Gümüşün Gizli Gücü

Gümüş, sahibinin herhangi bir bilgi ve duygusuna odaklanır, çok sayıda olumsuz duygu ve deneyimin yanı sıra hasta bir kişinin cildi ile temas ettiğinde kararır. Ancak kararmış gümüş her zaman bir tılsım olarak hizmet etti, her türlü iksiri saklamak için kaplar yapıldı. Eski zamanlarda aynaların yardımı ile yapılan Amalgam (gümüşün cıva bileşiği), aynanın büyük bir büyülü güce sahip olduğu için şaşırtıcı özelliklere sahiptir. Eski zamanlarda, gümüşten yüzükler yapıldı ve içine canlandırmak için değerli taşlar yerleştirildi.

Gümüşün Enerjisi

Gümüş, farklı insanlar için farklı oranlarda siyaha döner. Bir kişinin astral doğasına, ruhsal niteliklerine bağlıdır. Ezoterik bakış açısına göre gümüş, ruhun saflığının bir sembolüdür.

Gümüş Mücevher

Gümüş zincirler, kendinizi yönlendirmenize, kabul edilebilir yönler bulmanıza yardımcı olur.

Gümüş yüzük bilgelik kazanmaya yardımcı olur. Yüzükler ve zincirler özellikle kadınlar için faydalıdır.

Ama gümüşten yapılmış küpeler kafanızı biraz karıştırabilir.

Genel olarak, gümüşün sahibine çok alışkın olduğu, onu sevdiği ve sahibini değiştirmekten hoşlanmadığı unutulmamalıdır. Gümüş takı alırken bunlar dikkate alınmalıdır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Gümüş Temizleme

Ek olarak, tüm metallerin temizlenmesi ve dinlenmeye ihtiyacı vardır. Altın ve gümüş sadece şifa için kullanılıyorsa gereklidir. Altın ve gümüş için “istirahat yöntemi” aynıdır. Ürünü suya koyun ve dondurmak için dondurucuya koyun, sonra çıkarın ve kendi kendine çözülmesini bekleyin. Olumsuz bilgiler bu şekilde ortadan kaldırılır. Bu metallerin normal aşınma ile temizlenmesine gerek yoktur.