Hayatınızdaki Bu Psişik İşaretlerin Farkında Mısınız?

Psişik İşaretler Neler? Ve Nereden Geliyorlar?

Herkes psişik işaretler almaya açık değildir. Ancak bu, bu tür sinyallerin gerçek olmadığı anlamına gelmez. Gerçek şu ki, Melekler ve Ruh Rehberleri gibi Işık Varlıkları her zaman bize sinyaller veriyor.

Daha iyi anlamak için, bu deneyimlerden herhangi birini veya benzer bir şeyi yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin:

1.Bir arkadaşınız veya sevdiğiniz biriyle dışarı çıkma planları yaptınız. Karnınızda ya da göğsünüzde birden bire değişik bir his duymaya başlarsınız, hepiniz giyinmişsiniz ve gitmeye hazırsınız. Ama sanki birdenbire evinizden çıktığınız için kendinizi huzursuz hissediyorsunuz.

2.İlk kez düzgün ve arkadaş canlısı görünen biriyle tanışırsınız, ancak boynunuzdaki tüylerin yavaşça ayağa kalktığını, diken diken olduğunu veya aniden nefes almakta zorlandığınızı hissedebilirsiniz.

3.Aniden uzun zamandır görmediğiniz, hatta düşünmediğiniz birini düşünürsünüz ve o kişiyi çağırmak için güçlü bir dürtüye sahip olursunuz.

4.Yeni ayakkabılar için alışveriş yapıyorsunuz ve komik olduğunu düşündüğünüz ya da sizin tarzınız olmadığını düşündüğünüz bir çift görüyorsunuz. Ama içinizdeki bir şey birdenbire gidip o çifti almanızı söylüyor.

Eğer burada anlatılanlara benzer olaylar başınıza geldiyse, o zaman psişik belirtilerin alıcısı oldunuz demektir.


Psişik İşaretler Nelerdir?

Psişik dünya ve ruh dünyası bir ve aynıdır.

İlk kez doğmadan veya enkarne olmadan önce, enerjiden oluşan saf ruhlardık.

Bir insan bedenini ilk aldığınızda ve insan hayatını deneyimlemeye başladığınızda, çoğu insan gibi, muhtemelen açık olma ve ruh dünyasında bulunan Meleklerin ve Ruh Rehberlerinin size göndermeye devam ettiği mesajları anlama yeteneğinizi kaybettiniz.

Kozmik Öteden mesajlar yeryüzünde yaşayan bizlere gönderilmeye devam ediyor, çünkü bir insan varoluşunu yaşayan ruhlar olarak onların sürekli korunmasına ve rehberliğine ihtiyacımız var.

Psişik işaretler, zamanın bağlamına veya sinyalin gönderildiği yere bağlı olarak size ve sevdikleriniz için zararlı veya yararlı olabilecek belirli konularda sizi uyarır.

Daha önce bahsedilen psişik işaretlerin bir örneğini inceleyelim.

Huzursuzluk – Tehlike veya Sorunu Önlemek İçin Verilen Bir Uyarı

Yukarıdaki ilk örnekte, dışarı çıkma planınıza devam ederseniz sizi bekleyen bir tehlike veya sorun olabileceği konusunda sizi uyarmak için huzursuzluk şeklinde bir sinyal gönderilmiştir.

Bazen, olaydan sonra böyle bir sorun veya tehlikeyi öğreneceksiniz. Daha sonra gideceğiniz yolda büyük bir kaza olduğunu öğrenebilirsiniz. Ama kazayı önlediniz çünkü size gönderilen uyarıya dikkat ettiniz.

Bazen, neden bu kadar psişik bir işaret aldığınızı anlamazsınız, çünkü neden uyarıldığınızı, ne hakkında uyarıldığınızı anlamazsınız.

Bu olduğunda, planlarınıza devam etmediniz çünkü tehlikeden veya beladan korunuyordunuz.

Your Page Title

İnsanlar her zaman psişik işaretler alıyorlar, ancak genellikle sinyallerin arkasındaki mesajları nasıl yorumlayacaklarını bilmiyorlar.