EĞER BU 33 İŞARETTEN ÇOĞU SİZDE VARSA RUHSAL ŞİFACI OLARAK DOĞMUŞ OLABİLİRSİNİZ

 

Ruhsal şifacı olmak birçok kültürde ilahi bir armağan olarak kabul edilir. Bazı insanlar bu hediyenin nesilden nesile aktarıldığına inanıyor.

Hepimizin kalbinde, kendimizi iyileştirme ve başkalarına yardım etme kapasitesi vardır. Ruh, enerji, düşünce, niyet, uygulama ve inanç tüm insanlar tarafından kullanılabilir.

Ancak yaşam gücünün bireysel ifadeleri olarak, hepimizin farklı yolları vardır ve hepimiz şifa uygulamalarına çağrılmıyoruz.

Ruhsal şifacılar, ruhun enerjisinin, diğerlerini yönlendirecek, gençleştirecek ve güçlendirecek şekilde onların içinden akmasına izin veren insanlardır.

Şifacılar her kültürde her zaman bulunurlar ve koşullar bulunmaya zorlayana kadar asla gerçekten aranmazlar. Bu duruma nasıl bakarsanız bakın şifacılara her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var.

Ruhsal şifacılar olumlu durumların gelişmesine izin verirken, olumsuz zihin durumlarını ortadan kaldırmanıza yardımcı olurlar.
Ruhsal şifacıların en önemli işlerinden biri, bilgi ve güçlerini paylaşmaktır. Uzmanlıklarını diğer insanları iyileştirmek, bilgi ve rehberlik vermek için kullanırlar, böylece kendilerini de iyileştirebilirler.

Şifa verme yeteneğinizin olduğunu bilmek için çok özel bir yere gitmenize veya herhangi bir sezgisel okuyucuya ihtiyacınız yoktur.Tek yapmanız gereken kendi hayatınıza bakmaktır.

Bu Yazımda ruhsal bir şifacı olup olmadığınıza yardımcı olacak özelliklerin bir listesini hazırladım. Bu özellikleri dikkatlice dinleyin ve bu gizli iyileştirici güçlere sahip olup olmadığınızı görün.

1. Diğerlerinden Farklı Düşünüyorsunuz

Yakın çevrenizdeki kişilerle aynı zihniyete sahip değilsiniz ve sizinki gibi bir perspektiften düşünmüyorlar. Bu dünyanın geri kalanından çok daha açık ve özverilisiniz.

2. İnsanlar Her Zaman Sizin Tavsiyelerinizi Dinlemek İster

İnsanlar kendilerini rahatsız eden konularda tavsiyelerinizi almak için sizi gelirler. Bu bir arkadaş veya bir yabancı olabilir ve bunun nedeni sıcak bir karşılama havanızın olmasıdır.

3. Kolayca Başkalarını Okuyabilirsiniz.

İnsanlar sizden bir şeyler gizleyemezler, çünkü insanları beden dillerine, eylemlerine ve söylediklerine göre okuyabilirsiniz. Bir şey birini rahatsız ettiğinde, bunu sadece siz bilirsiniz.

4. Büyük Düşünürsünüz

Siz küçük şeylere kapılan bir kişi değilsiniz. Hayatta her zaman olumlu ve mutlu olan daha büyük şeylere bakarsınız.

5. Kendinizi Dışlanmış Gibi Hissedersiniz

Uyum sağlıyorsunuz ama sanki buraya ait değilmiş gibi hissediyorsunuz. Buradaki yeriniz oldukça açıktır, ancak bu gerçekten farklı olduğunuz gerçeğinden uzaklaşmaz. Bazılarına göre, bu kötü bir şey gibi görünebilir, ama sizin için çok iyi bir şeydir.

6. Hayata Saygı Duyuyorsunuz.

Hayatın tüm yönlerine saygı duyuyorsunuz. Bütün canlılara yardım edersiniz. Çünkü size göre bu gezegende ki herşey iyiliği ve yardımı hak ediyor.

7. Yardıma İhtiyacı Olan İnsanları Kendinize Çekme Eğilimindesiniz.

Hayatınıza giren insanların çoğu yardıma ihtiyaç duyan insanlardır. Başkalarının sorunlarını çözme konusunda son derece yeteneklisiniz. Ancak, kendinize zaman ayırmayı sık sık ihmal edersiniz.

