Üçüncü Gözünüzün Zaten Açık Olduğuna Dair İnkar Edilemez 24 İşaret (Eksiksiz Rehber)

Üçüncü gözünü açmak istiyor olabilirsin. Bazı meditasyonlara, rehberlere ve videolara baktın.

Peki ya üçüncü gözün zaten açıksa?

Bu kesinlikle mümkün!

Burada üçüncü gözünün zaten açık olduğunu gösteren işaretlerden bahsedeceğim.

1.Gözlerini Kapattığında Şekiller Ve Renkler Görürsün.

Birkaç dakikalığına gözlerini kapat – ne görüyorsun?

Bir sürü şekil ve renk varsa, üçüncü gözünün açık olma ihtimali yüksektir. Gözlerin yalnızca fiziksel dünyada var olan şeyleri görebilir – ancak üçüncü göz bunun ötesini görür. Gördüğün renkler ve şekiller, üçüncü gözünün manevi alemden algıladığı şeyleri işlemeye çalışmasının bir sonucudur. Ayrıca Epifiz bezinden gelen aşırı enerji de olabilir.

2. Psişik Yetenekler Kazanırsın

Üçüncü göz, tüm psişik yeteneklere açılan kapıdır. İlk başta biraz garip gelebilir, ancak maneviyatınla daha fazla temas kurdukça, yeni becerilerini kullanmayı öğrenecek ve onları iyilik yapmak için kullanacaksın.

Örneğin, geleceği görmeye başlayabilirsin. Ya da birinin seni düşündüğünü anlayabilir, hatta belirli kişilerle telepatik olarak iletişim kurabilirsin. Bu, üçüncü gözün açıkken kullanabileceğin tüm yetenekler için buzdağının sadece görünen kısmı. Ama unutma, önce bunları nasıl doğru kullanacağını öğrenmen gerekecek, aksi takdirde kendine ve üçüncü gözüne ciddi zararlar verebilirsin.

3. Yüksek Amacının Daha Çok Farkındasın

Üçüncü gözün, hayatının amacını anlamana yardımcı olacaktır. Öğrenmek, büyümek ve gelişmek için burada olduğunu ve izlemen gereken benzersiz bir yolun olduğunu fark edeceksin. Bunu yaptıkça, çevrendeki dünyada başkaları üzerinde büyük bir etkisi olabilecek bir fark yaratabileceksin. Hayattaki amacının ne kadar farkında olursan, onu yaşama olasılığın o kadar artar.

4. Kendi Vücudunla Daha Uyumlusun

Sırf orada olduğu için yatmadan önce koca bir torba patates cipsi yediğini biliyor musun?

Ama şimdi, aç olmadığını fark ediyorsun. Birkaç ısırıktan sonra kendini tok ve tatmin olmuş hissedersin. Vücudun neye ihtiyacı olduğunu ve ne zaman ihtiyacı olduğunu bilir. İster şekerleme ister spor salonunda sert bir seans olsun, artık daha iyi dinleyebilir ve vücudunun istediğini verebilirsin.

Üçüncü gözün, çakralarına ve fiziksel bedenindeki organlara mesajlar vererek fiziksel bedenine neye ihtiyacı olduğunu söylüyor.

5. Işığa Ve Seslere Karşı Çok Daha Hassassın

Üçüncü göz açıldığında, onunla birlikte diğer duyularını da keskinleştirir. Eskiden sokak tabelalarına bakarken gözlerini kısmak zorundaydın – şimdi onları yarım blok öteden okuyabilirsin. Artık sesi neredeyse hiç açmıyorsun çünkü çok yüksek. Hatta daha önce hiç görmediğin şeyleri duymaya ve görmeye bile başlayabilirsin – örneğin havadaki bir tür ‘titreşim’ ve hafif melodiler.

Endişelenme, gözlerini ve kulaklarını kontrol ettirmene gerek yok – bu sadece duyularının hem fiziksel hem de ruhsal alemlere daha uyumlu hale gelmesidir.

6. Düşüncelerin Ve Odak Noktan Daha Nettir

Üçüncü gözün ne kadar çok açılırsa, zihninde her şey o kadar netleşir.

Gerçek şu ki, düşüncelerimiz ve duygularımız gerçekten ‘gerçek’ değil – hepsi sadece enerji titreşimleri. Üçüncü gözün bunu görebilir ve yoluna çıkan birçok gereksiz dağınıklığı filtreleyebilir. Zihnin artık düşünce ve duygularla bulutlu değil. Her seferinde tek bir şeye odaklanabilir ve işleri eskisinden çok daha az çabayla halledebilirsin.

