Titreşim Frekansını Nasıl Belirler Ve Değiştirirsin?

 

Titreşim frekanslarımız, ruhsal durumlarımızdır. Daha spesifik olarak, bunlar bilinç seviyemizin ölçümleridir ve zihnimizdeki baskın ruh halimizi, değerlerimizi ve düşüncelerimizi tanımlarlar.

Sen de dahil olmak üzere Evrendeki her şey doğada titreşimlidir. Başka bir deyişle, kim olduğunun özü, belirli bir titreşim frekansında salınan saf enerjidir. Çekim Yasası aracılığıyla deneyimindeki tüm durumları, fırsatları ve ilişkileri manyetize ettiğin için, titreşim frekansın bu deneyimlerin kalitesini belirler.

Çekim Yasası, ‘benzerlerin benzerleri çektiğini’ belirten evrensel bir yasadır. Yüksek salınımlı bir titreşim frekansı, daha yüksek frekansları veya hayatındaki ‘olumlu’ durumlar olarak algılayabileceğin şeyleri çekerken, düşük salınımlı bir titreşim frekansı daha ‘olumsuz’ durumları çeker.

Düşüncelerinden sorumlu olduğun için, doğaları gereği tesadüfi veya tesadüfi görünenler de dahil olmak üzere, deneyimlerinden de sen sorumlusun.

Ancak, ego yanlılığı nedeniyle titreşim frekanslarını doğru bir şekilde ölçmek zordur. Meditatif tefekkür yoluyla kendi titreşim frekanslarımız hakkında bir fikir edinebiliriz; Ancak o alanda deneyimi olan birini bulmak bize daha iyi ve doğru bir okuma sağlayacaktır.

Titreşim Frekansınızı Belirle

Titreşim frekansının oranını belirlemek kolaydır; Tek yapman gereken kendine nasıl hissettiğini sormak. Ne kadar iyi hissedersen, frekansın o kadar yüksek olur; Ne kadar kötü hissedersen, frekansın o kadar düşük olur. Varlığının enerjisi yüksek bir frekansta titreştiğinde, hayatına bu harika hissini sürdürecek daha fazla fırsat, durum ve ilişki çekersin. Düşük bir frekansta titreştiğinde, ‘olumsuz’ bir duyguyu sürdürecek daha fazla fırsat, durum ve ilişki çekersin. Duyguların, içsel rehberlik sisteminin titreşim frekansı hakkında seni bilgilendirir.

Titreşim Frekansı Nasıl Değiştirilir

Düşünce kalıplarını değiştirdiğinde veya onları tamamen durdurduğunda titreşim frekansın kolayca değiştirilebilir. Ne yazık ki hepimiz olumsuz düşünce ve duygularımızın bir durumun sonucu olduğuna inanmaya alıştık, oysa aslında sebep onlar. Olumsuz bir durumun ortasında, düşüncelerini değiştirmek ve çekim noktanı etkilemek için duruma ilişkin algını değiştirmeyi bilinçli olarak seçmelisin. Bunu başarmana yardımcı olacak bazı teknikleri burada bulabilirsin.

1. Titreşim frekansını yükseltmek için ilk ve en etkili teknik meditasyondur. Negatif düşünce kalıplarını sürdürdüğünde su altında kalırsın, ancak düşünceleri meditasyonla salıverdiğinde, yüksek frekanslı titreşimin ‘yüzeyine geri dönersin’.

2. Yaptığın şey bir felaket olsa bile, bir yaratıcı olarak gücünü fark etmelisin.

3. Bir şükretme günlüğü yazmak, özellikle yatmadan önce vicdanındaki olumsuz duyguları temizlemenin harika bir yoludur. Minnettar olmak anında titreşim frekansını yükseltir çünkü takdir Evrendeki en yüksek frekanslardan biridir.

4. Her gün, titreşimini yükseltmek için yarım saat gülmeye çalış. Güldüğünde vücudun kimyasal bileşimini değiştirir ve seni Evren ile uyumlu hale getirir. Titreşim frekansını değiştirmenin tek zorlu kısmı, yaşam durumundaki olumlu fiziksel değişiklikleri görmek için yeni durumunu yeterince uzun süre korumaktır. Yaşadığımız gecikme, bize yıkıcı düşünceleri tezahür etmeden önce değiştirme fırsatı vererek bize iyi hizmet eder. Bununla birlikte, düşüncelerin deneyiminde zaten olumsuz bir durum olarak ortaya çıktıysa, duruma otomatik olarak tepki vermek yerine bilinçli olarak yanıt vermeyi taahhüt etmelisin. Deneyiminde kalıcı, olumlu değişiklikler yaratmanın tek yolu budur.

Your Page Title

5. Altındaki dünyayı hisset. Çimlerde çıplak ayakla yürü ve bu dünyanın pozitif enerjisinin vücuduna girmesine izin ver.