Yaşamınızı Sonsuza Kadar Değiştirecek Güçlü Mantralar

Yüzyıllar boyunca insanlar kendilerini iyileştirmek için kelimelerin gücünü kullandılar. Kelimeler büyüleyici bir hikayeyi paylaşmak, dua etmek veya bir şey paylaşmak için kullanılabilir. Kelimelerin bir başka büyük kullanımı da kendi kendini iyileştirmeyi başlatmaktır.

Mantra, güçlü bir enerji yükü taşıyan ve aynı zamanda fiziksel kabuğunuzu, zihninizi ve ruhunuzu stresli bir durumdan kurtarmaya yardımcı olan küçük bir pozitif ifadedir.

Eğer ‘mantra’ kelimesini çevirirseniz, o zaman bir ‘ zihin aracı ‘ olarak yorumlanabilir. Bu arada, mantralar, düşünceleri dönüştürmenize, bilinçaltı düzeyde kök salmış olan kalıplaşmış inançları değiştirmeye izin veren güçlü bir güce sahiptir.

Mantranın geleneksel uygulamalarına dayanarak, yüz yirmi beş bin kez telaffuz edilmelidir. Böylece insan ruhunun en uzak köşelerine bile ulaşabilir.

Evet, böyle bir görev çok kolay görünmüyor, ancak mantraları ayda en az birkaç kez tekrarlarsanız, hayatınızı önemli ölçüde değiştirebilirsiniz.

Aslında, mantralar basittir, ancak iyileşmenin her aşamasında çok etkilidirler.

Size Örnek Olacak Birkaç Mantra;

“Kendimi seviyorum ve destekliyorum.” Bu ifadeyi üç kez söyleyin, yüksek sesle de söyleyebilirsiniz. Mantraları sabahları söylemek daha iyidir, ancak uygun olduğunuz herhangi bir zamanda da yapabilirsiniz. Kendinizi kucaklıyormuş gibi kollarınızı vücudunuzun etrafında daire içine almak gerekir.

“Hepsi geçecek.” Bu mantrayı hayatınızın en zor zamanlarında yedi kez tekrarlamanız gerekir. Büyük bir olumsuz duygu yükü ile karşılaştığınızda yüksek sesle bu mantrayı tekrarlayabilirsiniz.

“Endişelerimi Evrene İletiyorum.” Üç kez veya uygun gördüğünüz kadar tekrarlamanız gerekir. Şu anda, yaşamdaki sorunlar ve zorluklarla dolu bir ceket attığınızı ve Mantrayı tekrar ederken evrenin bakımına verdiğinizi hayal edin.

“Her gün kendimi harika hissetmeyi seçiyorum.” Bu mantra bir aynanın önünde dururken okunmalıdır. Size uygun olduğu için yüksek sesle söylemeniz gerekli değildir.

“Ben ait olduğum yerdeyim.” Üç kez tekrarlayın

“Geçmişimi bıraktım ve kendimi affediyorum.” Bu mantrayı, ellerinizi kalp çakranızın üzerine yerleştirip 5 kere söyleyebilirsiniz.

“İyileşmem gereken her şey içimde.” Bu kelimeler beş kez söylenmelidir (yüksek sesle veya sessizce). Avuç içleriniz kalbinizin üzerinde olmalıdır.

“Bana uygun olan hayatımı zahmetsizce inşa ediyorum.” Altı kez söylemelisiniz.

“Doğru ve gerekli adım her zaman aklıma geliyor.” Üç kez söyleyin.

“Sevgiyi hayatımda karar vermek için kullanıyorum.” Bu kelimeler en iyi meditasyondan önce veya meditasyon sırasında söylenmelidir. Mantra’yı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Tahmin edebileceğiniz gibi, matraların yüksek sesle konuşulması gerekmez. Her şey arzunuza ve ruh halinize bağlıdır. Burada önemli olan, şu anda samimi olmanın yanı sıra olumlu bir dalga boyunda olmaktır.