Basit Bir Görselleştirme Tekniği ile Hayatta Doğru Kararlar Nasıl Alınır

Karar verme süreci çoğu insan için çok zor bir süreçtir. Hangi seçimin bize istenen sonuçları getireceğini bilmek genellikle çok zordur.

Karar verme sürecinde sana yardımcı olabilecek basit ama güçlü bir görselleştirme tekniği var.

Bu tekniğin çalışmasının anahtarı eğlenceli bir modda olmaktır. Sabit bir mantık, enerji bilgisi alanındakileri canlı bir şekilde görselleştirme yeteneğini öldürür. Görselleştirme yeteneğinin, daha yüksek bilinç ve Doğanın kendisi ile etkileşim şeklin olduğunu unutma.

Semboller ve düşünce biçimleri, Doğanın seninle iletişim kurmak, başarıya ve mutluluğa götürecek kendi benzersiz yolunu bulmana yardımcı olmak için kullandığı dilin bir parçasıdır.

Öncelikle, rahatlayabileceğin bir yer bulman ve kimsenin seni en az beş dakika kadar rahatsız edemeyeceğinden emin olman gerekir. Nefes al ve nefes ver, kendini meditasyon durumuna getir.

Şimdi, sonuçları seni çok mutlu eden bir durumu hatırla. Hayatındaki böyle bir olayı hatırlaman senin için zorsa, büyük ödül kazanan bir piyango bileti almaya karar verdiğini hayal et.

Ana fikir, sana birçok olumlu duygu getiren doğru seçimi görselleştirmektir. Bu olayı kristal bir top aracılığıyla yaptığını ve izlediğini hayal et

Şimdi o kürenin etrafında bir yere düşmesine izin ver. Küre, bilinçaltın veya daha yüksek benliğin tarafından yönlendirilen yavaş yavaş sana yakın bir yere düşmeli.

Tekniğin ikinci kısmı, hayatında yaptığın kötü seçimi hatırlamaktır.

Bu bazı olumsuz sonuçlara yol açan bir karar olabilir ve bu durum hakkında hala kötü hissedebilirsin. Bu kararı verme sürecini görselleştir ve başka bir küreye yerleştir. Şimdi, bu kürenin etrafındaki belirli bir yerde yere düşmesine izin ver.

Etrafında bir yerde bulunan iki küreye sahip olmalısın. Bu küreler arasında düz bir çizgi çiz. Bu çizgi, kötüden iyi karara kadar bir ölçeği temsil eder. Doğru seçim ölçeği artık hayatındaki güncel olaylarla ilgili seçimlerini test etmek için kullanılabilir.

Yüksek benliğin ya da bilinçaltın ile iletişim hattını kullanabilirsin.

Üstünde, belirli bir seçim yaptığını ve takip edecek olayları görebileceğin bir ekranı görselleştir.

Bu ekranı bir küreye dönüştür ve enerji-bilgilendirme alanında önceden oluşturduğun çizginin bir yerine düşmesine izin ver. Küre kötü karar alanına yaklaşırsa, bu seçim sorun yaratabilir. Küre, iyi karara daha yakın olan seçim çizgisine düştüğünde, bu kararı vermekten iyi sonuçlar bekleyebileceğin anlamına gelir.

Bu basit görselleştirme tekniği, karar verme sürecini enerji bilgilendirme alanında haritalamana yardımcı olur ve bilinçaltı zihninle veya daha yüksek benliğinle iletişim becerilerini geliştirir.

Your Page Title

Ölçeği, yapman gereken birden fazla karar için kullanabilirsin, sadece kendine sadık olduğundan ve sol beyninin inatçı mantığının küreleri istediği yere yerleştirmesine izin vermediğinden emin ol. Yüksek benliğinden gelen enerji akışı tarafından yönlendirilmene izin ver.