Çekim Yasasının Sizin İçin Çalıştığını Gösteren 7 İşaret

Buradaki ana soru şudur: Çekim Yasası’nın sizin için çalıştığını düşünüyor musunuz?

“Çekim Yasası” olarak adlandırılan Yeni Çağ kavramı, temel olarak dünyaya harcadığınız enerjiyi çektiğinizi belirtir. Enerjinize tekrar tekrar verdiğiniz düşünceler ne olursa olsun, o doğanın deneyimleri hayatınızda ortaya çıkar, çünkü onları bilinçaltında yarattınız. “Ne düşündüyseniz gelir” en iyi çekim yasasını özetler. Hayatınızdaki herhangi bir şeyi gerçekleştirmek için önce onu düşüncelerinizle,vizyona dönüştürüp, sonrada harekete geçiren bilinç alanınıza getirmelisiniz.

Yani, olumsuz düşüncelere veya insanlara odaklanırsanız, daha olumsuz deneyimleriniz olacaktır. Tersine, dikkatinizi hayatınızın olumlu yönlerine ve iyi hissettiren şeye kaydırırsanız, hayatınız daha olumlu bir hale gelecektir.

Birçok kişi bu kavrama karşı şaşkın hissediyor, ancak burada istediğiniz gerçeği ortaya koyan doğru yolda olduğunuzu gösteren bazı işaretler var.

İşte Çekim Yasasının Sizin İçin Çalıştığını Gösteren 7 İşaret

1. İşleri Daha Hızlı Bir Şekilde Yönetmeye Başlamak.

Dikkatinizi yaşamınızda yapmak istediğiniz şeylere çevirdiğinizde, bu şeylerin çoğu sizden önce görünmeye başlar. Kafanızdaki olumsuz sesi kapatmayı öğrendiniz ve her şeyin yolunda gittiğini kendinize söylüyorsanız ve odağınızı doğru olan her şeye kaydırdıysanız, çekim yasasının temel bileşenlerinden birine hâkim oldunuz demektir.

Zihninizi, hayatınızda daha fazla görmek istediğiniz şeye odaklanmış tutmaya devam ettikçe, bu olayların daha hızlı gerçekleşeceğini fark edeceksiniz. Her şey sizin için yerine oturmaya başladı. Sahip olduklarınız için minnettar kalmayı öğrendiniz ve evren size şükretmeniz için çok daha fazlasını yolladı.

2. Kendinizi Değişikliklere Tamamen Açık Olarak Hissedersiniz.

Siz bir deneyim ya da kişi arasında duvarlar kurduğunuzda, yalnızca korkularınızla yüzleşip başınıza gelen zorluklarla yüzleşinceye kadar daha sık karşılaşırsınız. Hepimiz Dünya’ya en yüksek benliğimizle temasa geçmek için geldik ve bu da tam potansiyelimize ulaşmak için kalıbı kırmayı ve eski düşünce süreçlerini ve alışkanlıklarını geride bırakmayı içerir. Sadece akışa girmeyi öğrendiniz ve gelebilecek her şeyi kabul ettiniz. Değişimin her yönünü benimserseniz; güvenlik açığı, korku, belirsizlik gibi. Evren büyümeniz ve öğrenmeye devam etmeniz için ihtiyacınız olanı daha kolay gönderebilir.

3. Dikkatinizi Şimdiki Anda Tutun.

Hayatımızın çoğunda, sadece geleceğin önemli olduğunu ve şu anın hiçbir değeri olmadığını düşünerek kandırıldık. Hayatınızın doğru yöne gittiğini fark ettiyseniz, dikkatinizi geleceğe çok daha fazla odaklamak yerine şimdiye nasıl değiştireceğinizi öğrendiniz. Her anınız, öğrendiklerinize odaklanır ve dersleri yanınızda tutarsınız.

Dikkatinizi her zaman endişelendiğinizi veya geleceği çok fazla düşünürken yakaladığınız zaman Şimdi’ye yönlendirmeye çalışın.

4. Evren’e Ne İstediğinizi Söylemekten Korkmazsınız.

Meleklere, ruh rehberlerine ya da yüksek benliğinize inanıyor olsanız da, evrene ne istediğinizi söyleme ve gerçekte bunun için çalışma fikrini rahatlattınız. Bir şey hayatınızda doğru hissettirmiyorsa, yol boyunca rehberlik isteyeceksiniz. Maneviyatta daha derine indikçe sadece kendinizle ya da meleklerinizle konuşurken, benzersiz yolunuz sizin için daha da netleşecektir.

5. Yaşamınızda Daha Olumlu Enerjiler Hissediyorsunuz.

Bir zamanlar kalbinizde hissettiğiniz tüm olumsuzluk ve ağırlıklar erimiş gibi görünüyor. Sizi bir kez rahatsız eden şeyler artık görünmüyor. Sabahları uyandığınızda güne mutlu, heyecanlı ve hazır hissedersiniz. Evrenin her zaman arkanızda olduğunu biliyorsunuz, bu nedenle gelecek hakkında endişelenmenize veya olumsuzlukların yaşamınızda hüküm sürmesine izin vermenize gerek yok.

6. Huzur İçinde Hissedersiniz.

Etrafınızda neler olup bittiğine bakılmaksızın, hayatta bulunduğunuz yerde kendinizi sakin ve memnun hissedersiniz. Dışınızda olan şeylerin sizi artık rahatsız etmesine izin vermiyorsunuz çünkü rahatınız içinizde. Sonunda hayatta dengeyi buldunuz ve her şey olduğu gibi doğru geliyor. Hiçbir şeyden mahrum olduğunuzu hissetmiyorsunuz ve yaşamınızdaki tüm iyiliğe katkıda bulunan kendinizle ve evrenle güçlü bir bağlantınız var. Sonunda şöyle diyebilirsiniz: “hayat güzel.”

Your Page Title (#satışortaklığı)

7. İyi Şeyler Size Olmaya Devam Ediyor.

Açıkçası, yüksek benliğinize dokunduğunuzda ve buraya başarmak için geldiğinizi keşfettiğinizde, hayat sadece zahmetsiz görünmeye başlar. Doğru insanlarla doğru zamanda tanışıyorsunuz, ruhsal gelişiminizi geliştiren ve gelişmenize izin veren yerlere gidiyorsunuz, daha sağlıklı oluyorsunuz, finansal olarak daha fazla bolluğa sahipsiniz, vb. Doğru yol tamamen engellerden yoksun olma