Cennetteki Sevdiklerinizden Gelen Mesajlar

Ölen sevdikleriniz size mesaj mı göndermeye çalışıyor?

Hepimizin sezgisel yetenekleri ya da altıncı hissi var ve genellikle sevilen birinin bizimle iletişime geçmesiyle bu yeteneklerimiz tetiklenebilir.

Genellikle biriyle güçlü bir fiziksel bağ kurduğunuzda, onlarla ruh halinde bağlantı kurmayı kolaylaştırırsınız. Bu yüzden sık sık, sevdikleriniz size bir mesaj göndermek için sizinle iletişim kurup size iyi olduklarını bildirmeye çalışırlar.

Genellikle sevdiklerinizin ölümünden 7-10 gün içinde sizinle en güçlü şekilde bağlantı kurabilecektir, tabiki bu her zaman yanınızda olmayacakları anlamına gelmez.

Bazen sevilen biri ruh biçimine geçtiğinde, her zaman yanınızda olacak olan bir tür ruh rehberi de olabilir. Ölen bir kişinin rehberlik yapıp yapmadığını söylemek zor, ancak genellikle açık ve bilinçli iseniz, bir tür onay alabilirsiniz.

Ölüm, yalnızca fiziksel bedenin sonudur, ruh ise, yaşar ve sonsuza kadar sürer. Aslında, ruhumuz yıkılmaz.

İşte sevilen birinin iletişim kurmaya çalıştığı en yaygın 5 işaret

1.Ziyaret Rüyaları

Rüyada ölen birini görmek, genellikle sizinle bağlantı kurmaya çalıştıklarının bir işaretidir. Sevdiğiniz kişinin size sunmaya çalıştığı bilgileri görmek için rüyadaki sembolleri veya mesajları analiz etmeniz gerekebilir.

Huzurlu ya da mutlu bir rüya, diğer tarafta güvende ve mutlu olduklarını gösteren bir işaret olabilir, oysa ki daha uğursuz bir rüya, sevdiklerinizin size gönderdiği bir uyarı işareti olabilir.

2.Varlıklarını, Seslerini veya Kokusunu Algılamak

Özellikle sevdiğiniz birinin varlığını yalnızken hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizin elini tuttuğunuzu, bir öpücük ya da kucaklama ile kucakladığınızı hissedebilirsiniz.

Onların varlığını hissetmekle birlikte, seslerini, şarkı söyleyerek veya sana bir çeşit mesaj ileterek de duyabilirsiniz. Bu sesi zihninizde duyabileceksiniz ya da sadece bir his duygusu alacaksınız.

Sevdiklerinizin kokularını koklamak da yaygın bir işarettir. Bu genellikle çevrenizde olduklarının ve dikkatinizi çekmeye çalıştıklarını gösteren bir işarettir.

Garip Elektrik Aktivitesi

Ruhlar, elektrik akımlarına müdahale etme yeteneğine sahiptir, çünkü bunlar saf enerjilerdir.

Çoğu zaman dikkatinizi çekmeye çalışırken, ışıkları açıp kapatarak, elektrikli cihazları manipüle ederek, radyolar veya TV’ler üzerinden statik elektrik oluşturarak bunu yapabilirler.

Genellikle bu olduğunda, sevdiğiniz kişi sadece dikkatinizi çekmeye çalışabilir ya da sadece yeteneklerini deneyebilir. Eğer bir mizah anlayışı varsa, sizden de bir tepki almak için bunu yapabilirler.

Genellikle bu tür faaliyetler kısa sürelidir, ancak uzun bir süre boyunca devam ettiğini fark ederseniz,sevdiğiniz kişinin size önemli bir mesajı iletmeye çalışıyor olabilir.

4.Tüyler, Paralar, Hayvanlar ve Çiçekler Görmek

Sevdikleriniz, varlıklarını hatırlatmak için yolunuza önemli nesneler yerleştirmeyi sever. Bu nesneler genellikle tüyler, madeni paralar, hayvanlar veya çiçekler olabilir.

Madeni paralar parlak oldukları için kullanılır ve anında dikkatinizi çeker. Kelebekler ve kuşlar gibi hayvanlar da aynı etkiye sahip olabilir, özellikle de evinizde ya da garip bir yerde görünürlerse.

Yolunuzdaki bozuk para veya tüy gibi bir nesneyi fark ederseniz, etrafınızdakilere dikkat edin. Çoğu zaman bu iletişim tarzı sizi doğru yönde yönlendirmek için kullanılır.

Onların Ruhu’nu Görmek

Tabii ki, sevdiklerinizle iletişim kurmanın en belirgin yollarından biri, sizden önce görünmek. Bu, bir görüntü, bulanık taslak veya hatta bir ışık figürü olabilir.

Ayrıca onların figürünün gözünüzün köşesinden dışarı çıktığını görebilirsiniz.

Bir ruhu gördüğünüzde, özellikle açık ve ayrıntılı görünen bir şey gördüğünüzde, sevdiğiniz kişinin fiziksel dünyaya girmesine izin vermenin zor bir dönem olduğuna dair bir işaret olabilir.

Sevdiğinizi görüyorsanız ve çok net görünüyorlarsa, ilerlemenin iyi olduğuna ve her şeyin yoluna gireceğine dair onlara güvence verin.

Genellikle sevdiğinizi gördüğünüzde, neden ortaya çıktıklarına dair bir hissiniz olabilir. Bu duyguya güvenin ve onu yargılamamaya çalışın, çünkü onların mesajlarının ne olduğu konusunda size kesinlikle rehberlik edecektir.

Sevdiklerinizden ne tür işaretler alırsanız alın, bir an için teması onurlandırın ve her hangi bir şekilde sizin için doğru olan işaretleri yorumlamaya açık olun.

Your Page Title

Cennetteki Sevilen Onlardan Kanallı Bir Mesaj

Cennetteki sevdikleriniz, onların sevgili aileleri ve arkadaşları ile güvende olduklarını, korunduklarını ve yeniden birleştiklerini bilmenizi ister. Onlar, bir sonraki yaşamın olduğunu ve tüm ruhları için yeni bir başlangıç olduğunu bilmenizi isterler. Senden asla ayrılmayacaklarını ve her zaman senin yanında olacağını bilmeni istiyorlar.