Bu İşaretlere Dikkat! Kimsenin Göremediklerini Görüyor Olabilirsiniz

 

Hayallerinizin sadece hayal gücünüz olup olmadığını veya hayatınızda daha büyük bir öneme sahip olduğunu hiç merak ettiniz mi? Gözlerinizi kapattığınızda ayrıntılı sahneleri veya görüntüleri anında gözünüzün önünde canladırabilir misiniz? Zihniniz görsel bulmacaları otomatik olarak çözüyor mu?

Durugörü yeteneğine sahip olanlar, aşırı aktif bir hayal gücünün sonucu olarak yeteneklerini kullanabilir. Ama gerçek bundan çok daha derine iner. Aslında, bu zihinsel görüntüler göründüklerinden daha fazladır.

Durugörü yeteneğine sahip olanlar, etraflarındaki dünya hakkında daha derin bir kavrayış elde etmek için zihinlerinin gözünde görünen resim ve sembolleri kullanırlar. Birçoğu, neler olduğunu gerçekten fark etmeden her gün durugörü belirtilerini yaşar.

Bu psişik yeteneği daha iyi anlamak için, hem onu ​​tam olarak tanımlamak hem de günlük hayatta sergilenen işaretleri öğrenmek önemlidir.

Durugörü Nedir?

Durugörü, kelimenin tam anlamıyla “net görüş” anlamına gelir. Bu bilgiyi sembollere ve resimlere dönüştürerek gerçekleri ve gelecekteki olayları gören bir vizyondur.

Başka bir deyişle, durugörü görsel bir yetenektir. Psişik bilgileri görme yoluyla ve zihninizin gözüyle sezersiniz.

Durugörüyle ilgili görüş türünün fiziksel olmadığını anlamak önemlidir. Göreceğiniz şeyler zihninizin gözünde olacak. Hiçbir şey tam anlamıyla gözünüzün önünde görünmeyecektir.

Eğer durugörü yeteneğine sahipseniz, muhtemelen hayatınız boyunca kendini bir şekilde gösteren bu yeteneği bilmeden deneyimlediniz.

Gerçek hayatta, durugörü sonucu gerçekleşen görüş televizyonda göreceğiniz dramatik şeyler değildir. Bu vizyonlar genellikle zihninizin gözünde olacaktır. Durugörü, son derece ince olabilir, aslında, bunları hayal ettiğinize veya uydurduğunuza inanabilirsiniz. Bu tür bir vizyonu deneyimlemek için gözlerinizin kapalı olması bile gerekmez.

Duru görü yeteneğine sahip olabileceğinizi ancak tamamen emin olmadığınızı düşünüyorsanız, bu videoda bahsedeceğim işaretleri dikkatlice dinleyin ve kaçının hayatınızda düzenli olarak deneyimlediğiniz şeyler olduğunu görün.

1. Sahneleri, Sembolleri Ve Daha Fazlasını Kolayca Görselleştirebilirsiniz.

Görselleştirme yeteneği çok farklı şekillerde ortaya çıkabilir. Bu genellikle zihninizin gözünde parlayan görüntüleri veya sahneleri içerebilir.

Yaşayabileceğiniz bazı örnekler

Sebepsizce kafanıza giren bir görüntü veya sahne

Farklı kelimeleri, sesleri veya fikirleri farklı zihinsel görüntülerle otomatik olarak ilişkilendirme

Hayallerinizin veya arzularınızın zihninizde net bir şekilde renkli resimler halinde gelmesidir.

Örneğin, birisi bir kelime söylediğinde, beyniniz belirli bir resmi, hatta tüm sahneyi yaratır. Zihniniz, ya gerçek ya da söylenenleri temsil eden bir sembol olabilecek bu görüntülerle doludur.

Durugörü yeteneğine sahip olanların aldığı resimler canlı, tam renkli ve ayrıntılıdır. Alınan semboller garip görünebilir, ancak ruhlar veya evren, fikirleri ve kavramları her zaman net olmayan şekillerde aktarmaya çalışırlar.

Meditasyon ve eğitim ile, gördüğünüz görüntüleri anlamayı ve her sembolün sahip olduğu mesajları yorumlamayı daha iyi öğrenebilirsiniz.

