Empatlar Bu 7 Şeyi Yaparak Dünyayı Daha İyi Bir Yer Haline Getiriyor

Empat, bu dünyayı diğerlerinden farklı bir şekilde gören eşsiz ve çok hassas bir kişidir. Bir empat, duyusal bilgiyi daha derin ve yoğun bir şekilde işler. Empatlar etraflarındaki enerjilere inanılmaz derecede duyarlı olan kişilerdir.

Bir empat, başkalarının fiziksel veya duygusal duygularını yakalayabilir. Duyarlılık, empatların sıklıkla başkalarına yardım etmek için güçlü ve samimi bir arzuya sahip olmasına yol açar; Bu duygular empatları harekete geçirir ve genellikle kendi refahkarını feda ederler.

Burada, size bir Empatın bu dünyayı şimdi olduğundan çok daha iyi bir yer haline getirmesinin 7 nedeninden bahsedeceğim.

1. Enerjiyi Başkalarının Anlayamayacağı Şekillerde Anlarlar:

Her birimiz bir enerji varlığıyız, titreşimi olan bir enerjiyiz. Dünyadaki her canlı varlığın enerjik titreşimleri vardır. Bazı cansız nesneler bile enerjiyi emebilir.

Empatlar titreşimlere duyarlıdır. Kalabalık alışveriş merkezleri gibi çok fazla enerjiye sahip bir yerdeyken kendilerini bunalmış hissedebilirler. Aslında bu, yorucu olan bir enerji yüküdür.

2. Diğer İnsanları İyileştirmek İçin Enerji Kullanırlar

Birçok empatın, enerjiyi iyileştirmek için kullanması hayatının en büyük amacıdır. Bununla birlikte, kendi bakımları için benimsemeleri gereken çok önemli bir uygulamadır.

Çok hassas bireyler olduklarından, çakralarını daima dengeli ve net olabilmeleri için desteklemelidirler. Bu, negatif enerjileri salmalarına ve daha yüksek titreşimleri sürdürmelerine yardımcı olacaktır.

3. Enerji Koruması Uygularlar

Bir empat çevrelerinden ve diğerlerinden gelen enerjiyi emer. Pozitif ve negatif enerji her zaman mevcut olacaktır. Bir empat, çok fazla enerjiyi emiyorsa, acı, his, hastalık, duygu vb. kolayca dengesi bozulabilir.

Bu nedenle, enerji koruması, kendilerine ait olmayan şeyleri emmekten veya dengesizlikler yaratmaktan kaçınmak için enerji alanlarını koruyabileceği bir araç olacaktır.

4. Gerçekten Otantiktirler

Özgünlük, gerçek demektir ve bir empat gerçeği özler; Bir empat çoğu zaman dürüst olmayan insanlarla zaman geçiremez veya yozlaşmış durumlarda kalamaz.

Aslında özgünlük, gerçek duygularını kabul etmek ve onlara göre yaşamaya çalışmak demektir.

5. Sınırlar Koyarlar

Aslında, sağlıklı sınırlar, empatların refahı için çok önemlidir. Empatlık, başkalarını düzeltmek veya yardım istemeyenlere yardım etmek anlamına gelmez.

Bu tür sınırlar, başkalarını gerçekten oldukları gibi kabul ettiklerinin ve buna göre belirlediklerinin bir işaretidir. Aslında, buna göre hareket etmek ve yerleşmek, başkalarının özgür iradesine saygı duymak anlamına gelir.

6. Ayırt Etme Pratiği Yaparlar

Empatlar, kendi iyilikleri için olan seçimler yapabilirler. Kendileri için olana kadar başkalarına karşı duramazlar.

Ayrıca sadece zamanlarını nasıl geçireceklerini değil, kiminle vakit geçireceklerini de ayırt etmelidirler.

7. Dinledikleri Güçlü Bir Sezgileri Vardır

Enerjiye duyarlı insanlar, onlara sezgisel içgörü sağlayan durumların veya insanların enerjilerini hissedebilirler. Duygularına ve hislerine güvenmek zorundadırlar. İç güdüleri gerçekten gergin ise, bu işarete daha fazla dikkat etmeleri gerekiyor çünkü titreşim enerjileri zayıflıyor.

Your Page Title

Bir kişiye çekici geldiklerinde, bu uyumlu ve yankılanan bir enerjinin işareti olacaktır. Ayrıca sezgisel fikirleri, düşünceleri, hayalleri, bilgileri ve vizyonları olacaktır. Bu yüzden sezgilerini takip etmeyi ve ona inanmayı öğrenmeleri gerekir.