8. Her Zaman Yardım Etmeye Hazır Olduğunuzu Hissediyorsunuz.

Yardıma ihtiyacı olanlara hayır diyemezsiniz. Kendinizi insanlara yardım etmeye mecbur hissediyorsunuz. Özgürce yardım etmeye hazırsınız ve karşılığında hiçbir şey beklemiyorsunuz.

9. Sizin de Kendi Mücadeleleriniz Oldu.

Şifacı olmak, acı ve ıstırap yaşamadığınız anlamına gelmez. Hayattaki dersleri öğrendiniz ve bu dersler sizi şu anda olduğunuz muhteşem kişiye dönüştürdü.

10. Şifa Alanlarında Çalışmak İstiyorsunuz

Başkalarına yardım edebileceğiniz konumlara çekilirsiniz. Bu bir doktor,hemşire, hatta bir sosyal hizmet uzmanı olabilir. Tutkunuzun ne olduğunu anladınız ve buna devam etmek istiyorsunuz.

11. Enerjinizi Tükettiği İçin Büyük Gruplar Halinde Olmayı Sevmiyorsunuz.

Enerjisel olarak çok duyarlısınız, büyük gruplarda olmak enerjinizi tüketiyor. Yakın arkadaşlarınız ve aile üyelerinizle samimi bir şekilde toplanmak istersiniz ve olabildiğince yalnız zaman geçirmeyi tercih edersiniz.

12. Doğayı Seviyorsunuz

Doğada olduğunuzda kendinizi evinizde gibi hissedersiniz. Doğa sizi sakinleştirir ve ruhunuzu yatıştırır.

13. İnsanlar Size Kolaylıkla Açılıyor.

Sizinle konuşmak kolaydır ve diğer insanlara değer verirsiniz. Bu yüzden sizinle konuşmayı ve size açılmayı seviyorlar. Onlar için her zaman burada olduğunuzu biliyorlar.

14. Birisinin Hasta Olduğunu Anlayabilirsiniz.

Birisi kendini iyi hissetmediğinde anlayabilirsiniz. Sanki kişisel bir hastalık radarınız varmış gibi. Sizden hiç bir şey kaçmaz.

15. Başkalarına Yardım Etmek Kendinizi Mutlu Hissetmenizi Sağlıyor

Başkalarına yardım etmek size büyük neşe getirir. İnsanların ihtiyaç duydukları ve hak ettikleri şeyleri almasını görmekten hoşlanıyorsunuz.

16. Bazen Başkalarının Göremediği Şeyleri Görürsünüz veya Hissedersiniz.

İyileşme gücünüz bazen fiziksel gerçekliğin ötesine geçer ve mistik olaylar yaşarsınız.

17. Çok Sezgiselsiniz.

Saf mantıktan ziyade duygularınıza güvenmeyi tercih ettiğiniz için, sezginize göre kararlar alma eğilimindesiniz. Bir şeyler hissediyorsunuz ve bunu sadece siz biliyorsunuz.

18. Canlı Rüyalar Görürsünüz

Rüyalarınız genellikle olması gerektiğinden daha gerçektir. Bunun nedeni, evrenin size rüyalarınız yoluyla mesajlar göndermesidir. Uyurken bu tür şeylere daha açık olursunuz.Gelecekteki bir şeyler hakkında vizyonlarınız olabilir.

19. Enerjiniz Etrafınızdakileri Etkiler.

Enerjiniz çevrenizdeki insanları etkileyebilir. Mutluluğunuz ve neşeniz herkesi etkiler ve onları iyi bir ruh haline sokar. Kendinizi kötü hissederseniz yakınınızdakiler de kötü hisseder.

20. Diğer İnsanları Derinden Önemsiyorsunuz.

Diğer insanları her şeyden daha çok önemsiyorsunuz. İnsanları mutlu görmeyi seviyorsunuz ve onları mutlu etmek için elinizden geleni yapıyorsunuz.

21. Etrafta Yanlış Olan Herşeyi Görüyorsunuz

Dünyada ve içindeki insanlarda yanlış olan her şeyi görebilirsiniz.

22. Çevrenize Çok Dikkat Ediyorsunuz.

