Birisinin Bilinçaltında Size Aşık Olduğunu Gösteren 15 Davranış

Aşık olmak zor bir şeydir, hatta bazen kafa karıştırıcı bile olabilir. Sevdiğiniz kişinin size aşık olup olmadığını ve size karşı ne hissettiğini merak ediyor olabilirsiniz. Tüm bunlara bir cevap istediğinizde, yapmanız gereken tek şey onların davranışlarına bakmaktır.

Burada birisinin bilinçaltında size aşık olduğunu gösteren 15 davranışından bahsedeceğim.

1. Sizi Gördüklerinde Gülümsüyorlar

Kişisel olarak iletişim kurduğunuzda size karşı bakışları, sizin hakkınızda ne hissettikleri hakkında çok şey söylüyor.

Eğer her zaman gülümsüyorlarsa ve odaya girdiğinizde parlıyormuş gibi görünüyorlarsa, size aşık olduklarından emin olabilirsiniz. Odada yürürken verdikleri tepkileri ölçmek için diğer insanlar arasında bir fark olup olmadığına bakın.

2. Biraz Gergin Davranmak

Birçok insan aşık oldukları kişinin etrafında gerginleşir. Bu tipik olarak oldukça sevimlidir. Biraz ilginç bir şeyler söylediklerinde, onlarla dalga geçtiğinizde utanç duyduklarını fark edebilirsiniz. Çevrenizde bulunarak bile kızarıyorlar. Bunu fark ederseniz nazik olun, yoksa onları korkutabilirsiniz.

3.Lezzetli Yemekler

Birçok kültürde yemek aşkı göstermenin bir yoludur. Birisi size sürekli lezzetli yemekler getiriyorsa, bu onların sevgisini ifade etmesinin bir yolu olabilir. Bu eylem özellikle ev yapımı yemek ise geçerlidir. Onu takdir ettiğinizi gösterin ve hatta aşk dillerinde konuşmak için aynı şeyi yapmayı düşünün.

4.Beden Dili

Beden dili size konuştuğu kelimelerden çok daha fazla şey söyleyebilir. Size aşık olan biri bunu beden dilinde gösterecektir. Muhtemelen vücutlarını size doğru yönlendirecek veya size küçük şekillerde dokunacaklardır. Çoğu zaman, bu ince hareketleri gerçekleştirdiklerinin farkında bile olmazlar. Ayrıca bir grup ortamındayken yanınızda oturmaya da çalışabilirler. Tabii ki, olumlu beden dili şehvet ile karıştırılmamalıdır.

5. İyi Haberleri Sizinle Birlikte Kutluyorlar

İyi haberleri, paylaşabileceğiniz birisiyle birlikte olmak sizin için daha iyidir. Sevdiğiniz kişi size aşıksa, muhtemelen hayatlarında iyi bir şey olduğunda ilk önce sizi ararlar. İyi haberleriniz olduğunda etkilemek istediğiniz kişiyi mutlaka arayın. Bu alışkanlık, sizi etkilemekten mutlu oldukları anlamına gelir. Onlar da muhtemelen size bir şeyler söylemek için kendilerini rahat hisseder, onu destekleyeceğinizi ve iyi haberleri hakkında kendisini iyi hissettireceğinizi bilirler. Sizi aradıkları zaman destekleyici ve heyecanlı olun.

6. Sizi Dinlerler

Biriyle duygusal bir bağ kurmak için konuşmanız gerekir. Sadece konuşmak yeterli değildir. Diğer kişi dinlemek zorundadır. Siz konuşurken kendi hikayelerini anlattıklarına ve arkanıza yaslanıp konuşmanıza izin verip vermediklerini gözlemleyin. Konuşma sırasında birşeyleri tekrarlayabilirler. Daha sonra konuşma hakkındaki ayrıntıları hatırlarlarsa dinlediklerini bilirsiniz. Ayrıntıları hatırlayacaklar ve belirli şeyleri size tekrarlayarak hatırladıklarını size bildirecekler. Her şeyden çok, açık bir kulağa ihtiyacınız olduğunda sizi dinlemek için zaman ayırırlar. Birisi ihtiyaç duyduğunuzda sizin için orada değilse sizi dinleyemez. Tabii ki, beklentileriniz için biraz makul olmalısınız.

7. Konuşmalarında Sen ve Ben Değil Biz Derler

Birisi size aşık olduğunda, ikinize bir birim olarak bakmaya başlar. Bireysel terimlerle konuşmak yerine, arkadaşlarınıza ve ailenize “biz” dediğini fark edeceksiniz. Özellikle gelecekten bahsederken “biz” kelimesini kullanıp kullanmadıklarına dikkat edin. Çünkü bu gelecekten bahsettiklerinde sizi hayal ettiklerini gösteriyor. Uzun vadeli düşünmek, sonunda ilişkiyi bir sonraki adıma götürmeyi planladıkları anlamına gelir.

8. Göz Teması Size Aşık Olduklarını Gösterir

Gözler genellikle ruhun penceresi olarak adlandırılır. Sizinle duygusal bir bağ kurmak isteyen biri, sizi daha iyi tanımak için ruhunuzu görmek isteyecektir. Konuştuğunuzda gözlerinize bakmak için bir nokta oluşturacaklar. Buna özellikle dikkat etmelisiniz. Öte yandan, her konuştuğunuzda gözlerini çevirirse, bu onların çok ilgilenmediklerinin bir işareti olabilir. Ürpertici olmadan göz teması kurmaya çalışın.