7. Artık Korkmuyorsun

Üçüncü göz uyanışı, daha önce dünya hakkında sahip olduğumuz birçok yanılsamayı yıkar.
Hiçbir şeyin gerçek olmadığını görmeye başlarsın. Evren, farkında olduğumuz gerçekliğin çok ötesine geçiyor. Tüm korkuların sadece kafandaki hikayelerdir – ve gerçekten korkacak hiçbir şey yoktur. Her şeyde gerçeği açıkça görebilirsin – bu da yaşam, ölüm ve evrenin kendisi hakkındaki korkularını bırakmanı sağlar. Üçüncü gözün güvende olduğunu ve korunduğunu görür. Hayatını korkusuzca yaşaman için sana güven verir.

8. Hayattan Daha Fazlasını Alırsın

Üçüncü gözün açıldığında her şey daha canlı hale gelir. Evrendeki her şeyin diğer her şeyle nasıl bağlantılı olduğunu görmeye başlarsın. Yardım edemezsin ama hayatın ne kadar anlamlı olduğunu fark edersin. Evrenin gerçekte nasıl yaşayan, nefes alan, sürekli yaratan, gelişen ve değişen bir şey olduğunu anlamaya başlarsın. Bu anlayış, kendinle ve etrafındaki dünyayla daha uyumlu olmana yardımcı olur. Hayatı dolu dolu yaşamak istemeni sağlar. Çünkü hayatta kalmaktan çok daha fazlasıdır.

9. İnsanların Düşüncelerini Ve Duygularını Anlayabilirsin.

Üçüncü göz, normalde görüş alanımızdan gizlenen şeyleri görme yeteneğine sahiptir. Birinin dış görünüşünü, maskesini veya herkes için sergilediği “reality şovunu”, akıllarının içini, ne düşündüklerini ve hissettiklerini görebilir. Bunlar sadece varsayımlar veya çılgınca tahminler değil – haklı olduğunu eylemleri aracılığıyla görebilirsin!

Başka bir deyişle, insanları bir kitap gibi okuyabilirsin. İnsanlarda iyiyi ve kötüyü görmeye başlarsın – bu da başkalarıyla daha derin bir düzeyde bağlantı kurmanı kolaylaştırır.

10. Kaşlarının Arasında Baskı Hissediyorsun

Üçüncü göz, üçüncü göz çakrasında, tam kaşlarının arasında yer alır. Aynı zamanda ‘epifiz bezi’ olarak da adlandırılır. Üçüncü gözün açıldığında, bu bölgeye çok fazla enerji hücum eder. Bu, kaşlarının arasında baskı, karıncalanma veya uğultu hissetmene neden olur.

Bir noktada buna benzer olağandışı duygular hissettiysen, üçüncü gözünün ne zaman açıldığını hatırlarsın. Ancak, üçüncü gözün zaten açıkken, çok fazla enerji geçtiğinden, bu duyumların bazılarını hissetmeye devam edebilirsin.

11. Baş Ağrın Var

Sık sık baş ağrın varsa bu, üçüncü gözünün zaten açık olduğunun yaygın bir işaretidir. Baş, taç çakranın bulunduğu yerdir. Üçüncü göz çakrasının hemen yanında olduğu için, aralarında çok fazla enerji akma eğilimindedir. Sonuç olarak, üçüncü gözün çevrede ağrılara neden olabilir.

12. Sezgin Daha Keskin

Son zamanlarda içgüdülerinin özellikle zekice olduğunu fark ettin mi? Nasıl olduğunu açıklayamadan bazı şeyleri ‘bildiğini’ mi düşünüyorsun? Örneğin, bir iş teklifini, bu konuda kötü bir içgüdüye sahip olduğun için reddedebilir ve kısa bir süre sonra çok daha iyi bir teklifle karşılaşabilirsin. Ya da bir insandan garip bir hava alırsın ve sonra ona güvenilmemesi gerektiğini anlarsın. Bunların hepsi, üçüncü gözünün zaten açık olmasının bir sonucu olarak sezgilerinin arttığının açık işaretleridir.

Aslında üçüncü gözün amacı budur – geleneksel 5 duyunun hissedemeyeceği şeyleri algılamana yardımcı olur. Bu, yalnızca mantığa çok fazla güvenerek daha iyi kararlar almamıza ve hayatımızda daha az hata yapmamıza yardımcı olabilir.