2. Işık ve Renk Parlamaları

Bu olduğunda delirdiğinizi düşünebilirsiniz ama durum böyle değil sadece yeteneklisiniz! Işık ve renk parlamaları genellikle ruh rehberinizin o sırada sizinle birlikte olduğunun işaretleridir.

Etrafınızdaki alanda yüzen küreler veya renkli noktalar, yakınınızdaki insanların etrafında parlayan ışık, havada yüzüyormuş gibi görünen gölgeler, etrafınızdaki alanda ışıltılı veya yanıp sönen ışıklar veya gözlerinizin köşelerinde parıldayan ışıklar görebilirsiniz.

Işık Parlamalarına Örnekler;

Çevresel görüşünüzde ışık parıltıları

Hiçbir şeyin hareket etmemesi gerektiğinde görüşünüzün köşelerinde bulanık hareket

Zihinsel görüntülerin ve sahnelerin canlı, tam renkli flaşları

3. Canlı Rüyalar Görüyorsunuz.

Gece ve gündüz rüyalarınız inanılmaz derecede yoğun, keskin ve renkli görsel ayrıntılara sahiptir. Sadece zihninizin gözünde var olmasına rağmen, neredeyse bir sahneyi gözlerinizin önünde görebileceğiniz gibi geliyor.

Birçok durugörür, rüyalarının en küçük görsel yönlerini hatırlar ve zihinsel olarak ayrıntılı hayaller kurabilir. Tüm rüyalarınızdaki renkler muhtemelen parlak, renkli ve semboliktir. Durugörü görme ile ilgili olduğu için bu mantıklıdır.

Belki rüyalarınızda tekrar eden bir sembol gerçek hayatta ortaya çıkar ya da bu semboller uyandıktan çok sonra gerçekleşen bir olay için sizi uyarır. Zihinsel eğitim, uyanık yaşamınıza, gördüğünüz rüyaları hatırlamanıza ve deşifre etmenize yardımcı olabilir.

4. İşlerin Birbirine Nasıl Uyduğunu Görüyorsunuz.

Zihninizin gözünde, bazı şeylerin düzgün çalışması için nasıl olması gerektiğini görebilirsiniz. Bulmacalar ve problem çözme konusunda uzmansınız, çünkü farklı parçaların birbirine nasıl uyduğunu görmek doğal olarak size geliyor!

Hiç başkasının saatlerce uğraştığı bir sorunu çözebildiniz mi? Eğer öyleyse bu, durugörü yeteneğine sahip olduğunuzu gösteren bir işarettir!

5. Kolayca Hayallere Dalmak

Kolayca hayallere dalıyor ve etrafınızda olup bitenlere dikkat etmekte zorlanıyor musunuz? Durugörü yeteneğine sahipseniz, bu son derece normaldir! Çünkü durugörü, görme ile ilgilidir.

Sonuç olarak, görselleştirme bunun dev bir parçasıdır! Kendinizi başka durumlarda kolayca hayal edebilirsiniz ve böyle bir görselleştirme doğal olarak size gelir.

6. Güzel Şeylerle Derin Bir Bağlantınız Var

Kendinizi inanılmaz resimler, heykeller, çiçekler ve diğer fiziksel nesneler tarafından etkilenmiş bulabilirsiniz. Durugörü yeteneğine sahip olanlar kendilerini güzel ve çekici buldukları şeylerle süslemeyi ve kuşatmayı severler.

Kendinizi sadece yapılan eserlere bakarak onun yapan kişi hakkında çok şey anlamış bulabilirsiniz. Ressamın neye benzediğini, tuvallerinin üzerine eğildiğini ve fırçalarıyla boyayı ittiğini hayal edebilirsiniz. Bir heykeltraşın işlerini şekillendirirken nasıl hissettiğini hissedebilirsiniz.

Durugörürler genellikle empattır. Kişinin oluşturduğu sanat ve el sanatları ile başkalarının duygularıyla derinden bağlantı kurarlar. Nihayetinde zengin bir şekilde ruhsal olarak tatmin edici olabileceğinden, bu güzellik takdirini geliştirmek önemlidir.

7. Her Şeyi Uzaktan Hissedebilirsiniz

Durugörü yeteneğine sahip olanların genellikle duyuları artar, bu da etraflarındaki dünyada psişik ve fiziksel bozulmaları tespit edebilecekleri anlamına gelir.

