Aşıklar Arasındaki Psişik Bağlantı | İki Ruh Arasında Olağanüstü Bir Bağlantı

 

Aşıklar arasındaki psişik bağlantı, her iki taraf da birbirine delice aşık olduğunda ortaya çıkar. Bu bağlantı, ruhları onları bir olarak kabul ettiği için var.

Dünyanın herhangi bir fiziksel sınırından arındırılmış tarif edilemez bir bağdır. Bu bağlantı zamanla güçlenir.

Aşk büyülüdür ve psişik bağlantı güzelliğini daha da yoğunlaştırır. İki kişinin birbirini ruh düzeyinde hissetmesini sağlar.

İki kişi aralarında psişik bir bağlantı kurduğunda, tek bir varlık haline gelirler. Bir şey bir ortağı etkiliyorsa, ortağı da onu hissedecektir.

Aşıklar Arasında Ruhsal Bağlantı

Aşağıda psişik bağlantının belirtileri vardır. Bu işaretlerden herhangi birini fark ettiyseniz, o zaman ne kadar şanslı olduğunuzu bilin.

Varlığı Tanıma

İster inanın ister inanmayın ama bir GPS gibi çalışmaya başladınız. Eşiniz dünyanın neresinde olursa olsun, onları bir şekilde hissedebilirsiniz.

Şaşırtıcı Duyular

Psişik bir bağlantı fiziksel bir bağlantı gerektirmez. Sevdiğiniz birinin başı beladaysa, tehlikedeyse ya da mutluysa bunu bilirsiniz. Hiçbir iletişim olmadan ne hissettiklerini biliyorsunuz.

Aynı Anda Aynı Düşünceler

Aynı düşünce ikiniz için de geçerlidir. Partneriniz bir fikrini paylaştığında, anında aynı şeyi düşündüğünüzü söylersiniz. Birbirinizi düşündüğünüz zamanları da hissedebilirsiniz.

Hiç Sürpriz Yok

Bu ilişki her türlü sürprizden uzaktır. Hiç sır yoktur. Birbirlerinin aklından geçenleri gizlemeleri imkansızdır.

Kişilik Özelliklerini Paylaşma

İkiniz birlikte kaldıkça, kişilik özellikleriniz de birleşiyor. Eşinizin alışkanlıklarını ve tavırlarını bilmeden seçersiniz.

Seçimleriniz bile aynı olmaya başlar. İkiniz de aynı renkli kıyafetleri seçiyorsunuz, aynı yemekleri sipariş ediyorsunuz, aynı şeyleri canlandırıyorsunuz.

Her şeydeki Ortaklar

Psişik bir bağlantı olduğunda, ikiniz herşeyi birlikte yaparsınız. Çünkü siz herşeyde ortaksınız.

Birlikte daha fazla zaman geçirmenizi sağlayacak etkinlikler planlıyorsunuz. Oyun oynama, film izleme, dışarı çıkma, alışveriş yapma gibi…

Sonsuz Mutluluk

İki kişi psişik bir bağ kurduğunda, birbirlerinin mutluluğunun nedeni olurlar. Birbirlerinin yaprıklarından keyif alırlar.

Your Page Title

Beraber olduklarında, başka hiç kimseye ihtiyaç duymazlar, ancak bu onların tartışmadıkları anlamına gelmez. Her çift kavga eder, fakat anlaşmazlıkları, ilişkilerini bozmaz.
İniş ve çıkışların yaşamın bir parçası olduğunu ve düşüncelerde bir çatışma olabileceğini biliyorlar.