26 Mayıs 2021 Günün Numerolojisi Ve Enerjisi: İyi Şans Çeken Şeyler

Her gün bizi yeni zorluklar ve yeni fırsatlar bekliyor. Bugün baharın en tehlikeli günü. Nedeni Ay’ın davranışında yatıyor, çünkü bugün Dolunay, Süper Ay ve Tam Ay Tutulması. Her fırsat tehlike olacaktır, ancak rakamlar zor durumlardan bir çıkış yolu bulmana yardımcı olacak. Numeroloji, zorlukların üstesinden nasıl gelebileceğine ışık tutmanı sağlar.

Kullanıcı Numarası 26 Mayıs 2021

Öncelikle, bu zor günde enerji akışını hangi sayının kontrol ettiğini bulman gerekir.

2 + 6 + 0 + 5 + 2 + 0 + 2 + 1 + 3 = 21 — 2 + 1 = 3.

Üç bugün dünyayı yönetiyor, bu yüzden her şeyin göründüğü kadar kötü olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu sayı, iyi şanstan sorumludur ve manevi gelişime katkıda bulunur, bu nedenle bugün insanlar muhtemelen daha az umursamaz olacak. Bu çok iyi, çünkü tutulma sırasında herhangi bir yanlış adım felaket ve ölümcül olaylara yol açabilir. Doğru yolu bulmak kolay olmayacak ama 3 bunu bize gösterecek. Sezgini dinle. Bu günün ana sembolü labirenttir. Aklı başında olan herkes bundan bir çıkış yolu bulabilir.

Bu Çarşamba İçin Numeroloji İpuçları

Önemli şeyleri mümkün olan en kısa sürede halletmeye çalış. Sabahları en yüksek verimlilik seviyesidir. Öğle yemeğinden sonra güçler seni çabucak terk edebilir.

Üç şansın sayısı, ama bugün şans gibi kokmuyor. Spekülasyona değil gerçeklere güven. Sadece kendine güven. Zor durumlarda iç sesinin yardımını kullanabilirsin.

3 numara mahremiyeti seviyor, bu da günümüzün enerjisiyle iyi gidiyor. İşten sonra kendinle yalnız kal. İnsanlarla, boş konuşmalara ara ver.

Üç, manevi bir sayıdır. Maddi sorunlar arka plana çekilmelidir. Amaçsız para harcamaya, pahalı alımlar yapmaya değmez.

Bu, ruhsal uygulama, yeni hedefler belirleme ve iç gözlem yapmak için harika bir gün.

26 Mayıs İçin Uğurlu Tılsımlar

Böyle günlerde gümüş takılar takmak en iyisidir. Gümüş, belirgin koruyucu özelliklere sahip bir metaldir. Sorun yaşamamak ve olumsuz düşüncelerle savaşmamak için bu tür takıları seçmeye çalış.

Sakin enerjili mineraller: korkulara karşı koruyan beyaz kuvars; Ayın negatifini etkisiz hale getiren aytaşı; İnsanları kavgalardan ve çekişmelerden koruyan inciler.

Ayrıca bu gün, seni kabuslardan kurtaracak ve karanlık güçlerden koruyacak bir rüya yakalayıcı çok faydalı olacak.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Yaz başlangıcından önce rahatlama, çünkü Mayıs ayının sonunda en az iki tehlikeli gün daha olacak. Bugün veya öngörülebilir gelecekte bir şeyler ters giderse cesaretin kırılmasın.