Auranı Güçlendirmene Yardımcı Olacak 8 Kolay Adım

Kendini şarjlı tutmak, ‘enerjini çalan vampirlerin’ seni tüketmemesine veya sağlığını etkilememesine izin verecektir.

Aurası zayıf olan bir kişi, güçlü aurası olan birinin baskısını hissedebilir.

Bu eylem, güçlendirilmemiş insanlar için olumsuzdur, çünkü belirtildiği gibi, bu itme, zayıf auralı bir kişiyi boş hissettirebilir.

Birinin aurasındaki enerjiyi emen insanlara duygusal vampirler denilebilir. Güçlü bir aura, başkalarını iyileştirmek, çekmek, korumak ve hatta etkilemek için kullanılabilir. Auranın enerjisi olumlu ya da olumsuz bir şekilde kullanılabilir ancak bu enerjiyi olumlu bir şekilde kullanmak önemlidir çünkü olumsuz bir şekilde kullanıldığında hem kullanıcı hem de başkaları için korkunç sonuçlar doğurabilir.

Bu nedenle, enerjini emmeye çalışanlardan kendini korumak için auranı güçlendirmen çok önemlidir.

1.Olumlu Olumlamalar Kullan

Aurayı güçlü ve sağlıklı tutmak için, ruhla rezonansa giren ve kişi için rahat olan iyimserlik olumlamalarını kullanmayı seç ve bu olumlamaları günlük olarak tekrarla.

2.Sağlıklı Beslenme

Mümkün olduğunca taze meyve ve sebze ye. Kötü bir diyet, auranın zayıflamasına neden olabilirken, uygun bir diyet doğal olarak onu güçlendirecektir.

3.Meditasyon Yap

Haftada 2 veya 3 kez meditasyon yapmak, aura için harika bir egzersizdir. Hangi meditasyon şekli tercih edilirse edilsin önemli olan kişinin işine yaraması ve pratiğe dökülmesidir.

En iyi olduğunu düşündüğünü bulana kadar birkaç farklı meditasyon tekniğiyle deney yap.

4.Dışarı Çık

Doğa ile bağlantı kur. Doğal bir ortamda olmak, aurayı dengelemeye ve güçlendirmeye yardımcı olacaktır. Sağlıklı kalmak için temiz hava ve güneş ışığına ihtiyacın var.

Açık hava yürüyüşlerini düzenli bir uygulama haline getir ve mümkün olduğunca sık doğanın tadını çıkar. Ortama bitkiler eklemek ve doğayı iç mekana taşımakta da fayda var. Bitkiler ev veya ofis için harika bir dekorasyondur. Ayrıca hava ve güneş ışığının girmesi için pencereleri ve perdeleri aç.

5.Egzersiz Yap

Aurayı güçlendirmek için egzersiz yapmak da önemlidir, çünkü kişi aktif olduğunda artar ve genişler.

6.Alkol Ve Uyuşturucudan Uzak Dur

Her iki ‘kötülük’ de aurayı zayıflatabilir ve azaltabilir.

7.Olumsuz Alışkanlıkları Ortadan Kaldır

Aura için felaket olabileceğinden stres seviyelerini, olumsuz düşünceleri ve davranışları azalt.

Your Page Title

8.Müzik Dinle

Ne tür bir müzik dinleyeceğini, sadece sana hissettirdiği şekilde bileceksin. Seni rahatlatıyorsa ve seni mutlu veya rahat hissettiriyorsa, dinlemen gereken şey budur.