Karmik İlişki Nedir? Karmik İlişki Neden Vardır?

Yaşamlarımız boyunca, genellikle kendimizi karmik ilişkiler olarak bilinen bir ilişkide bulacağız. Bu ilişkiler ruhsal olarak büyümemize yardım eder, böylece bir gün ikiz alev ilişkisine,sonunda ruhsal aydınlanmaya ve yükselişe hazır olacağız.

Ama karmik bir ilişki nedir? Ve karmik bir ilişkide olduğumuzu nasıl anlayabiliriz?

Karmik Bir İlişkinin Belirtileri;

– İlişkinin yeniden-tekrar-tekrar-olması muhtemeldir. Kaç kez başarısız olursak olalım, ilişkide hala sıkışmış hissederiz.

– Ortak olarak çalışmak yerine, ilişki iki bireyin bencil ihtiyaçları üzerine kuruludur.

– Onlardan yeterince yararlanamayız. Bir ilaç gibi, bizim için kötü olduklarını biliyoruz, ama yine de onlara geri dönüyoruz.

– Birbirimizin en kötüsünü ortaya çıkarırız. Her iki ortak da birbirini kıskanır ve birbirlerinin en kötü kusurlarını ortaya çıkarmaya başlar.

– Tüm inişler ve çıkışlar. Karmik bir ilişkide çok az istikrar vardır ve çok fazla tartışma yaşanır.

Gördüğünüz gibi, karmik ilişkiler pek de yürümüyor. Peki karmik bir ilişkinin amacı nedir?

Neden Karmik İlişkilerimiz Var?

Karmik bir ilişkinin işaretlerine ve özelliklerine bakmak ve diğerlerinden daha fazla sorun olduğu sonucuna varmak kolaydır. Ancak karmik bir ilişkinin amacı kısa vadede size mutluluk vermek değildir. Sizi uzun vadede hazırlamaktır.

Karmik ilişki içinde kendimiz hakkında bilgi ediniyoruz. Karmik ortağımız tarafından ön tarafa getirilerek kusurlarımızı ve travmalarımızı öğreniyoruz.

Eksikliklerimiz hakkında bu yeni keşfedilen bilgi ile, bunları düzeltmek için başlayabilirsiniz. Bu, karmik ilişkilerin ruhsal büyümeyi nasıl teşvik ettiğine dair bir örnektir.

Karmik Bir İlişkinin Sona Ermesi

Karmik bir ilişkiyi bitirmenin birçok nedeni vardır.

Bazen kötü sözler sarfedildiği için olabilir, bu da çok yaygındır.

İnsanlar bazen çeşitli nedenlerle kötü niyetli bir ilişki içinde kalırlar, ancak kötü niyetli bir ilişkiden her zaman kaçınılmalıdır.

Zamanın geri kalanında ilişki sonlanır. Birdenbire tutku gider, kalbimizdeki ateş söner. Bu karmik ilişkinin doğal sonudur. Bu ilişkide elimizden gelen her şeyi öğrendiğimize ve hayatlarımızla devam etmemiz gerektiğine dair bir işarettir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Oradan öğrendiğimiz karmik dersleri almalı ve yaralarımızı iyileştirmek için çalışmalıyız. Diğer tarafta daha iyi, daha manevi ve daha evrimleşmiş insanlar olarak ortaya çıkacağız.