İki Kişi Arasında Psişik Bağlantı: Aşık Olmanın Sırrı

Bu makale iki kişi arasındaki psişik bağlantı ile ilgilidir. Eminim ki “aşık” olmanın hayatın sunduğu en iyi deneyimlerden biri olduğunu kabul edersiniz.

Aşık olduğunuzda çok daha parlarsınız vücudunuzda bir karıncalanma olur tüm endişeler kaybolur,sorunlar ortadan kalkar ve aşkla kendinizi güvende hissedersiniz. Bunun da ötesinde, sevgilimizle, etrafımızdaki fiziksel varlıkları hissedip hissetmediğimiz, ruhsal ve kozmik olarak bağlı olduğumuzu hissederek, kırılmamış ve yakın bir bağımız vardır.

Sadece bağlantı zihinsel değil aynı zamanda fiziksel de, ” nasıl bildin?””Bu sözleri ağzımdan aldın “” seni aramayı düşünüyordum ve beni aradın!” gibi…

Bazıları için şanslı, bunu günlük olarak yaşayabilirler. Aşk sadece gerçek bir manevi deneyimin bir ön izlemesidir. Kendimizi, bütün bağlantıları yöneten yasaların altında kalmak için yetiştirdiğimizde, sonsuza dek kozmik olarak aşık olacağız.

Sonsuza kadar aşık olmak isterseniz, aşağıdaki ipuçlarını takip edin. Eşinizle sevgi dolu bir bağlantı oluşturmak için tasarlayın.

Bağlantınızı, sevdiğiniz birini düşündüğünüzde psişik bir bağlantı yaratacak olan tam bir birlik noktasına doğru güçlendirin.

İki kişi arasındaki psişik bağlantı, görselleştirmenin yardımı ile gerçekleşebilir. Bunun gerçekten güçlü olması ve psişik bir bağ olarak hizmet etmesi için, inandırıcı, gerçek ve kalbin arzusu ve istekleriyle tutarlı olması gerekir.

Psişik bağınız yaratıldığında, sevdiklerinize kolaylıkla odaklanabilirsiniz.

Tam ve bütün hissediyorsunuz. Her ne kadar psişik bağlantıya sahip bir alan hissi olsa da, sevginin asla yok olmadığına ve yakınlaştığına dair güçlü bir farkındalığa sahip olursunuz. Ne kadar yakın olduğunu düşündüğünüzde daha güçlü hissedersiniz.

İki Kişi Arasındaki Psişik Bağlantı, Yakınlık ve Kalite Hakkında

En belirgin özellik, fiziksel bir bağlantı ile aynı şekildeki psişik bağlantı alanındaki etkileşimin kalite seviyesidir.

Your Page Title

Ruhsal ilişki yaratmak için zaman ve çaba harcamak uzun vadede buna değecektir, ilişki daha güçlü olduğu zaman yakınlık duygusu büyür. O yüzden bu mükemmel ilişki için pratik yapmaya devam edin.