Yeni Yıl İçin İpuçları

2021’in Yeni Yılını mutlu bir şekilde nasıl kutlarım? Bu yılbaşı sessiz bir aile havasında geçmeli. Arkadaşlarınız ve ailenizin sıcak atmosferi, telaşsız ve sade sofralar en iyi olanlardır.

Sığır eti ve dana eti dışında kalbinizin istediği her şeyi pişirebilirsiniz ve tatlılara konsantre olmak daha iyidir. Yeni yıl temalı kekler, zencefilli kurabiyeler ve diğer ikramlar harika olacaktır.

2021 Yılbaşı tasarımının ana kuralı, ‘gösterişli çeşitlilikten uzaklaşmak’ tır. Bir evi dekore ederken, bir kıyafet seçerken, bu kuralı değiştirmemek, kar taneleri ve fenerler, iç kısımdaki açık renkler (battaniye, yılbaşı süsleri, masa örtüleri) kullanmak daha iyidir.


2021 Yılbaşı Gecesi Yapılmaması Gerekenler:

– genel temizlik yapmak;
– borç almak
– kötüyü düşünmek, olumsuzluğu serbest bırakmak


Aile Kutlaması

Aileyi Yılbaşı Gecesi’nde mutlu etmek için muhteşem kostümler içinde renkli maskeli balo, temalı bir parti düzenleyebilirsiniz.

Your Page Title

Yararlı, pratik hediyeler seçmelisiniz: büyükanneniz için bir çay seti, teyzeniz için bir battaniye, kız kardeşiniz için manikür malzemeleri, babanız için bir takım aletler, anneniz için bir elbise, erkek kardeşiniz için masa oyunları. Ambalaj, mütevazı, sakin bir renkte olabilir ve hediyenin verildiği kişiye karşı sıcak bir tavır sergileyebilir.