Kediler, Aklınızı, Bedeninizi Ve Ruhunuzu İyileştirebilen Doğal Empatlardır

Tabii ki, eğer bir kedi besliyorsanız, oldukça şaşırtıcı hayvanlar olabildiklerini zaten biliyorsunuzdur ama onlar bundan çok daha fazlasıdır.

Manevi dünyayla bizden daha çok uyum içindeler bu nedenle ihtiyaçlarımızı ve çevremizdeki ruhların ihtiyaçlarını empati yetenekleri sayesinde bilirler. Kediler büyülü yaratıklardır ve fark ettiğimizden çok daha fazla “psişiktir”. Evlerimizi negatif enerjilerden koruyorlar ve kötü ruhları kovuyorlar. Onların, orbları algılayabildikleri ve insanların göremediği şeyleri görebildikleri bilinmektedir. Tarih boyunca birçok farklı kültür, dostlarımızın bu güçlerini kaydetmiştir.

Eski Mısırlılar aslında kediyi bir Tanrıça olarak gördüler. Antik çağlardan ve hatta şimdide bile kedilerin özel olduğu düşünülmektedir.

Minimal çabayla bizi mutlu etmek için bu yeteneğe sahip olma eğilimindedirler. Etrafımızda olmaları, stresi azaltmak için harika bir yoldur ve hatta bazı durumlarda bir kişinin baş ağrısından kurtulmasına bile yardımcı olabilirler.

Kediler etraflarında olağandışı bir varlık hissettiklerinde garip davranırlar. Hatta orada herhangi bir psişik varlığı hissederlerse bir yeri sevmedikleri bile söylenir. Eski Mısır mitolojisinde kedilerin kötü ruhları kovma gücü ile kutsanmış olduğu söylenir, fakat bu doğru mudur?

Kötü ruhları kovmak için köpeklerin geceleri havlaması biliniyor. Aynı şey kedilerde de mevcuttur. Kedilerin ayrıca insan çevresinde herhangi bir aura veya şeytani varlığı göreceğine inanılır.

Birçoğu, kedilerin “tanıdığı” ya da duyguları rahatça algılayabildikleri için geleceği kolayca tahmin edebileceğine inanıyor. Kesinlikle sizi kötü ruhlardan tamamen koruyamayabilirler, ancak kötü bir şey olursa sizi uyarabilirler. Bir kedinin, etrafta bir şey varmış gibi, ya da bir şeyle oynuyormuş gibi garip davrandığı zamanlar olabilir.

Bu eğlenceli bir doğa olarak görülebilir, ancak her zaman bunu söyleyemezsiniz. Kedilerin gözbebeklerinin, merdivenlerden yukarı veya aşağı koşan birisine bakıyormuş gibi hareket ettiğini söyleyen birkaç kişi var. Kediler eğlenceli davranabilir ama her zaman eğlenceli olmak için bu şekilde davrandıklarını söyleyemeyiz.

Your Page Title

Kediler hakkında ne düşünüyorsunuz? Bence gözlerden çok daha fazlası var.