Hayatınıza Refah Getirmek İçin 9 Basit ‘Sihirli’ Yöntem

Görmek istediğiniz değişiklikleri ortaya çıkarmak için kendi kişisel büyülü enerjinizi kullanmak diğer her şeyden daha iyi çalışacaktır. Refah gerçekleştirilmesi en zor olan şeylerden biridir.

Kim olursanız olun büyük olasılıkla hayatınızda biraz refah sihiri kullanabilirsiniz. Mesleğinizde ilerlemek, daha fazla paraya sahip olmak ya da zihniyetinizi değiştirecek türden herhangi bir şey var olmanıza yardımcı olacaktır. Her şeyden önce çalışmalara başlamalısınız.

Bu evrendeki oyunda olan enerjileri çağırmak ve onları kendinizle birleştirmek yoluyla harika şeyler yapabilirsiniz. Nerede olduğunuzdan memnun değilseniz, başka bir yere gitmek için çalışın ve olması gerektiği yerde aklınızı saklayın. Refah getirmek için kişisel sihrinizi gerçekten nasıl kullanabileceğinize dair bazı püf noktaları için aşağıya bakın.

Hayatınıza Refah Getirmek İçin 9 Basit ‘Sihirli’ Yöntem:

1.Mali Durumunuzu Bir Göz Atın

Mali durumunuza ne kadar takıntılıysanız o kadar kötüleşirsiniz. Borcunuzun farkında olmanız gerekirken, sizi tanımlamasına izin vermemelisiniz. Hepimiz belirli nedenlerle belirli şeylere getirildik. Kendinizi bulursanız, bolluğu hayal ettiğinizden daha fazla şekilde bulacaksınız.

2.Kendinize İnanın

Kendinize inanmak, bu listedeki en önemli püf noktalardan biridir. Kendinize inanmıyorsanız, refahı kendinize çekemezsiniz. Kendi enerjilerinizle ne kadar çok beslenirseniz, o kadar güçleneceklerdir. Güçlenirseniz, ihtiyaç duyduğunuz ve istediğiniz şeyler, beklemediğiniz anda ortaya çıkacaktır.

3.Aklınıza ve Vücudunuza Dikkat Edin

Refah getirmek söz konusu olduğunda, sadece mali duruma odaklanamazsınız, aynı zamanda aklınıza ve bedeninize odaklanmanız gerekir. Sağlığınıza mümkün olan her şekilde dikkat edin. Sağlıklı, pozitif bir zihin ve beden geliştirerek mümkün olduğunca akışın içinde olun.

4.Niyetlerinizde Açık Olun

Niyetlerinizle daha net olmak istiyorsanız, onaylama zamanınızı ve zamanınızı tekrarlamanız gerekir. Hayatınızda zor bir noktaya çarptığınızda kendinizle konuşmalısınız. Enerjilerinizi meditasyon yaparak harekete geçirin ve evrene ne istediğinizi hatırlatın.

5.Sözlerinizin Farkında Olun

Başkaları ya da kendiniz hakkında bu kadar olumsuz konuşmayın. Aklınızdaki her şey hakkında mümkün olduğunca olumlu olun. Fırsatların ortaya çıkmasını istiyorsanız, gelişmeleri için bir ortam yaratmanız gerekir. Bu biraz saçma gelse de, kullandığınız kelimelerin evrenin sizin için sakladıkları üzerinde doğrudan bir etkisi vardır.

6.Paranızı Nasıl Kullandığınıza Dikkat Edin

Tüm paranızı harcamaya gerek yok, aklınıza dikkat edin ve aldığınız her parayı boşa harcamayın. Ne kadar çok çalışırsanız, o kadar fazla elde edersiniz; Gün boyu hareket ederken bolluğu ve refahı göz önünde bulundurun.

7.Akan Su Üzerinde Meditasyon Yapın

Su akışı üzerinde meditasyon yapmanın, yaşamınızdaki pozitif akışı teşvik etmesi beklenir. Harika şeyler ortaya çıkaracak ve vücudunuzdaki enerjileri daha doğru ilerletebilecek hale getirecektir. Aklınızdaki su size akacak ve yaşamınızda hayal edebileceğiniz her şeyi getirecektir.

8.Sahip Olduğunuz Herşeyi Paylaşın

Cimri olmayın! Paylaşacak fazladan bir miktarınız varsa ve yakınınızda zor durumda olan biri varsa, onlara yardım edin. Bu evrende verdiklerinizi elde edersiniz ve diğerleri için ne kadar çok yaparsanız sonuçta o kadar fazla kazanırsınız. Olmanız gereken ve ilgilenilmediğiniz yerde olduğunuzdan emin olun, ancak yardımınızı isteyenlere kendinizi kapatmayın.

9.Doğru Kristalleri Bulun

Maddi istikrarı ve refahı arttırması gereken kristalleri yanınızda taşıyın. Bu taşlardan bazıları sitrin, topaz ve yeşim taşı içerir. Taşlar üzerine kendi araştırmanızı yapın ve size en uygun olanları seçin. Sizinle rezonansa giren kristaller hayatınızdaki en büyük farkı yaratacaktır.

Your Page Title

Bu numaraların çoğu basit olsa da, hepsi etkilidir. Bunları gün boyu günlük yaşamınızda kullanmak sizi amacınıza daha da yaklaştıracaktır. Hayal edebileceğinden çok daha fazlasını yapabilirsiniz.