9. Sürekli İletişim

İletişim anahtardır. Birisi sizinle ilgileniyorsa, sizinle sık sık konuşmanın bir yolunu bulacaktır. Onlara her zaman ulaşan kişi siz olmayacaksınız; onlar size ulaşacaklar. Konuştuğunuzda, konuşma doğal olacaktır. Hatta bazen derinleşebilir. Bu derinlemesine konuşmalar, fiziksel çekimin ötesine geçen bir bağlantı geliştirmenize yardımcı olacaktır.

10. Görünümlerine Özen Gösterirler

Birisi size ilgi duyuyorsa, muhtemelen çevrenizde en iyi şekilde görünmeye çalışacaktır. Saçlarına daha fazla zaman ayırdıklarını ve onlara baktıklarını fark edebilirsiniz. Ayrıca geçmişte iltifat ettiğiniz belirli kıyafetleri giydiklerini de görebilirsiniz. Onları hiç beklemedikleri bir an da ziyaret ederseniz, sizin yanınızdayken ki kadar iyi görünmeyebilirler. Onlar sizin için fiziksel bir çekiciliğe sahip olmak istiyorlar, bu yüzden sizi görmeye geldiklerinde görünüşlerinin iyi olması için çaba gösteriyorlar.

11. Size Sık Sık İltifat Ediyorlar

Övgüler insanların nasıl hissettiklerini ifade etmenin en kolay yollarından biridir. Size her zaman iltifat ederse, o kişinin size aşık olduğunu düşünebilirsiniz. Size aşık olan biri, görünüşünüze, kişiliğinize, zekanıza ve duygusal gücünüze de iltifat edecektir. Birisinin size diğer insanların önünde sık sık iltifat emesi çok güzel bir şeydir. Çünkü bu size olan hayranlıklarını dünyaya ifade etmekten korkmadıklarını gösteriyor.

12. Birlikte Eğlenirsiniz

Siz ve sevgiliniz birbirinizle eğlenmek için özgür olmalısınız. Onların küçük tavırlarınız ve tuhaflıklarınız gibi küçük şeylerden sizinle alay ettiğini fark edebilirsiniz. Tabii ki, alay belli bir saygıyı içermelidir. Alay asla kırıcı olmamalı ve saygısızlığa uğratmamalıdır. Eğlenceli ve komik olmalıdır. Tabii ki, herhangi bir sınırı geçmediğinizden emin olmak için işleri mümkün olduğunca saygılı tutmalısınız.

13. Size Açılırlar

Herkesin sırları vardır. Hatta bazı insanlar her gün yanlarında taşıdıkları travma ve olumsuz deneyimler yaşarlar. Bu şeyler hakkında konuşmak zor olabilir ve bazı insanlar yargılanma konusunda endişelenebilir. Birisi size açılırsa, bu size çok güveniyor demektir. Bunu ciddiye almalısınız. Açmalarına ve ihtiyaç duydukları desteği göstermelerine izin verin. Ayrıca, aranızdaki konuşmayı sürdürdüğünüzden de emin olmalısınız.

14. Arkadaşlarınızın Yaptıkları Yorumlar

Birinin arkadaşları, kendileri görmeden önce iki kişi arasındaki bir bağlantıyı görebilir. Diğer insanlar flört edip etmediğinizden emin olmadığınız bir flörtü fark edebilir. Hatta daha da gelişmekte olan bir şey fark edebilirler. Diğer insanların gördüklerini mutlaka dinleyin. İnsanlar her zaman sizin ve aşık olduğunuz kişinin bir araya gelmesi gerektiği konusunda şaka yapıyorlarsa, orada bir şey var demektir. Aşık olduğunuz kişi duygularını arkadaşlarına bile ifade etmiş olabilir ve onlar size yardım etmeye çalışabilirler.

İnsanlar görünür bir bağlantıdan bahsettiklerinde tepkilerine bakın. Utanıyorlar mı yoksa hemen kapatıyorlar mı? Hemen konuyu kapatan biri, duygularını gizlemek yerine açıklığa kavuşturmaya çalışıyor olabilir.

15. Tereddüt Etmeden Size Yardımcı Olurlar

Herkesin zaman zaman yardıma ihtiyacı vardır. Taşınma veya ev işlerinde yardıma ihtiyacınız olabilir. Bir şeyle ilgili yardıma ihtiyacınız olduğunu ifade ettiğinizde, hoşlandığınız kişi derhal yardımlarını sunuyor mu?

Bunu sizinle zaman geçirmenin ve size değer verdiklerini göstermenin bir yolu olarak görebilirler. Yardım için birini aramanız gerektiğinde, ilk önce sizin için orada olacağını bilerek onu arar mısınız?

Size yardımcı olacak güvenilirlik ve çabukluk sadece şu anda size aşık olduklarının bir işareti değil, aynı zamanda ilişkide de güvenilir olduklarının bir işaretidir.

Your Page Title

Hayatınızdaki kişinin bu davranışların farkında mısınız? O kişi bunun farkında olsa da olmasa da size aşık olabilir. Bu davranışları özellikle fark etmiyorsanız, sevdiğiniz kişi sizi sevmeyebilirler. Bu hiç sorun değil. Bu davranışları doğal olarak gösteren başka birini bekleyin.