Çocuğunuzun Olağandışı Yetenekleri Olduğunu Gösteren 9 İşaret

Bir çocuğu yetiştirmek, büyük miktarda enerjinin yanı sıra sürekli ebeveyn dikkati gerektirir. Ancak, çocuğunuz ruhsal olarak yetenekli ve özel ise, işler biraz daha zorlaşır. Böyle bir çocuğun ebeveyni, yetiştirme sırasında bazı zorluklarla karşılaşacağı gerçeğine hazırlıklı olmalıdır.

Bugün, çocuğunuzun herkes gibi olmadığını söyleyecek bazı işaretlerden bahsedeceğiz.

Çocuğunuzun sıra dışı yetenekleri;

1. Çocuğunuz Parlak Rüyalar Görür.

Uyanan insanlar genellikle bir rüyada gördükleri şeyler hakkında birçok ilginç hikaye anlatırlar. Bir rüyada yürümek, büyülü yeteneklerin varlığının en umut verici göstergelerinden biridir.

Çocuğunuz geceleri çok canlı rüyalardan uyanır mı? Size rüyalarını anlatıyor mu?

Çocuklukta, olağandışı yetenekleri olan bir kişi genellikle korkutucu ve aşırı yoğun rüyalar görür. Bu deneyimi kaydedin ve bu rüyayı analiz ettiğinizden emin olun.

2. Çocuğunuz sezgisel olarak ellerini hasta hayvanları iyileştirmek için uzatır.

İyileştirme, büyülü enerjiyi, güç alanında bir değişimle hedefe yansıtmak anlamına gelir. Yani, iyileşme enerji durumuyla yakından ilişkilidir. Çocuğunuz hastalanmış bitkilere ya da kırık nesnelere ellerini uzatırsa, bunun niyeti, onları yeniden iyileştirme ya da düzeltmeye yönelik niyet ve arzu nedeniyle olabilir!

Sezgisel olarak yaralı, hasta insanlara ya da kırık şeylere ellerini uzatan çocuklar, aslında onlara büyülü enerjilerini aktarmaya çalışıyorlar.

3. Çocuğunuzun hayali bir arkadaşı var

İster istemez, onları görmesek de, etrafımızda her zaman ruhlar vardır. Büyülü yetenekleri olan çocuklar aktif olarak iletişim kurar ve onlarla etkileşime girer. Çocuğunuzun kurgusal arkadaşları var mı? Sadece geceleri rüyalarda değil, gerçekte de görünürler mi?

Gerçekte, bu varlıklar çocuğunuzu seçen ruhlardır. Bu “arkadaşların” çoğu, en hassas kişileri seçer, böylece belirli bir görevi yerine getirebilir veya belirli bir mesajı başarıyla iletebilirler. Çocuklar gördüklerini yetişkinlere tam olarak açıklamaları mümkün değildir, çünkü genellikle onlara arkadaş diyorlar.

4. Çocuğunuz kalabalık yerler sevmez.

Uyanan çocukların çoğu zaten empat olarak doğarlar. Empatlar, başkalarının duygularını ve hislerini anlama ve hissetmeyi bilen insanlardır.

Çocuğunuz kalabalık yerlerde olmaktan hoşlanmaz mı? Eğer çocuğunuz empat ise, birçok insanın olduğu yerlerde baş ağrısına sahip olabilir, bazen fiziksel acı çekebilir. Çocuğunuz empat ise, büyülü enerjinin ona çok yakın olduğu anlamına gelir.

5. Çocuğunuz bitkiler ve ağaçlar ile iletişim kurar.

Her ağaç, çim ve çiçek canlı bir organizmadır. Her biri kendi çevresiyle bilmediğimiz ve göremediğimiz bir şekilde etkileşime girer ve iletişim kurar.

Çocuğunuz ağaçlara sarılmak ya da güllerle konuşmak ister mi? Bunu çocuğunuzdan öğrenin. Çimen, çiçekler ve ağaçlar sevgimizi hisseder. Bu inanılmaz derecede önemli bir derstir. Belki de büyülü bir çocuğun ebeveynsiniz. Çocuğunuzu bitkiler ile iletişim kurmaya teşvik edin.

6. Çocuğunuz manevi öğretileri zahmetsizce sezgisel olarak anlar.

Eski filozofların öğretilerinin büyük çoğunluğu ortak bir şeye sahiptir. Ancak, tüm öğretilerin en derin anlamı sadece ruhsal olarak uyanmış insanlar tarafından anlaşılmaktadır.

Çocuğunuz felsefeyi sever mi? Çocuğunuz manevi liderlerin ve eski filozofların fikirlerini yansıtmayı sever mi? Sizinle spiritüel konular hakkında konuşmak isterse, çocuğunuz ruhsal yönden yeteneklidir.

7.Hayvanlar Çocuğunuza Çekilir

Hayvanların inanılmaz bir yeteneği vardır: Bir kişinin aura ve enerjisini görebilirler. Bu, bazı hayvanların bazı insanlara çekildiğini açıklar. Benzer şekilde, enerjimiz değiştiğinde, diğer hayvanları da çekmeye başlarız veya durdururuz.

Bazı hayvanlar çocuğunuzu takip ediyor mu? Çocuğunuz kuşlarla veya hayvanlarla ilgileniyor mu? Hayvanları çeken çocuklar aydınlanmış olarak kabul edilir. Bazı kültürlerde bu, çocuğun gelecekteki manevi lideri olmasının sembolü olabilir.

8.Çocuğunuz semboller çizer

Semboller sihir arketipleridir. Her karakterin kendi sihirli enerjisi vardır. Onlar ayrıca eski bilgi ve büyülü güçlerin rehberleri olarak çalışırlar. Çocuğunuz büyülü semboller çizmeyi sever mi? Çocuğunuz genellikle dikilitaş gibi piramitler veya başka potansiyel olarak büyülü nesneler çiziyor mu?

Sıra dışı yeteneklere sahip bir çocuk, sembollerle deney yapmayı sever. Neden mi? Çünkü bu yaşamda ilk kez büyülü enerjilerinin etkisini hisseder. Dahası, aydınlanmış bir çocuk kendini korumak için ya da başka bir şey için semboller çizebilir.

9. Çocuğunuz antik dinleri ve antik mitolojiyi okumayı sever.

İnsanlar mitolojilere yıllardır ilgi duyuyor. Çocuğunuz antik Yunanistan, Mısır, Hindistan hakkında okumayı sever mi? Belirli tanrı veya tanrıçalardan etkileniyor mu? Çocuğunuzun beklediğinizden çok daha fazla zaman geçirdiğini görüyor musunuz?

Your Page Title

Eğer bunları görüyorsanız, sıradan çocuğunuz aslında bilgeliğini paylaşmak için dünyamıza gelen uyanmış bir kişidir.