi sorular sorarken bulursunuz. Bu yüzden her şeyden kopmak istiyorsunuz. Huzur ve sükunet arıyorsunuz.

İsteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı kabul etmek için kendinizle daha fazla zaman geçirin.

3. İlişkileriniz Parçalanıyor

Görünüşe göre 2 yabancıdan fazlası değilsiniz. Zar zor konuşuyorsunuz. Birbirinize söyleyecek hiçbir şeyiniz yok.

Bazen bir ilişki dağılıyor ve bu kimsenin hatası değil. Artık aynı dalga boyunda değilsiniz. Bu, hayatınıza giren diğer insanlar için bir alan yaratır.

‘Bir kapı kapandığında diğeri açılır’.

4.Çok Uyuyorsunuz Veya Hiç Uyumuyorsunuz

Dönüşümün eşiğindeyseniz, uyku sorunlarınız olur. Aşırı düşünmek beyninizi yorar ve sonsuza kadar uyumak istersiniz. Kendinizi yorgun ve depresif hissedersiniz.

Öte yandan her gecenizi bir baykuş gibi geçirebilirsiniz.

Panik yapmayın. Bu sonsuza kadar sürmeyecek. Sadece vücudunuzun söylediklerini takip ettiğinizden emin olun.

5. Çok Duygusallaşıyorsunuz

Kendinizi bir roller coaster’a binerken buluyorsunuz; çok gülüyor, daha fazla ağlıyor ve hep birlikte gülüyorsunuz. Durumlar ve böyle büyük bir anlaşma yapmanın nedenini bilmiyorsunuz.

Lütfen, sakın korkmayın. Duygularınızı gizlemeyin ve kendinizi garip hissetmeyin.Tüm bunlar geçecek yakında, negatif enerjiniz pozitif hale gelecektir.

6. Evren Sizi Çağırıyor

Evren size her yerde sinyaller gönderir. Daha bilinçli olmalısınız. Rüzgarın müziğini dinleyin. Size fısıldıyor ve adınızı haykıran bazı sesler var. Farkına bile varmadan size birçok kez destek olabilecek aynı kişiyle karşılaşabilirsiniz. Bir anlamı olan tekrarlanan sayılar görebilirsiniz.

Sadece tüm bu işaretlerin farkında olmanız gerekiyor. Evren size yardım etmek istiyor.

Your Page Title

7. Dönüşümü Deneyimleyin

Eski acılarınızdan kurtulun ve yenisini kucaklayın. Yeni halinizi selamlayın. Anka kuşu gibi küllerinizden yeniden doğun.