Etrafınızda olup biten her şeye dikkat edersiniz. Ayrıca enerjiye karşı oldukça hassassınız ve her şeyi tespit edebilirsiniz.

23. Hayvanlar Sizi Seviyor

Hayvanlar sizin etrafınızda olmayı seviyor. Ruhunuzun kibar olduğunu bildikleri için yanınızda rahat davranırlar. Fark etmediyseniz, hayvanlar hızlıca bu tür şeyleri yakalarlar.

24. Başkalarının Duygularını Hissediyorsunuz.

Birisi kendini kötü hissediyorsa bunu hemen anlarsınız. Duyguları onlardan size doğru yayılır. Tam olarak ne hissettiğini hissedebilirsiniz.

25. Size Yakın Olan İnsanlar Çok Fazla Hastalanmazlar

Size en yakın olanlar çok sık ​​hastalanmazlar. Onları sürekli severek pozitif tutarsınız ve hastalıkları önlemek için elinizden geleni yaparsınız.

26. Şifa Veren Kristalleri Seversiniz

Şifa kristalleri, her zaman hayran olduğunuz bir şeydir. Kendinizi onlarla kuşatmanın gereğini hissediyorsunuz çünkü kendinizi enerjik hissetmenize yardımcı oluyorlar.

27. Enerjilere Çok Duyarlısınız.

Enerjilere etrafınızdaki insanlardan çok daha duyarlısınız. Onların hissedemediği şeyleri hissedebilirsiniz. Birbirlerini önemseyebildikleri halde, bunu sizin yaptığınız düzeyde yapamazlar.

28. Başkalarını Rahat Ettirmek İçin Yoldan Çıkarsınız

Başkasına yardım etmek söz konusu olduğunuda, rahatlık alanınızdan çıkmaktan korkmazsınız. Diğer insanların memnun kaldıklarından ve bazen de kendilerini ikinci sıraya koyduklarından emin olmak istersiniz. Dürüst olmak gerekirse, kendinize biraz daha fazla odaklanmalısınız.

29. Bazen Empati Yaşarken, Fiziksel Bir Acı Olarak Kendini Gösterir.

Siz son derece empatiksiniz ve bu bazen kötü bir şey olabilir. Başkalarının acısını fiziksel olarak kendiniz üzerinde hissedebilirsiniz.Yoğun hazırlıklar olmadan bunu önleyemezsiniz.

30. Size Anksiyete ya da Benzeri Bir Şey Teşhisi Kondu.

Pek çok enerji alımı ve başkalarının duygularını hissetmek bazen size endişe verebilir. Bu tür şeyler herkes için çok fazla olabilir, ancak oldukça iyi idare edersiniz.

31. Harika Bir Dinleyicisiniz.

Derin bir şekilde dinlersiniz ve gerçekten diğer kişinin söylediklerine odaklanırsınız, bu da küçük şeyleri yakalamanızı sağlar. Bazen konuşmadan bile sorunları çözebilirsiniz. Bu hayatta çoğu zaman ağlamak için bir omuza ihtiyacımız var. Siz tam olarak böyle birisiniz.

32. İdealist olmaktan gurur duyuyorsunuz

Bazı şeylerin sizin için pazarlık edilemeyeceğine derinden inanıyorsunuz ve ideallerinizi savunuyorsunuz. Dünyanın doğaya bağlı olmasını istiyorsunuz.

33. Uyanmış Hissediyorsunuz

Kendinizi bir şekilde uyanmış hissediyorsunuz. Her ne kadar bu uyanış her zaman kolay elde edilen bir şey olmasa da, bu dünyada gizlenmiş olan Gerçeği fark etmemizi sağlayacak kadar güçlüdür.

Ruhsal şifacı yeteneğinizi geliştirmek için izlemeniz gereken herhangi bir teori, veya kabul edilmiş belirli bir yol yoktur. Bu bilgilerle nasıl geliştirdiğiniz tamamen sizin seçiminizdir.

İyileştirme alanında bir kariyer sürdürebilir, kendinizi ve başkalarını iyileştirme yeteneklerinizi daha da geliştirebilirsiniz.

Your Page Title

Evrendeki her şey sağlıklı ve mutlu olmak ister sadece kendimize daha sık hatırlatmamız gerekir.