Üçüncü Gözünüzü Açmanın En İyi Yolu

Manevi alemleri incelerken, “üçüncü göz” terimini duymamak neredeyse imkansızdır. Bununla birlikte, üçüncü göz tam olarak nedir?

Bilmeyenler için üçüncü gözümüz bizim gizemli epifiz bezimizdir. Üçüncü göz iki kaşımızın arasında bulunur.Hepimizin üçüncü gözümüze erişimi var ama herkes üçüncü gözünü nasıl açacağını bilmiyor. Üçüncü gözü açmak hepimizin yapması gereken bir şey gibi görünüyor, ama çok dikkatli olmamız gereken bir şey.

Eğer hazır değilseniz üçüncü gözünüzü asla açmamalısınız, açmak ve zorlamak hem ruhsal hem de fiziksel olarak sorunlara neden olacaktır.

Üçüncü göz Ajna çakra ile güçlü bir şekilde ilişkilidir. Yüksek bilincimizin iç alemlerine giden kapıdır. Eğer üçüncü gözünüzü açmaya gerçekten hazırsanız, uygulayacağınız yöntem, uygun bir zaman ve çok çalışmaktır.

Üçüncü Göz Meditasyonu

1.Adım: Meditasyona Uygun Bir Yer Seçiniz

Tamamen rahatlayabileceğiniz bir yer bulun. Kendi evinizde veya doğada bir yer olabilir, bu tamamen size kalmış. Meditasyon yapmak için uygun bir yer seçtikten sonra alanı temizlemeniz ve tüm dikkat dağıtıcı şeylerden kurtulmanız gerekir.

2.Adım: Gözleriniz Kapalı Bir Şekilde Oturun

Üçüncü göz çakranızı vücudunuzda görselleştirin. Zihninizdeki o alana odaklanın ve niyetinize göre amacınızı belirleyin. Üçüncü gözünüzü açmayı planladığınızı bilin. Bu konuda meditasyon yapmaya devam ederken, zihninizin istediği yere gitmesine izin verin ve üçüncü gözünüzün yavaşça açıldığını hayal edin.

Onu çevreleyen enerji ve ışığı görüyor musunuz? Üçüncü gözünüz açıldığında bu artmalıdır. Bunu yavaşça yapmayı unutmayın çünkü aniden gerçekleşmez.

3.Adım: Her Gün Daha Dikkatli Olun

Şimdi, bunu ilk kez yaparken, üçüncü gözünüzü açamayabilirsiniz, ama pes etmeyin her gün daha dikkatli bir şekilde üçüncü gözünüzü açmaya çalışın. Dışarı çıkın, küçük şeylere dikkat edin ve daha fazla mevcut olun.

Your Page Title

4.Adım: Tekrarlayın

Bunu istediğiniz sıklıkta yapın, ne kadar çok yaparsanız, sizin için o kadar iyi olacaktır. Gerçekten hazır olduğunuzda üçüncü gözünüz açılacaktır. Bu yöntemle, üçüncü gözünüzü açmaya zorlamaktan ziyade açmanız için teşvik ediyoruz.