Bu Ritüel Hayatına Zenginlik Çekecek

Bu ritüel oldukça basittir, gerekli faydaları hayata geçirmek için mükemmel bir iş çıkarır. Etkili bir ritüel olan “Sihirli 9” hayatına para çekmeye yardımcı olacaktır.

Kendine inanan ve arzularını yerine getiremeyeceğine dair nedenler aramayı bırakan herkes, istediği hayallerini gerçekleştirebilir. Bu uygulamalar kendine olan güvenini yeniden kazanmana ve mutlu bir şekilde yaşamana yardımcı olacak basit ve pozitif ritüellerdir.

Bu Ritüeller Nasıl Çalışır?

Buradaki ritüellerin özü, bir dilek tutabilme yeteneğidir. Daha sonra onu unutur ve her gün hatırlamamaktır. Ruh halin harika olduğunda ve yeni zirveleri fethederek ilerlemek istediğinde, yükselişte arzunu dile getirmen gerekir. Şu anda, bilinç başarı için programlanmıştır ve bunu hiç beklemediğin anda kaçınılmaz olarak geçecektir. Sürece mizahla yaklaşırsan, olumluya uyum sağlarsan ve üzücü düşüncelerin zihnine yerleşmesine izin vermezsen hayallerin gerçeğe dönüşecektir.

Para Ritüeli

Paranın düzenli olarak gelmesi için basit bir şey yapman gerekir: sana gereken miktarı söyle. Hedefin net olduğunda, hayallerini gerçekleştirmenin yollarını bulmak daha kolaydır. Net sayılar seslendirildikten ve ihtiyaç duyulan şeylerin görüntüleri sunulduktan sonra bir sonraki adıma geç. Sol bileğine dokuz rakamını ve altına sonsuzluk işaretini çiz. Ondan sonra şöyle söyle.

“Hayatıma sonsuz para getiriyorum. Sihirli dokuz ile hayattaki her şey sorunsuz olacak. ‘

Ritüelin ardından, bileğine çizdiğin işaretleri yıka ve tenha bir yere koyman için bir kağıt parçası üzerine onları tekrar çiz. Kağıda herhangi bir banknot veya madeni paranın bir fotoğrafını veya görüntüsünü de koyabilirsin. Böyle bir ‘önbellek’, istenen olayları hayata geçirecek ve hızlı bir şekilde para kazanmana, gerekli miktarı bulmana yardımcı olacaktır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Buradaki temel kural, bir mucizeye inanmak, mutlu yaşamak ve her gün olumlu düşünceler çekmektir, bu sayede hayatın yeni renklerle parlayacak ve hayallerin gerçekleşmesi için yeni fırsatlar ortaya çıkacaktır.