13. Canlı Rüyalar Görüyorsun

Gününe her zamanki gibi devam ediyorsun ve sonra aniden yatakta uyanıyorsun. Bu sadece bir rüya mıydı?! Ama çok gerçek hissettirdi!

Kendini her sabah bu pozisyonda bulursan, üçüncü gözünün zaten açık olma ihtimali yüksektir. Bu, daha iyi bir ruh halinde olduğun ve bilinçaltından gelen mesajlara daha açık olduğun anlamına gelir.

Üçüncü göz çakrası kaşların hemen altında bulunur ve üstündeki taç çakraya bağlı olduğu için genellikle rüya gördüğümüz noktaya yakındır. Yani üçüncü gözün açıldığında, rüyaların eskisinden daha net veya daha canlı olabilir.

14. Lucid Rüyalar Görüyorsun

Üçüncü gözün açıkken, kendini lucid rüya görürken de bulacaksın. Bunlar, rüya gördüğünün farkına vardığın rüyalardır. Ne yapacağın konusunda bilinçli kararlar verebilir ve bu kararlarda söylediklerin ve yaptıklarınla rüyanın gelişimini etkileyebilirsin.

15. Ne Yediğin Konusunda Daha Bilinçlisin

Önceden, eline geçen herhangi bir atıştırmalığı hemen tüketirdin. Ama son zamanlarda çok daha seçici oldun. Bu tat değişikliği, üçüncü gözün açıldığında gerçekleşmiş olabilir. Birdenbire içeceklerindeki veya yiyeceklerindeki kimyasalların çok daha fazla farkına varırsın. Kendini onlardan kaçınmaya zorlamıyorsun – bu sadece doğal olarak yaptığın bir şey.

16. Daha Fazla Empati Kurarsın

Üçüncü gözün açıldığında, kendini daha empatik hissederken bulacaksın.Birinin acısını veya ıstırabını görebilecek ve ilişki kurabileceksin. İnsanları yargılamak yerine anlamaya çalışıyorsun ve hatta bir şeyler izlerken çok daha kolay ağlıyorsun.

Bunun nedeni, dünyayı ve içindeki herkesi farklı bir bakış açısıyla anlamaya başlamandır. Evrenle daha uyumlu hale geldin ve başkalarının duygu ve hislerini çok daha derin bir seviyede hissedebiliyorsun.

17.Eşzamanlılıkları Fark Edersin

Eşzamanlılıklar her yerdedir, ancak çoğu zaman onları fark edemeyiz. Sonra üçüncü gözün açıldığında, tüm dünya sana açılır. Farklı yerlerde görünen aynı hayvan, evrenden mesajlar ileten melek sayıları gibi. Aniden, bu eşzamanlılıkların etrafında her yerde olduğunu fark edersin! Onları daha önce nasıl kaçırmış olabileceğini anlamıyorsun. Hepsinden nasıl anlam çıkarılacağını anlamak zor olabilir. Bunları yanlış yorumlarsan, sonunda büyük bir hata yapabilir veya önemli bir fırsatı kaçırabilirsin.

18. Daha Büyük Bir Özgürlük Ve Huzur Duygusu Hissediyorsun

Gerçeğe yaklaştıkça kendini daha huzurlu hissetmeye başlarsın. Sadece bu dünyanın bir parçası olmadığını, dünyanın kendisi olduğunu anlamaya başlarsın. Her şeyin birbirine bağlı olduğunu ve her zaman bir değişim halinde olduğunu fark edersin.

Bu anlayış, kendini egonun kısıtlamalarından ve dünyevi arzulardan kurtarmanı sağlar. Kendine ve etrafındaki her şeye basitçe var olmana izin veriyorsun ve sürekli olarak her şeyi kontrol etmeye çalışmaktan vazgeçiyorsun. Bu zihniyete sahip olmak muazzam bir özgürlük ve barış duygusu getirir.

19. Doğa Ve Hayvanlarla Yoğun Bir Bağ Hissediyorsun.

Üçüncü göz açıkken, bizi gezegendeki tüm canlılarla bağlar. Bu bağ o kadar güçlü ki, diğer insanlarla olduğu kadar hayvanlarla ve doğayla da belirli bir bağ hissetmeye başlıyoruz. Hatta düşüncelerini duyabildiğini ve çıkardıkları sesleri anladığını hissedebilirsin.

Bunların hepsi evrensel bir gerçeğe geri dönüyor: hepimizin bir olduğu gerçeği. Üçüncü göz yeni bağlantılar oluşturmuyor, sadece şimdiye kadar görmezden geldiğimiz tüm bağlantılara giden yolu açıyor.

