14 Aralık 2020 Güneş Tutulmasında Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler

Güneş tutulmasında önemli bir olay olacak ve astrologlar uyanık olmayı tavsiye ediyor. Onların tavsiyeleri iyi bir gün geçirmenize yardımcı olacaktır.

14 Aralık’taki güneş tutulması, yanlış kararların sorunlara yol açabileceği oldukça tehlikeli bir gündür. Bu yüzden refahı çeken önemli görevlere mutlaka zaman ayırmalısınız.

Tutulma Gününde Neler Yapabilirsiniz

Ailenizle Vakit Geçirin

Güneş tutulmasında planlarınızı değiştirmek, sıkı fiziksel işler yapmak ve can sıkıcı bir şeylerle uğraşmak için iyi bir zaman değildir. Yeni yıl tatiline hazırlanmayı, aile üyeleriyle evi dekore etmeyi ve konforun tadını çıkarmayı düşünebilirsiniz.

Meditasyon Yapın

Tutulma günü kendinizi kötü alışkanlıklardan, bilinç bloklarından ve olumsuz tutumlardan kurtarmak için harika bir zamandır. Yaşamın bir sonraki aşaması sona erdiğinde noktayı koyanın tutulma olduğunu ve yeni bir taneye temiz sayfa ve güzel düşüncelerle başlamanın daha iyi olduğunu ve gelişmeyi engelleyen her şeyi geçmişte bırakmanız daha iyi olacaktır.

Plan Yapmak

Güneş tutulması bir eylem zamanı değildir. 14 Aralık’ta, gelecekte benzer hatalar yapmamak için planları düzenlemeye, değerlendirmeye ve olayları analiz etmeye değer.

İyi Şansları Çekin

Tutulma gününde, iyi şans çekmek için ritüeller kullanabilir, ayrıca kendinize bir tılsım yapabilirsiniz, böylece doğru zamanda şansı kendinize çekebilirsiniz.

Güneş Tutulmasında Yapılmaması Gerekenler

Seyahat:

Tutulma günlerinde uzun yolculuklarda sorun çıkma riski artırıyor. Bu süre, spontane yolculuklar için tamamen uygun değildir ve planlanan yolculuklar, biletleri unutmamak ve uçağa geç kalmamak için özenle paketlenmelidir.

Deneyimlemek:

Tutulma günündeki herhangi bir olumsuz duygu yoğunlaşır ve güçlü duygusal değişikliklere kendinizi kaptırarak sağlığınıza zarar verme riskini artırır. Duyguları uyuma getirmezseniz iletişimde sorunlar ortaya çıkacaktır.

Planlarınızı Değiştirin:

14 Aralık’ta rotada, maceralarda ve risklerde keskin bir değişiklik feci sonuçlara yol açabilir, bu nedenle önceden hazırlanmış planlara uymak ve anlık bir şeyi değiştirme arzusunu takip etmemek daha iyidir.

Egzersiz Yapmak:

Artan aktivite, güç kaybına neden olabilir ve sağlığı olumsuz yönde etkileyebilir. Astrologlar, fazla çalışmayı önlemek için iş ve dinlenme arasında bir denge bulmanızı tavsiye ediyor.

Your Page Title

14 Aralık’ta, bir arzunuzu yerine getirmeye ayırabilirsiniz.Sabah bir dilekte bulunabilirsiniz ve böylece Evren çağrınıza yanıt verir, rüyanızı görselleştirir ve iyimserliğe uyum sağlar.