Bu yetenek, rastgele bir noktada dehşet duygusu hissetmekten ve daha sonra korkunç bir olay meydana geldiğini öğrenmekten, hatta fiziksel olarak görmeden önce köşede birisinin olduğunu fark etmekten oluşabilir. Beklenmedik bir olay meydana gelmeden önce genellikle derin bir beklenti duygusu hissedebilirsiniz.

Herhangi bir şeyi göremezsiniz, ancak bilincinizi yakalamak için bir an bile olsa, bedeninizin ve zihninizin hemen tanıdığı gizli görsel bilgi parçalarını kesinlikle alabilirsiniz. Bu önsezi duygusu, sizi bir duruma karşı uyaran en ufak görsel ipuçlarını toplayan zihninizden gelir.

8. Kafanızda Bir Şey Planlayabilir ve Tasarlayabilirsiniz

Kafanızdaki yeni peyzaj fikirlerini haritalamak, diğer benzer tasarımları veya durumları bulmak için özel bir yeteneğiniz var mı? Yeni bir mobilya parçasını getirdiğinizde veya duvarları yeniden boyadığınızda boş odanızın ne kadar inanılmaz görüneceğini kolayca hayal edebiliyor musunuz?

Yine, her şey durugörü yeteneği olanların ne kadar görsel olduğuna geri dönüyor. Görme duyunuz güçlü bir şekilde geliştiği için, kafanızdaki bu gibi şeyleri kolaylıkla planlayıp, hayal edebilirsiniz.

9. Canlı Hayal Gücünüz Var

İnsanlar size her zaman çok yaratıcı ve yetenekli olduğunuzu söylüyor mu? Eğer öyleyse, o zaman duru görü yeteneğine sahip olmanız ve dünyayı çevrenizdeki diğer insanlardan farklı görmeniz daha olasıdır. Çocukken, kendi hayat hikayeleriniz ve canlı yaşam öykülerine sahip hayali arkadaşlarınız var mıydı? Cevabınız evet ise, bu hayal gücünüzün çok güçlü olduğunun bir işaretidir ve yaratıcı yönünüzü gösteren şekillerde ortaya çıkabilir.

10. İşlerin Nasıl Bağlandığını Görüyorsunuz.

Birçok durugörür, doğal olan şeylerin ve fikirlerin birbirine nasıl bağlandığını anladıklarını düşünüyor.

Durugörürler genellikle daha büyük resmi anlamak için kafalarındaki şekilleri ve parçaları manipüle edebilen görsel bulmacalarda mükemmeldir.

Zihinlerini görsel bulmacaları bulmak için çok fazla enerji kullanmaya ihtiyaç duymadan yaparlar.

Bu, kelime veya ses bulmacaları için aynı durum olmayabilir, ancak zihinlerinin gözünü eğitmiş olanlar, çözümü bulmak için duyduklarını ve hissettiklerini görsel sembollere dönüştürmeyi daha kolay bulurlar.

11. Yön Duygunuz Oldukça Gelişmiş

Her zaman iyi bir yön duygunuz vardır. Bazı insanlar bunu okumakta veya yorumlamakta zorlanırlar. Bir yere giderken her zaman bir haritaya bakmanıza gerek yoktur çünkü durugörü yeteneğine sahip olan insanların yön duygusu oldukça gelişmiştir.

Peki Durugörü Yeteneğine Sahip Misiniz?

Bu videoda durugörü yeteneğine sahip olmanın en yaygın işaretlerinden bahsettim. Eğer Durugörü yeteneğine sahip olabileceğinizi düşünüyorsanız, zihninizin boş kalmasına izin verin ve sadece ne olduğunu görün. Aniden ortaya çıkan bir fikir alırsanız! o zaman buna dikkat edin, sizin için önemli bir mesaj olabilir.

Your Page Title

Durugörü yeteneğine sahip olanlar, sürekli öğrenmek isteyen ve her zaman bilgi toplayan sürekli düşünürler olma eğilimindedir. Bunlar size uyuyorsa, sadece küçük bir pratikle, durugörü yeteneklerinizi geliştirebilir ve geleceği sezgisel olarak bilmek için bu olağanüstü yeteneğinizi mükemmelleştirebilirsiniz.