20. Yaratıcılığın Arttı

Üçüncü gözün açıldığında, yepyeni bir yaratıcılık yelpazesine erişebileceksin. Farklı bir ışık altında görebilir, hatta rastgele zamanlarda ekstra ilham alabilirsin. Yaratıcılığın daha özgürce akıyor ve bu, her türlü yeni fikre yol açacak.

Örneğin, hayatında yıllardır seni rahatsız eden bir soruna birdenbire mükemmel bir çözüm bulabilirsin.Bu, buzdağının sadece görünen kısmı, çünkü uyanmış bir üçüncü göz, yaratıcılığına geri dönmeni ve onu her şekilde kullanmanı sağlar.

21. Çevrendeki Dünyayı Daha Net Görebilirsin

Üçüncü gözün açıldığında ve uyandığında, yepyeni bir algı yelpazesine erişebileceksin. Örneğin, insanların gerçek niyetlerini görebilir ve yalan söylediklerini anlayabilirsin. Bu, gereksiz dramadan veya başkaları tarafından manipüle edilmekten kaçınmana yardımcı olur.

Diğer insanların göremediği küçük ayrıntıları da fark edersin ve çok açık görünmese de bazı olayların birbiriyle bağlantılı olduğunu anlamaya başlarsın. Büyük resmin daha fazla farkındasın ve bu, hayatta daha iyi kararlar almana yardımcı olacak.

Ayrıca üçüncü göz uyanışı önyargılarını, yanlış bilgilendirilmiş inançlarını ve egonun arzularını atmanı sağlar.

22. Kendine Ve Yeteneklerine Daha Fazla Güveneceksin.

Uyanmış üçüncü gözün, kendine ve yeteneklerine olan güvenini artırmana yardımcı olacaktır; bu, kendinden daha yüksek bir güçle bağlantılı olduğunu bilmekten gelir. Ayrıca nasıl çalıştığını ve seni harekete geçiren şeyin ne olduğunu daha iyi anlayacaksın. Kendi güçlü ve zayıf yönlerinin yanı sıra seni benzersiz kılan şeylerinde daha fazla farkına varırsın. Artık egona bağlı olmayacaksın ve hayatta senin için gerçekten önemli olan şeye giden doğru yolu bulmak için sezgilerini takip edebileceksin.

23. Yeni Fikirlere Ve Deneyimlere Daha Açıksın

Üçüncü gözün zaten açıkken, yeni fikirleri ve deneyimleri daha fazla açıklık, merak ve yaratıcılıkla kabul edersin. Bu hem büyük şekillerde hem de küçük şekillerde kendini gösterir. Bildiklerine bağlı kalmak yerine kendini yeni şeyler seçerken bulacaksın. Çalışmak için yeni bir rota seçecek ve bir sonraki seyahatinde alışılmışın dışına çıkacaksın.

Bunun iletişim becerilerine de büyük ölçüde yardımcı olduğunu fark edeceksin. Biriyle sohbet ederken fikirlerine daha açık olursun ve onları yargılamadan açık açık dinlersin. Onların bakış açısını görene kadar nasıl düşündükleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve aktif olarak sorular sormak için gerçekten merak ediyorsun.

24. Evrende Göründüğünden Daha Fazlası Olduğunu Fark Edersin.

Uyanmış üçüncü gözün, olayları kendi sınırlı algından daha büyük bir perspektiften görmeni de sağlayacaktır. Bu, fiziksel dünyada perde arkasında olanların daha büyük resmini görmeye başladığın zamandır. Melekler, ruh rehberleri, yükselmiş üstatlar ve hatta diğer boyutlar veya paralel gerçeklikler gibi daha yüksek güçlerle bağlantı kurmaya başlarsın.

Kelimenin tam anlamıyla başka boyutlara girebilir ve beden dışı deneyimler yaşayabilirsin. Kendi enerjinin daha fazla farkına varır ve etrafındaki dünya hakkında daha yüksek gerçekleri görmek için onunla bağlantı kurabilirsin.

Üçüncü göz güçlü bir araçtır. Geçmişi ve geleceği görmek, ruh rehberleriyle iletişim kurmak ve diğer boyutlara erişmek için kullanılabilir.

Tüm bunlar parmaklarının ucunda… ama yalnızca belirli bir ruhsal olgunluk düzeyine ulaştığında.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Geleceğini her zaman kendi ellerine almayı seçebilirsin. Kendini büyütmek için gereken zamana, enerjiye ve sevgiye yatırım yaptığın sürece becerilerini nereye götürebileceğinin kesinlikle bir sınırı yoktur.