Büyük Bir Ruhsal Değişimden Geçtiğinizi Gösteren 10 İşaret ( #8 Son Derece Önemli)

Hepimiz saf enerjinin varlıklarıyız, bedenlerimiz yoğun titreşimdir, etrafımızdaki her şey yoğun titreşimdir. Bunu bilmek, bu enerjinin ve bununla birlikte bilincimiz ve DNA’mızın değiştiğini anlamak zor değil.

Ve spiritüel olsanız da olmasanız da, enerjisel değişim herkesin başına gelen bir şeydir. Pek çok kişiyi uyandıran ve toplumlarımızı yeniden şekillendiren bir değişim. Kendinizi birkaç yıl önceki kişiyle karşılaştırırsanız, bilincinizin nasıl daha yüksek bir seviyeye yükseldiğini fark edeceksiniz.

Bilinçteki yükselme küresel düzeyde oluyor ve herkes kendi hızında uyanıyor. Öyleyse, gezegenimizi etkileyen bu büyük ruhsal değişimden geçip geçmediğinizi nasıl anlarsınız?

Ruhsal Bir Değişimden Geçtiğinizi Gösteren 10 İşaret

1. Sese Karşı Artan Hassasiyet

Ses, titreşimin en saf biçimlerinden biri olan titreşimdir. Büyük bir ruhsal değişimden geçerken, ona karşı daha duyarlı olacaksınız. Farklı seslerin sizi farklı şekillerde nasıl etkilediğini fark etmeye başlayacaksınız.

Bazı sesler sizi daha iyi hissettirirken, diğerleri büyük rahatsızlığa neden olur. Hatta bu seslerin kombinasyonunun sizi nasıl etkilediğini fark etmeye başlayacağınız için belirli müzik türlerinden kaçınmaya bile başlayabilirsiniz.

2. Genellikle Hatırlama Eğiliminde Olduğunuz Şeyleri Unutmak

Önemsiz şeyler, arkadaşlarınızla tartıştığınız şeyler, yapmayı bitirdiğiniz şeyler – tüm bu anılar kafanızdan çok hızlı kayboluyor gibi görünebilir. Ve bunun iyi bir nedeni var: beyniniz, aldığınız veya almak üzere olduğunuz bazı önemli bilgiler için yer açıyor.

3. Ruh Halinde Sık Sık Değişiklikler

Bir anda sebepsiz yere çok mutlu oluyorsunuz ve sonra da görünürde hiçbir sebep yokken aşırı derecede üzgünsünüz ya da çok öfkelisiniz. Duygularınız buradan oraya kayar ve bunun neden olduğunu anlayamazsınız. Çok fazla endişelenmemelisiniz – bu duyguları tam olarak deneyimleyin ve kabul edin. Duygusal bedeniniz yeniden ayarlanıyor.

4. Pek Çok Konuda Fikir Değişikliği

Eski arkadaşlarınızdan şu anki tutkularınıza veya işyerinize – bunlar başarmaya çalıştığınız bir şeydi ve birdenbire, inandığınız neredeyse her şey hakkında fikrinizi değiştiriyorsunuz. Kendi etrafınızda inşa ettiğiniz illüzyondan uyanıyorsunuz. Tüm bunları kabul edin, değişin ve kalbinizi izleyin.

5. Artan Empati

Sağlam bir kaya olduğunuzu düşündünüz, ancak birden fazla insanın etrafında olmaya dayanamıyorsunuz çünkü onların her duygusunu ve düşüncesini hissedebiliyorsunuz. En kötüsü, görünüşe göre size ait olmayan bu duyguları nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyorsunuz. Yeteneklerinizin kilidi açılıyor. Onları kabul edin, olumlu tarafları üzerinde çalışın ve denge sağlayın.

6. Canlı, Berrak ve Kehanet Rüyalar

Bazen hayalleriniz o kadar gerçek görünür ki uyandığınızda neyin gerçek olduğu konusunda kafanız tamamen karışır. Bazen rüya gördüğünüzün farkına varırsınız ve gerçekliği manipüle etmeye başlarsınız veya sadece ‘kanalı değiştirirsiniz. Ve sonra bazı rüyalar Gerçekleşir.

Korkmayın – bilinçaltınızın daha çok farkına varıyorsunuz ve bilinçaltınız Yüksek Benliğinize daha çok bağlanıyor.

7. Kişilikte Ani Değişim

Görünüşe göre eski Benliğiniz bir şekilde soldu ve tamamen farklı bir zihniyet, tutum ve kişilik özellikleri edindiniz. Aynı kişi olmadığınızı hissediyorsunuz ve geçmişiniz bulanık ve alakasız geliyor. Basit sözlerle açıklayamayacağınız bir bilgelik edindiniz.

8. Kaşlar Arasında Basınç Ve Sık Sık Baş Ağrısı

Kaşlarınız arasında baskı hissetmek, Üçüncü Göz çakranızın daha aktif hale geldiğinin bir işaretidir. Bununla birlikte, bu aktivasyon, özellikle Değişim nedeniyle ortaya çıkan yeni gerçeklikle savaşmaya çalışıyorsanız, baş ağrısına neden olabilir. Eski yanlış anlamalarınızı bırakın ve size ifşa edilen Gerçeği kabul edin.

9. Karıncalanma Hissi

Karnınızda, omurganızda ve boynunuzda karıncalanma hissi, Enerjik bedeniniz bir yükseltme alırken veya yeniden kalibre edilirken meydana gelebilir. Bu saf enerji akışıdır ve enerjisel konfigürasyonunuzu değiştirir. Minnettarlıkla kabul edin.

10. Eşzamanlılıklar

11:11, 22:22, sayıları ve şu andaki varlığınızla ilgili olabilecek diğer sayıları çok sık görme eğilimindesiniz. Her sayının derin bir anlamı vardır ve tekrarı, bakmanız gereken bir mesajdır.

11:11’i görmek, büyük bir ruhsal değişimi, bir uyanış çağrısını ve gerçek Benliğinizin tezahürünü ifade ettiği için özellikle önemlidir.

Bu işaretlerden herhangi birini deneyimliyorsanız, büyük bir ruhsal değişimden geçiyorsunuzdur. Size ne olduğuna ve aldığınız ince mesajlara dikkat edin. Ve son olarak, KENDİNİZ OLUN!

Your Page Title (#satışortaklığı)

Büyük bir ruhsal değişimden geçmek, onunla savaşmaya çalışıyorsanız son derece yorucu olabilir. Bunun yerine, daha yüksek bir bilinç ve farkındalık durumuna tırmandığınızı kabul edin ve kendinizi daha çok sevin.