Çekim Yasası Nasıl Çalışır ve Çekim Yasasıyla İstediklerinizi Elde Etmenin 5 Adımı

Çekim yasasını anladığınızda ve uygulamaya başladığınızda, hayatınızda meydana gelen inanılmaz değişiklikleri fark etmeye başlayacaksınız.

Çekim Yasası Nedir?

Basit anlamda, çekim yasası, düşüncelerinizin ve duygularınızın hayatınızda meydana gelen olayları çekmesidir. Böylece, olumlu düşünceler ve duygular, hayatınıza pozitif deneyimler, olumsuzluklar ise olumsuz olaylar getirir. Geniş anlamda, sahip olduğunuz tüm deneyimleri yaratırsınız.

Yaşamınızda meydana gelen tüm olayların yaratıcısı olduğunuzu hayal etmek oldukça zordur. Hastalık, mutsuzluk, savaş, suç ve yoksulluk gibi. Bu teorinin savunucuları, tüm bu deneyimin “frekansınız” ile yankılandığını düşünüyor.

Çekim Yasası ve Düşüncenin Gücü

Çekim yasası, her düşünce ya da duygunun belirli bir enerji frekansına sahip olması temelinde hareket eder. Bu tanım çok soyut olsa da, bilim, beyin ve vücudumuzda belirli kimyasalları tetikleyen duyguların (bedensel tepkiler) beyinde ortaya çıkan düşüncelerin (beyinde nöronların aktivitesi sonucunda ortaya çıkan) olduğunu doğrulamaktadır.

Örneğin, dopamin, motivasyon ve üretkenlikten sorumludur, oksitosin samimiyet ve sevgi, serotonin sevinçli olaylar yaşandığınızda üretilir.

Bu nedenle, “enerji” kelimesinden korkuyorsanız, bu kimyasalları, düşüncelerinize bağlı olarak ortaya çıkan, görünüşte farkedilemez değişikliklerin eşdeğeri olarak düşünün.

Ama enerjinizin frekansı hayatınızda ortaya çıkan durumları ve olayları nasıl yaratıyor? Çekim yasasını uygulayan birkaç temel kural vardır.

– Frekansınızın titreşimine bağlı olarak sürekli bir fiziksel gerçeklik yaratıyorsunuz.

– Düşüncelerinizin farkında olun ya da olmayın, psiko-duygusal tavrınız durumları, insanları, olayları, nesneleri ve değişiklikleri çeken bir mıknatıstır.

– “Davet ettiğiniz” durumlar veya insanlar enerji frekansınızla rezonansa girer.

– Eksiklikten ve sevinçten yoksunluktan düşünceleri değiştirerek, istediğiniz şeyi elde etmek için ihtiyacınız olan gerekli değişiklikleri getirebilirsiniz.

– Sevmediğiniz bir şey gördüğünüzde bile, ne istemediğinize değil, istediğiniz şeye odaklanmaya çalışın. Bu, gerçekten hak ettiğiniz olayların alanını açacaktır

– Minnettar olun. Sahip olduğunuz her şey için şükredin. Minnettar olmak iyi hisleri çoğaltır ve arzu edilen yaklaşımı hızlandırır.

Hayatınıza Arzu Ettiklerinizi Çekmek İçin Bu 5 Adımı İzleyebilirsiniz;

1. Tam Olarak Ne İstediğinize Karar Verin

Birçok insan hayatını düzensiz yaşamakta, çünkü onlar gerçekten ne istediklerini bilmemektedirler. Yaşamları hakkında net bir fikre sahip değillerdir, ama en iyisi için umutla devam edin.

Bazen bir kişi kalbinden ne istediğini bilir, ama bunu hak etmediğine inanır. Örneğin, asla zengin olmayacağına inanıyor, çünkü fakir bir ailede büyüdü ve yoksulluğu seçiyor. Ya da ilişkilerden korkuyor olabilirsiniz, çünkü varolan ilişkileri kesinlikle terk edeceğinizi ve bilinçaltında imha edeceğinizi düşünebilirsiniz.

Ne istediğineize dair net bir fikriniz yoksa, isteğinizi çevirmek için harekete geçemezsiniz. Hayatınızda arzularınızın gerçekleşmesi için öncelikle ne istediğinizi bilmelisiniz. Yeni iş mi? Eş mi? yoksa Para mı?

2.Arzularınızı Gerçeğe Dönüştürme Tutkusuyla Yanın

İstediğinizi çekmek için, gerçekten yaşamınızda neye sahip olmak istersiniz? Bu içinizden derinden yanan bir arzu olmalı. Çünkü çok önemli Arzunuz ne kadar güçlü olursa, gönderdiğiniz titreşim güçlü olacaktır ve bunu başarma motivasyonunuz o kadar büyük olacaktır.

3.Olumlu Duygularla Gelin

Unutmayın, sevinç ve coşku hissettiğinizde, pozitif titreşimler gönderir ve hayatınıza güzel şeyler çekersiniz. Günde en az 10-15 dakika harcayarak, olumlamalar yapmak hayattan keyif almanızı sağlayabilir.

4. İnanın

Arzunuz ne olursa olsun, bunun gerçekleşeceğine dair sarsılmaz bir inancınız olmalı. Arzunuzu düşündüğünüzde, doğal olması ve bir hediye için bekleyen bir çocuk gibi sizi mutlu etmesi gerekir. Eğer arzularınızı düşünürken, olumsuz duygularınız varsa, bu, aslında, hayalinizdeki inancınız olmadığı anlamına gelir. İnancınızın düşebileceği zamanlar olacaktır, ancak sağlam durmanız ve istediğiniz şeyi elde edeceğinize inanmanız gerekir.

5. Harekete Geçin

Your Page Title

Hayatınızda bazı olayların olmasını istiyorsanız, dileğinizin yerine getirilmesine katkıda bulunmaya hazır olmanız gerekir. Niyetleriniz ve eylemleriniz birlikte, istenen sonucu elde etmenize yardımcı olacaktır. Hedeflerinize ulaşmak için çalışarak hayallerinizi gerçekleştirme şansınızı artırırsınız. Harekete geçin ve hedefe ulaşıncaya kadar çalışmaya devam edin.